Здравствуйте, Гость!
18 февраля, 05:46

TV1 Lietuva - телепрограмма на сегодня

RSS  
18 февраля, воскресенье 

05:00 Moterys prieš vyrus (12+)
“Moterys prieš vyrus” tai geros nuotaikos kupinas šou, kurio tikslas išsiaiškinti, kas gi geresni – vyrai ar moterys? Sakoma, kad moterys yra kilusios iš Veneros, o vyrai iš Marso. Egzistuoja nepaneigiamas posakis, kad vyrai ir moterys mąsto skirtingai. Bet nors ir kilę iš skirtingų planetų, ar vyrai ir moterys pažįsta vieni kitus, ar turi panašumų, kas juos sieja ir kas skiria? Tai ir bus svarbiausi klausimai, į kuriuos bandys atsakyti geros nuotaikos ir humoro kupinas šou “Moterys prieš vyrus”, kuriame kievieną savaitę vis naujos dvi komandos - trys žinomi Lietuvos vyrai (aktoriai, dainininkai, TV laidų vedėjai, sportininkai, šokėjai, šou pasaulio atstovai) prieš tris ryškiausias Lietuvos moteris (aktores, dainininkes, TV laidų vedėjas, sportininkes, šokėjas, šou pasaulio atstoves) susikaus vedami laidos vedėjų ir komandų kapitonų – žaviosios Ingos Jankauskaitės ir šmaikščiojo Manto Stonkaus.  
05:55 Bus visko (12+)
Dvi Lietuvoje gerai žinomos merginos, Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė, parodys, kaip gyvena pasaulio turtingiausieji, ką gali pinigai ir kaip išmokti būti laimingu jų neturint. Daugiau nei dešimtmetį pažįstamos merginos nusprendė apjungti savo sukauptą patirtį pramogų pasaulyje ir laiko patikrintą draugystę perkelia į televiziją. 
06:50 Pasisvėrę ir laimingi (12+)
07:45 Širdele mano (12+)
Vaid.: Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir. 
08:45 Širdele mano (12+)
Vaid.: Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir. 
09:45 Akloji (12+)
10:15 Akloji (12+)
10:45 Būrėja (12+)
2012 m. Rusija. Realybės dokumentika 
11:20 Būrėja (12+)
2012 m. Rusija. Realybės dokumentika 
11:55 TV1 KOMEDIJA Samdiniai be vėliavos (12+)
Nuotykių komedija 
14:00 Eskobaras. Kruvinas rojus (12+)
Režisieriaus Andrea Di Stefano debiutas didžiajame ekrane, paremtas tikrais įvykiais ir pasakojantis vieno įtakingiausių nusikaltėlių pasaulyje Pablo Eskobaro gyvenimo istoriją. Narkotikų baroną suvaidino charizmatiškasis „Oskaro“ laimėtojas Benicio Del Toro. Veiksmas prasideda 1983-aisiais, kai į Kolumbiją atostogų atvykęs jaunas kanadietis Nikas įsimyli gražią merginą Mariją. Netrukus paaiškėja, kad Marijos dėdė yra narkotikų baronas Pablas Eskobaras, kuris netrukus jaunuolį įtraukia į savo kruviną verslą. Kaip nepasiduoti valdingo, žiauraus ir itin charizmatiško nusikaltėlio pasiūlymams? Ar Nikui pavyks ištrūkti iš Pablo Eskobaro gniaužtų? 
16:20 Kelias (12+)
Įspūdinga išbandymų drama, nominuota Britų kino akademijos apdovanojimui – kaip geriausias metų filmas. Nors pagal garsią knygą sukurta juosta beveik metus gulėjo „ant lentynos“, galiausiai režisierius Johnas Hillcoatas nusprendė ją užbaigti. Ir neprašovė. Istorijoje nusifilmavo Holivudo veteranai Viggo Mortensenas ir Charlize Theron. V. Mortenseno herojus stengiasi išgyventi - po baisių kataklizmų Žemėje neliko civilizacijos. Jis su mažamečiu sūnumi pėsčiomis keliauja į pietus, vildamiesi, kad ten bus bent jau šilčiau. Įgimtas vaiko gerumas, smalsumas ir gebėjimas džiaugtis nuolat primena vyrui, dėl ko jis, nepaisydamas nuovargio ir kelyje tykančių pavojų, privalo eiti toliau. Ar jie išgyvens? 
18:25 Tėvas Motiejus (12+)
Vaid.: Terence Hill, Nino Frassica, Natalie Guetta, Francesco Scali. 
19:25 Tėvas Motiejus (12+)
Vaid.: Terence Hill, Nino Frassica, Natalie Guetta, Francesco Scali. 
20:20 Bekas 2. Atsiskyrėlis (12+)
Švedų detektyvinis serialas. Komisaras Martinas Bekas ir jo ekscentriškasis partneris Gunvaldas Larssonas tiria netikėčiausius nusikaltimus Stokholme ir jo apylinkėse. Seriale vaidina švedų kino žvaigždė Peteris Haberis ir „Hobito“ sagoje sužibėjęs Mikaelis PersBrandtas. Istorijos sukurtos pagal garsias skandinavų detektyvinių knygų serijas. 
23:20 Teleparduotuvė (12+)
23:50 Daktaras Ozas. Šeimos gydytojo patarimai (12+)
Daktarui Ozui nėra tabu temų. Savo šou daktaras Ozas aptaria viską - nuo sekso, dietos, mankštos iki įvairių ligų ir jų prevencijos. Nenuostabu, kad vos per kelerius metus jis tapo kultiniu sveikatos patarėju dėl sveiko gyvenimo būdo pamišusioje Amerikoje.  
00:45 Akloji (12+)
01:20 Akloji (12+)
01:55 Būrėja (12+)
2012 m. Rusija. Realybės dokumentika 
02:30 Būk mano meile! (12+)
Pasimatymų šou. Vedėjai Inga Norkutė, Vaiva Budraitytė ir Vytenis Pauliukaitis. 
03:30 Policija ir Ko (12+)
Vaid.: Jan Fedder, Maria Ketikidou, Till Demtroder. 
04:35 Mentalistė (12+)
Vaid.: Odile Vuillemin, Philippe Bas, Jean-Michel Martial, Raphael Ferret, Vanessa Valence. Rambler's Top100