Здравствуйте, Гость!
23 сентября, 05:04

LNK - телепрограмма на сегодня

RSS  
23 сентября, суббота 

05:55 Pričiupom! (12+)
06:25 Ostinlendas (12+)
Šį kartą „Načo Libro” režisierius Jerusha Hessas siūlo labai romantišką istoriją, paremtą garsios autorės Džeinės Ostin knygomis. Aktorės Keri Rusell herojė – Džeinė Hajes, tikra Ostin knygų gerbėja. Trisdešimtmetė nepatenkinta savo gyvenimu, nes jai niekaip nepavyksta sutinkti jos verto vyriškio. Apie džentelimeno meilę svajojanti Džeinė nusprendžia išleisti visas savo santaupas ir leistis į beprotišką kelionę. Anglijos provincijoje, uždarame viešbutyje renkasi „Puikybės ir Prietarų” gerbėjos. Ten Džeinė pasimeta tarp svajonių ir realaus pasaulio. Ar ji tikrai gali sutikti džentelmeną iš savo svajonių pasaulio? 
08:25 Sugrįžimas į Žydrąją pakrantę (12+)
XIX a. vidurys. Po vyro mirties, Sara, kartų su metų dukra Lili, grįžta iš Taičio į San Franciską. Tačiau laive įsisiautėjusi šiltinė dar labiau pakeičia Saros gyvenimą. Vienintelis būdas išsigelbėti - palikti mirtiną ligą nešantį laivą. Moteris su dukra ir dar vienu laive buvusiu vienišu berniuku įsodinama į gelbėjimo valtį ir paleidžiama į atvirą vandenyną. Vienintelis likimo pasiųstas šansas - negyvenama sala. Sara, kupina nepalaužiamo ryžto ir išradingumo,sugebėjo išgyventi ir įsikurti. Ji augino ir mokė vaikus, kol pneumonija pakirto ir jos gyvybę. Vaikai liko vieni su daugybe neatsakytų klausimų apie lyčių skirtumus, vyro ir moters tarpusavio santykius, meilės jausmą. Po daugelio metų atplaukęs laivas, sudrumsčia jų ramybę ir skausmingai keičia iki šiol turėtą pasaulio įsivaizdavimą. 
10:30 Bus visko (12+)
Dvi Lietuvoje gerai žinomos merginos, Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė, parodys, kaip gyvena pasaulio turtingiausieji, ką gali pinigai ir kaip išmokti būti laimingu jų neturint. Daugiau nei dešimtmetį pažįstamos merginos nusprendė apjungti savo sukauptą patirtį pramogų pasaulyje ir laiko patikrintą draugystę perkelia į televiziją. 
11:30 Žinios (12+)
Lietuvos ir užsienio įvykiai. Verslas. Kriminalai. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 SUPERKINAS. Mamos eina į trasą (12+)
Režisierių brolių Erwinų komedija. Daugiavaikė mama Elison išsiruošia į miestą, pavakarieniauti ir pasiausti su draugėmis bei užmiršti kasdienius rūpesčius. Tuo tarpu mažieji padaužos lieka namuose su savo tėčiais. Ir tikrai, kas gali nutikti blogo? 
14:25 Nebrendylos 2 (12+)
Antrojoje komedijos dalyje be šmaikštuolių Adamo Sandlerio, Kevino Jameso, Chriso Rocko ir Davido Spade'o, vaidina gražuolė Salma Hayek, „Saulėlydžio vilkolakis Tayloras Lautneris, krepšininkas Shaquille'as O'Neal'as bei „Terminatoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio sūnus Patrikas. Užkietėjusius nebrendylas ir jų šeimas taip sužavėjo ramus provincijos gyvenimas, kad po trejų metų vyrukai nusprendė persikraustyti į kaimą. Tiesa, gyvenamosios vietos pakeitimas jų nepakeičia. Draugužiai ir toliau niekaip negali suaugti. Iš šio jų pasiryžimo ir vėl kyla daugybė nesusipratimų bei komiškų situacijų. Šioje sumaištyje Lenis, Erikas, Kurtas ir Markusas pamažu suvokia, kad kai kuriais atvejais jie, užuot mokę savo vaikus, patys mokosi iš jų. Tad kurie pirmi suaugs: vaikai ar jų tėvai? 
16:30 Ultravioletas (12+)
Dvidešimt pirmojo amžiaus pabaigoje visuomenę suskaldė slaptose laboratorijose sukurtas ir atsitiktinai išplitęs virusas, kuris dalį planetos gyventojų pavertė genetiškai modifikuotais vampyras, pasižyminčiais išskirtinėmis savybėmis: jėga, intelektu ir koviniais įgūdžiais. Globalios epidemijos aukos pasmerkiamos neišvengiamai pražūčiai – kardinolo Franso Ferdinando Dakso paliepimu sukuriamas slaptas ginklas, kuris turi sunaikinti visus paslaptinga liga hemofalija užkrėstus piliečius. Tačiau žmonių –vampyrų agentė Violeta prasismelkia į kruopščiai saugomą slaptavietę ir, įveikusi neįtikėtinas kliūtis, pagrobia lagaminėlį, kuriame slypi mirtinas visų vampyrų priešas. Pasirodo, kad tai – mažas berniukas. Violetos širdyje prabunda motiniški instinktai – ji nesutinka atiduoti berniuko savo sėbrams. Tačiau kaip išgelbėti vaiką, kai ant kulnų mina ne tik kardinolo smogikai, bet ir bičiuliai vampyrai? Vienišoji Violeta pradeda savo asmeninę kovą su visa armija naujausiomis technologijomis apsiginklavusių priešininkų.  
18:10 Sąjungininkai (12+)
Tikrais įvykiais paremta, „Oskaru“ apdovanoto režisieriaus Roberto Zemeckio veiksmo drama. Lietuvių kilmės režisierius dar kartą įrodė, jog yra vienas iš iškiliausių modernaus Holivudo kino kūrėjų. Šnipų temos filme, nuo kurio bus sunku atplėšti akis, nusifilmavo Bradas Pittas ir garsioji prancūzė Marion Cottilard. Antrojo pasaulinio karo įkarštyje, Šiaurės Afrikoje susikerta amerikiečio Makso ir prancūzės Merijon keliai. Maksas – amerikiečių šnipas, užduotis vykdantis bet kokiomis priemonėmis. Merijon – prancūzų pasipriešinimo kovotoja ir slaptoji agentė. Prireikus abu nedvejodami atima gyvybę ir nepailsdami kovoja už laisvę, idealus ir teisybę. Juos suveda tarptautinė operacija, Maksas ir Merijon vis daugiau bendrauja tarpusavyje, įsimyli ir sukuria šeimą. Kai gyvenimas jau atrodo ramus, Maksui numetama dvejonė, kad jo žmona turi paslapčių ir tiesiog naudojasi Maksu. Kaip yra iš tiesų? 
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Kaukė (12+)
23:55 Nepaprastas Gumuliuko gyvenimas (12+)
00:20 "Nickelodeon" valanda. Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės (12+)
00:45 Neramūs ir triukšmingi (12+)
01:10 Keista šeimynėlė (12+)
01:35 Tomo ir Džerio nuotykiai (12+)
02:00 Ponas Bynas (12+)
Ponas Bynas gyvena vienas mažame bute Londono Highbury rajone. Rengiasi jis beveik visada vienodai: jau firminiu tapusiu tvido švarku ir ryši siauru raudonu kaklaraiščiu, prie jų priderinęs elektroninį laikrodį skaičiuotuvą. Savo mašiną rakina sklende ir spyna, o nuo automobilių vagių ginasi pasiimdamas vairą. Santykiai su žmonėmis ponui Bynui yra pernelyg sudėtingi ir painūs, todėl geriausias jo draugas – megztas rudas meškiukas, kuris kartu su šeimininku ir miega, ir keliauja iškylauti, ir švenčia Kalėdas. 
02:30 Tinginių miestelis (12+)
02:55 Kino pusryčiai Visa tiesa apie ryklį (12+)
Gangsterinis povandeninis animacinis filmas, kurio veiksmas rutuliojasi kažkur labai giliai vandenyje. Vandens pasaulio gyventojus sukrečia drąsaus rykliuko paslaptinga žūtis. Įsiutęs ryklių mafijos bosas Donas Lino paskelbia žūtbūtines mylimo sūnaus nužudymo užsakovų, organizatorių ir vykdytojų paieškas. Jis žūtbūt turi išsiaiškinti, kas tai galėjo padaryti. Banginis Vilis? Aštuonkojai Luka ir Bernis? O gal koks ryklys? Netikėtai vandenyne pasklinda gandas, kad rykliuką nužudė žuviukas Oskras. Netikėtai įgijęs grėsmingo ryklių žudiko reputaciją, mažiukas tampa tikra garsenybe, nuolatiniu straipsnių ir televizijos reportažų herojumi.  
04:40 Šnipų klubas (12+)
Rėjus Čeisas – žaislų pardavėjas, kurį prieš keletą metų paliko jo žmona, o vienintelis jo sūnus Džeremis jo nemato ištisus mėnesius, nes tėvelis visada išvykęs „darbo reikalais“. Niekas, net sūnus, nežino, kad tėvelis yra slaptas agentas, skraidantis aplink pasaulį ir vykdantis slapčiausias taikos palaikymo misijas. Ramus gyvenimas baigiasi tada, kai Rėjus iš vienos misijos parsiveža galingą slaptą ginklą. Džeremiui pasakyta, jog tai tik žaislas, tačiau „žaisliuko“ paslaptis išaiškėja, kai tikrieji ginklo savininkai užsimano jį susigrąžinti. Samdomas smogikas pačiumpa Rėjų, tačiau Džeremiui pavyksta pasprukti su ginklu. Supratęs kaip naudotis naujuoju „žaislu“, vaikas surenka savo draugų gaują ir skuba gelbėti tėčio.  Rambler's Top100