Здравствуйте, Гость!
20 августа, 22:36

Init TV - телепрограмма на сегодня

RSS  
20 августа, воскресенье 

05:30 Gyvenu čia (12+)
(2014/13) 
06:15 Trys plėšikai (12+)
Tifanė nenori gyventi prieglaudoje, kur vaikai verčiami dirbti dieną naktį, o saldumynus nuolat kemša tik prižiūrėtoja Piktoji Tetulė. Kai kartą Tifanės karietą užpuola plėšikai, mergaitė apsimeta indų princese, pasiduoda nelaisvėn ir pažada plėšikams pasakiškus turtus. Deja, išaiškėjus apgaulei, jai tenka grįžti į prieglaudą. Tačiau plėšikams taip patiko gyventi su Tifane, kad jie nusprendžia ją susigrąžinti ir išlaisvinti visus vaikus. 
07:35 Laikykitės ten pokalbiai (12+)
08:00 Aktualioji istorija (12+)
08:35 Pėdsakai veda į Lietuvą (12+)
09:05 Mokslo sriuba (12+)
09:40 Bibliotekininkas 3. Judo taurės prakeiksmas (12+)
Žmonija ir vėl pavojuje. Šįkart pasaulio valdymą užsimojo perimti vampyrai, ir vienintelis žmogus, galintis tai sustabdyti, yra bibliotekininkas Flinas Karsenas. Jam teks keliauti į Naująjį Orleaną, kur jo laukia kraujo ištroškę vampyrai, pagrobę profesorių Lazlą. Čia Flinas susipažins su dieviško grožio dainininke Simona, kuri kaip vėliau paaiškės, saugo raktą nuo Judo taurės, prikeliančios vampyrus… 
11:15 Laris Kraunas (12+)
Vidutinio amžiaus vyriškis netenka darbo dėl išsilavinimo stokos. Jis nusprendžia, jog mokytis niekada nevėlu ir užsirašo į bendruomenės koledžą. Šis sprendimas pakeičia visą jo gyvenimą. 
13:00 Šaulio kelias (12+)
13:30 Sarginiai šunys (12+)
13:45 Mažos mūsų pergalės (12+)
14:00 Tvirti vyrukai (12+)
Valas (akt. Al Pacino) paleidžiamas iš kalėjimo, kuriame atsėdėjo 28 metus už tai, kad atsisakė išduoti vieną iš savo artimų nusikaltimo bendrininkų. Geriausias draugas Dokas (akt. Christopher Walken) atvyksta jo pasiimti, ir abu netrukus vėl susitinka su kitu senu bičiuliu Hiršu (akt. Alan Arkin). Jų ryšys toks pat stiprus kaip visada, trijulė prisimena apie prarastą ir atgautą laisvę, nusilpusią ir vėl sustiprėjusią ištikimybę bei praėjusias šlovės dienas. Tačiau vienas iš draugų saugo pavojingą paslaptį: buvęs gaujos vadeiva pastatė jį į nepaprastai sunkią padėtį, o laikas priimtinai alternatyvai surasti baigiasi. Saulei tekant virš legendinės draugų sąjungos, jų padėtis tampa vis labiau ir labiau beviltiška, ir galiausiai jie supriešina savo praeitį visiems laikams. 
15:40 Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
Vakaro šou  
16:25 Dvi dienos Paryžiuje (12+)
Niujorke gyvenanti prancūzų fotografė Merion ir amerikietis interjero dizaineris Džekas grįžta iš atostogų Venecijoje. Tačiau prieš parskrisdami į Valstijas, jie nusprendžia kelioms dienoms užsukti į Paryžių aplankyti Merion tėvų. Džeko nelaimei, Paryžiuje jis patiria tikrą kultūrinį šoką. Paaiškėja, kad Merion tėvai negali pakęsti amerikiečių. Jos draugai atvirai pasakoja apie savo seksualinį gyvenimą, o pati Merion kiekvienos gatvės kampe sutinka savo buvusius meilužius. Džekas ima įtarti, kad jis taip gerai nepažįsta savo merginos kaip jam iki šiol atrodė... 
18:05 Paskutinė tvirtovė (12+)
Išėjęs iš Los Andželo policijos departamento narkotikų skyriaus po nepavykusios operacijos, sukėlusios jam sąžinės graužatį ir gailestį, šerifas Rėjus Ovensas (akt. Schwarzenegger) išvyko iš Los Angelo ir apsistojo mieguistame, mažai nusikaltimų patiriančiame pasienio miestelyje Somertone. Tačiau šis ramus gyvenimas baigiasi, kai Gabrielius Kortesas (akt. Eduardo Noriega), žinomiausias ir ieškomiausias vakarų pusrutulio narkotikų kartelio vadeiva, rizikuodamas gyvybe, tačiau efektingai, pasprunka iš FTB kalinių konvojaus.  
19:50  Programos pabaiga (12+)
00:30 Sinkopės (12+)
01:30 Laris Kraunas (12+)
Vidutinio amžiaus vyriškis netenka darbo dėl išsilavinimo stokos. Jis nusprendžia, jog mokytis niekada nevėlu ir užsirašo į bendruomenės koledžą. Šis sprendimas pakeičia visą jo gyvenimą. 
03:10 Šaulio kelias (12+)
03:40 Dėmesys Europai (12+)
Žurnalas  
04:10  Europa koncertuose: Culture Club (12+)
04:55 Bibliotekininkas 3: Judo taurės prakeiksmas (12+)
Žmonija ir vėl pavojuje. Šįkart pasaulio valdymą užsimojo perimti vampyrai, ir vienintelis žmogus, galintis tai sustabdyti, yra bibliotekininkas Flinas Karsenas. Jam teks keliauti į Naująjį Orleaną, kur jo laukia kraujo ištroškę vampyrai, pagrobę profesorių Lazlą. Čia Flinas susipažins su dieviško grožio dainininke Simona, kuri kaip vėliau paaiškės, saugo raktą nuo Judo taurės, prikeliančios vampyrus… Rambler's Top100