Здравствуйте, Гость!
23 июня, 01:05

LNK - телепрограмма на сегодня

RSS  
23 июня, пятница 

05:35 Nuo... Iki... (12+)
Vedėja dėkinga savo mamai – už tai, kad, kepdama blynus, sugalvojo patį geriausią dalyką - laidos pavadinimą. Mūsų pavadinimas leido mūsų laidai keistis ir nestovėti vietoje, - juokiasi laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. 
06:30 Amžina meilė (12+)
Vaid.: Burak Ozcivit, Neslihan Atagul, Kaan Urgancioglu. 
07:30 Amžina meilė (12+)
Vaid.: Burak Ozcivit, Neslihan Atagul, Kaan Urgancioglu. 
08:30 Dvi širdys (12+)
Vaid.: Tina Dutta, Nandish Singh, Rashami Desai. 
09:00 Dvi širdys (12+)
Vaid.: Tina Dutta, Nandish Singh, Rashami Desai. 
09:30 Labas vakaras, Lietuva (12+)
Laidos vedėjai Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas su plačiomis šypsenomis pasitinka iš darbo grįžtančius žiūrovus su naujausiomis žiniomis iš Lietuvos ir pasaulio, pramoginėmis naujienomis, orų prognozėmis. 
10:35 24 valandos (12+)
Žiūrovai turės progą iš arti pamatyti, kaip tiriamas nusikaltimas, kaip einama karštais pėdsakais, sulaikomi įtariamieji. Veteranai padės į laidą besikreipiantiems rasti sprendimą jų neįprastoje situacijoje. Ne kartą apdovanoti už puikią tarnybą, „24 valandų“ herojai dalinsis savo patirtimi ir gyvenimo išmintimi. 
11:30 Žinios (12+)
Lietuvos ir užsienio įvykiai. Verslas. Kriminalai. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 KK2 penktadienis (12+)
Sensacingas televizijos projektas intriguojančiu pavadinimu „KK2 . Tai laida ne apie papūgų rūšį šiuo pavadinimu, o projektas, kuriame žiūrovams pateikiama pikantiškiausių naujienų iš Lietuvos ir užsienio garsenybių gyvenimų. Projekto rengėjai intriguoja, kad laidoje pamatysime ir tokių žvaigždžių, apie kurių pasirodymą lietuviškose televizijose buvo galima tik pasvajoti. 
14:00 Bėgančios kortos (12+)
Prinstono universiteto studentas Ričis įsitikinęs, kad jį apmovė. Jis keliauja į Kostą Riką akis į akį susitikti su internetinio pokerio magnatu Ivanu Bloku. Ričį vilioja Bloko žadami didžiuliai turtai, kol jis sužino nerimą keliančią tiesą apie savo geradarį. Kai FTB bando priversti Ričį padėti sugauti bloką, Ričis patenka į patį didžiausią kada nors loštą lošimą: bandymą išmanevruoti tarp dviejų jį spaudžiančių jėgų. 
15:50 Moteris-Katė (12+)
Po Moters-katės kauke slepiasi buvusi kosmetikos firmos Hedare Beauty konsultantė Patiencė Filips, kuri atsitiktinai išsiaiškino savo darbdavių paslaptis. Grožio imperijos vadovai Laurel ir Džordžas pasmerkė perdaug žinojusią merginą mirčiai, tačiau tinkamai neatliko žiauriaus nuosprendžio. Pacientės gyvybę išgelbėjo egiptietiškos veislės katinas, todėl mergina įgavo naujoviškų įpročių ir elgesio normų. Nuo šiol ji trokšta keršto savo žudikams ir kitiems įvairaus plauko niekšeliams.  
18:00 Karo menas. Išdavystė (12+)
Kai agentas Neilas Shaw po ilgo buvimo užmarštyje pasirodo atkeršyti už savo globėją ir vadovo mirtį, jis patenka į kitokį pasaulį, kur klesti išdavystės ir pavojinga korupcija. Įpareigotas draugo ir kandidato į Senatą, Neilas imasi daryti tvarką. 
20:00 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Ogis ir tarakonai (12+)
Katinas Ogis svajoja apie ramų ir taikų gyvenimą jaukiuose namuose. Tik jo namuose gyvena ir trys pasiutę tarakonai, kuriems didžiausias malonumas kenkti ir erzinti. 
23:55 Kempiniukas Plačiakelnis (12+)
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena pats populiariausias šių metų animacinis personažas, apdovanotas Vaikų pasirinkimo prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias... 
00:20 "Nickelodeon" valanda. Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės (12+)
00:45 Harvis Biksas (12+)
Animacinis kompanijos „Nickelodeon serialas, pasakojantis apie draugiško paukščiuko Harvio ir jo geriausių draugų nuotykius magiškame miške. 
01:10 Kempiniukas Plačiakelnis (12+)
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena pats populiariausias šių metų animacinis personažas, apdovanotas Vaikų pasirinkimo prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias... 
01:35 Tomo ir Džerio pasakos (12+)
Animacinis serialas. 
02:05 Ponas Bynas (12+)
Ponas Bynas gyvena vienas mažame bute Londono Highbury rajone. Rengiasi jis beveik visada vienodai: jau firminiu tapusiu tvido švarku ir ryši siauru raudonu kaklaraiščiu, prie jų priderinęs elektroninį laikrodį skaičiuotuvą. Savo mašiną rakina sklende ir spyna, o nuo automobilių vagių ginasi pasiimdamas vairą. Santykiai su žmonėmis ponui Bynui yra pernelyg sudėtingi ir painūs, todėl geriausias jo draugas – megztas rudas meškiukas, kuris kartu su šeimininku ir miega, ir keliauja iškylauti, ir švenčia Kalėdas. 
02:35 Tinginių miestelis (12+)
03:05 Kino pusryčiai Sinbadas. Septynių jūrų legenda (12+)
Animacinių šedevrų Šrekas ir Simarono žirgas kūrėjai pristato nuotykių istoriją – Sinbadas. Septynių jūrų legenda. Daugiau nei prieš tūkstantį metų gimusi Arabijos naktų sakmė atgaivinama šiuolaikinės animacijos priemonėmis. Jūreivis Sinbadas – narsiausias ir žymiausias keliautojas iš visų, kada nors plaukiojusių pasaulio jūromis ir vandenynais, – pakliūva į didelę bėdą. Jis neteisingai apkaltinamas neįkainojamos brangenybės – Pasaulio knygos – vagyste. Siekdamas išnešti sveiką kailį, Sinbadas pats turi rasti vagį ir sugrąžinti knygą, kitaip rūsčios bausmės susilauks ne tik jis, o ir jo geriausi draugai: Protėjus, žavioji Marina ir šuo Spaikas.  
04:45 Denis - grėsmė visuomenei (12+)
Kai Denio tėvai turi išvykti, berniuką apsiima prižiūrėti kaimynystėje gyvenantys Vilsonai. Mažasis nenuorama išveda iš kantrybės pagyvenusius kaimynus, tačiau, jūs ir patys tuo įsitikinsite, Denio išdaigos kyla iš begalinio noro būti naudingu. Jei ponas Vilsonas neišgėrė vaistų, Denis išsiners iš kailio, bet sugirdys jam tabletę bet kokia kaina…  Rambler's Top100