Здравствуйте, Гость!
25 июня, 10:01

Balticum TV - телепрограмма на сегодня

RSS  
25 июня, воскресенье 

06:00 Sudie, Bafana (12+)
Septintojo dešimtmečio pabaiga PAR. buvo patys žiauriausi baltųjų vyriausybės metai. Juodaodžiai šalies gyventojai neturi balsavimo teisės, negali turėti žemės, negali laisvai judėti šalies teritorijoje. Vyriausybė uždraudė visas opozicijos organizacijas, o jų vadovus išsiuntė į kalėjimą. Norėdami užkirsti kelią galimiems sukilimams, vyriausybė užverbuoja Džeimsą Gregorį, vietos baltaodį afrikietį, kuris moka vietinių kalbą. Taip jis 20-čiai metų tapo asmeniniu būsimo tautos didvyrio Nelsono Mandelos prižiūrėtoju kalėjime. Biografinė drama – „Sudie Bafana“. 
08:00 Banditai (12+)
Simpatingas, puikių manierų gangsteris Joe ir jo liguistas draugužis Terry pabėgo iš kalėjimo. Vyrukai neleidžia laiko veltui - pakeliui iš Oregono į Kaliforniją plėšia bankus. Judviejų tikslas - sukaupti pakankamai lėšų, kad įgyvendintų naujausią sumanymą, beje, beveik teisėtą. Siautulinga Joe ir Terry kelionė pažymėta chaoso - plėšdami bankus, už nugaros jiedu palieka įsiutusius policininkus ir virtines aplamdytų automobilių. 
10:00 Ko nori moterys? (12+)
Jei galėtum girdėti moterų mintis, būtum geidžiamiausias vyras planetoje. Mel Gibson ir Helen Hunt nepakartojamoje romantinėje komedijoje. Nikas Maršalas - vidutinio amžiaus vyras, išsiskyręs su žmona ir smarkiai atitolęs nuo savo penkiolikmetės dukros. Jis įžūlus karštagalvis, ekstremalių pažiūrų vyrukas, niekinantis silpnosios lyties protinius sugebėjimus, tačiau niekuomet neatsisakantis jų grožio teikiamų malonumų. Tačiau vieną naktį viskas pasikeičia… Nikas Maršalas netikėtai pradeda GIRDĖTI, ką mąsto moterys. Ir ne tik viena – visos, su kuriomis jis susitinka. Pradžioje jį pribloškia užgriuvusi “slapta informacija”, bet greitai vyrukas suvokia, jog sugebančiam skaityti mintis suvilioti gražuoles bus dar lengviau. Koks vyras nenorėtų žinoti, ko labiausiai trokšta moteris? Kokiai moteriai nepatiktų vyras, kuris visuomet žino, ko ji labiausiai nori? 
12:05 Protu nesuvokiama (12+)
Apygardos prokuroras Markas Hanteris garsėja griežtumu nusikaltėliams, todėl jis puikiai tinka gubernatoriaus pareigoms. Žurnalistas Nikolasas išsiaiškina, kad prokuroras prieš įtariamuosius naudojo neleistinus įkalčius. Jis apsimeta nužudymo bylos įtariamuoju ketindamas atskleisti tiesą. Nikolaso mergina Ela Kristal nė nenumano apie savo vaikino užduotį. Tačiau rinkdama įkalčius ji suvokia, kad atsidūrė mirtiname pavojuje. Tyrimas pamažu atskleidžia visą tiesą, tačiau nežinia, ar Elei pavyks išlikti gyvai. 
14:00 Vampyrų akademija (12+)
Vampyrų akademijoje mokosi dviejų klanų vampyrai: moroi, kurie nori taikos ir maitinasi savanorių paaukotu krauju ir dampyrai-kariai, kurie saugo moroi nuo strigoi klano. Strigoi yra žiaurūs, kraują geriantys vampyrai, kurie nepaiso jokių įstatymų. Du vampyrai sugrąžina į Akademiją pabėgusią moroi princesę Lissa Dragomir tikėdamiesi, kad čia ji bus saugesnė. Tačiau ir čia jos draugei Dampira Rose visada reikės būti atidžiai. 
16:00 Kazino apiplėšimas (12+)
Filmo veiksmas rutuliuojasi 2008 metais, ekonomikos krizės įkarštyje. Filme nuskamba frazė: „Amerika yra ne šalis, tai sumautas verslas“. Ironiška, tačiau krizė labiausiai paveikė gangsterių klaną, kuris valdo nešvariu keliu uždirbtus pinigus. Nelegalūs lošimai – vienintelė likusi pelninga šešėlinės ekonomikos sritis. Kai mafijos globojamo nelegalaus pokerio turnyro metu įvykdomas apiplėšimas, norėdami išsaugoti nelegalių lošimų reputaciją ir savo autoritetą, mafijos bosai meta į žaidimą savo tūzą – pasamdo žymiausią samdomą žudiką Koganą (Bradas Pittas), kad šis išsiaiškintų apiplėšimo detales. Kogano darbas – žudymas. Bet jis negali pakęsti, kai aukos verkia, maldauja, šaukia motinas. Todėl jam patinka žudyti per atstumą. Nežiūrint aukai į akis. Be jokių jausmų. Tačiau šį kartą jo užduotis kitokia – taip pamokyti išsišokėlius, kad tai įbaugintų visus nusikaltėlius ir atkratytų juos nuo minties kėsintis į mafijos pinigus. 
18:00 Virš įstatymo  (12+)
Sauso įstatymo (prohibicijos) eros įkarštyje trys broliai iš JAV provincijos ryžosi užkūrti stiprių gėrimų varymo fabrikėlį ir aptarnauti degančios trauktinės geidžiančią liaudį. Šeimos verslo bėdos prasidėjo, kai Čikagos prokuroras atsiuntė į komandiruotę žvėriškai brutalų FTB agentą, kuris apygardoje pasėja smurto sėklą. Broliai nenori nusileisti, bet nesileidžia ir provokacijai kariauti... 
00:00 Kaubojai (12+)
Kaubojų šventėje visi laimingi – kol seni bičiuliai šnekučiuojasi, šeima netrunka pastebėti, kad dingo jų dukra. Iš pradžių save raminę ir kaltinę paauglystės audras, namiškiai ima jaudintis. Namie jie randa dukros paliktą raštelį, prašantį jos neieškoti – ji pasirinkusi naują gyvenimą. Tėvas negali nurimti ir leidžiasi į dukros paieškas. Jo alinanti ir, rodos, bevaisė kelionė veda per skirtingus kraštus ir žemynus. 
02:00 Milijardierius ir blondinė (12+)
Kuratorius Harry Deane yra meno ekspertas, nuolat gaunantis velnių nuo savo viršininko. Tai greitai pasikeis. Jis planuoja apgauti savo bosą, atidų dailės kolekcininką, įkalbėdamas jį įsigyti Monet piešinį. Kad įvykdytų šią apgaulę, Deane pasamdo rėksmingą teksaso kauboję, kad ši padėtų jam apgauti turtingiausią vyrą Anglijoje. Kai šis planas pradeda vystytis, Deane supranta, jog pamažu įsimyli šią rodeo karalienę... 
04:00 Į stebuklą (12+)
To the Wonder pasakoja apie Mariną (Olga Kurylenko) ir Neil (Ben Affleck), kurie susitiko ir įsimylėjo Prancūzijoje, bei persikėlė į Oklahomą, kur kartu pradėjo naują gyvenimą. Tačiau netrukus iškilo problemų. Marina susidraugavo su kunigu ir svetimšaliu (Javier Bardem), turinčiu problemų su savo profesija. Tuo tarpu Neil atskleidė Marinai savo santykius su vaikystės drauge Jane (Rachel McAdams). Rambler's Top100