Здравствуйте, Гость!
23 февраля, 11:29

LNK - телепрограмма на сегодня

RSS  
23 февраля, суббота 

07:30 Tomas ir Džeris (12+)
Nenutrūkstamos dviejų šmaikščių personažų – katino Tomo ir peliuko Džerio lenktynės tapo animacinių filmukų klasikos šedevru. Šie linksmi ir pašėlę herojai niekuomet nepavargs krėsti šunybių, tačiau ištikus bėdai jie visuomet atskubės į pagalbą vienas kitam. 
07:55 Žvėrelių būrys (12+)
Didžiosios Britanijos animacinis serialas, kuriame trys visiškai tarpusavyje nepanašūs herojai – katė, šuo ir žiurkėnas kovoja su blogiu savo mieste. 
08:20 Keista šeimynėlė (12+)
Dešimtmetis Timis Turneris – pats laimingiausias vaikas, nes turi stebuklingus krikštatėvius, kurie gali išpildyti visus jo norus. Viena bėda, kad kartais tie norai išsipildo nevisai taip, kaip jis tikėjosi. 
08:45 Neramūs ir triukšmingi (12+)
Laudų namuose nėra ramybės ir tylos, nes čia gyvena net vienuolika vaikų: dešimt mergaičių ir vienas berniukas – pagrindinis šio serialo herojus – vienuolikametis Linkolnas. Sutikite, kad išgyventi šeimoje su tiek sesučių yra iš ties nelengva. Laimei, jam padeda jo geriausias draugas Klaidas. 
09:10 Riterių princesė Nela (12+)
Susipažinkite su Nela. Ši mergaitė yra daugiau, nei princesė ir daugiau, nei riterė. Ji yra princesė riterė! Drauge su draugų pagalba ji įveikia visas kliūtis, sunkumus ir kovoja už teisybę. Skirtingai nuo kitų herojų, Nela visuomet išlieka ištikima jėgai, ryžtui ir drąsai. Nuotykiai prasideda! 
09:35 Tomo ir Džerio pasakos (12+)
Nenutrūkstamos dviejų šmaikščių personažų – katino Tomo ir peliuko Džerio lenktynės tapo animacinių filmukų klasikos šedevru. Šie linksmi ir pašėlę herojai niekuomet nepavargs krėsti šunybių, tačiau ištikus bėdai jie visuomet atskubės į pagalbą vienas kitam. 
10:00 Ogis ir tarakonai (12+)
Prancūzų animacinis serialas apie mėlyną katiną Ogį, kuris mėgsta skaniai pavalgyti. Tačiau jis turi priešų – nenaudėlius tarakonus, kurie nuolat jam nori pakenkti. Šie mažyliai pridaro daug vargo katinėliui. 
10:10 Peliuko Gambos nuotykiai (12+)
Drąsus miesto peliukas svajoja apie nuotykius. Kartu su draugais jis laivu išplaukia į nedidelę salą vandenyne, kad išgelbėtų pelių kaimelį. Aršūs mūšiai vyks ant žemės, po vandeniu ir ore, o atlygis už žygdarbius – gražuolės pelytės meilė. 
12:10 Stebuklingos letenos (12+)
Nuotykių filmas visai šeimai. Stebuklai prasideda, kai jaunasis Bobas Speidas netikėtai išsiaiškina, kad jo šuo Ozis yra net 600 metų! Maža to – jo šeimininkas buvo galingas burtininkas. Po dvyliktojo gimtadienio drovusis Bobas ir žmogaus balsu kalbantis šuo Ozis atsiduria įvykių sūkuryje. Magiškos knygos pagalba, kurią Ozis paveldėjo iš buvusio šeimininko, paauglys turi progą tapti galingiausiu pasaulio burtininku. Kokie išbandymai laukia šių ištikimų bičiulių? 
14:05 Geras vyrukas (12+)
Veiksmo komedija, kurioje nusifilmavo kovos menų meistras Jackie Chanas. Televizijos žurnalistė Diana užfiksuoja nusikaltėlį, tačiau jai nepavyksta pasprukti nepastebėtai. Kai ji pabėga iš įvykio vietos, slaptasis vaizdo įrašas netyčia pasimeta ir susimaišo su vaikiškų filmų juostomis. Tad blogiukai priversti sekti ne tik ją, bet ir visiškai nekaltus žmones. Pagrobimų, bėgimo ir noro atkeršyti skriaudikams čia tikrai netrūks! 
16:00 Mergina iš Džersio (12+)
Muzikos žvaigždžių agentu dirbantis vyrukas Olis po netikėtos žmonos mirties turi rūpintis savo dukrele. Vykdyti šią sudėtingą misiją padeda tėvas, draugai ir vaizdajuosčių nuomos punkto konsultantė Maja. Režisierius ir scenarijaus autorius – Kevinas Smithas, vaidina Benas Affleckas, Jennifer Lopez, Liv Tyler ir kt. 
18:00 Gyvūnų pasaulis (12+)
18:30 Bus visko (12+)
Dvi Lietuvoje gerai žinomos merginos, Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė, parodys, kaip gyvena pasaulio turtingiausieji, ką gali pinigai ir kaip išmokti būti laimingu jų neturint. Daugiau nei dešimtmetį pažįstamos merginos nusprendė apjungti savo sukauptą patirtį pramogų pasaulyje ir laiko patikrintą draugystę perkelia į televiziją. 
19:30 Žinios (12+)
Išsamios, patikimos ir profesionalios žinios: Lietuvos įvykiai ir užsienio naujienos, karščiausi reportažai ir tiesioginiai reporterių jungimaisi iš įvykio vietų. 
20:25 Sportas (12+)
Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. Laidos vedėjai – Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Aurimas Tamulionis 
20:28 Orai (12+)
Tiksli orų prognozė Lietuvoje ir pasaulyje. Vedėja – Karolina Liukaitytė 
20:30 Kung Fu Panda 2 (12+)
"Oskarui" nominuoto animacinio filmo tęsinys, kurį sukūrė iš Pietų Korėjos kilusi režisierė Jennifer Yuh. Panda Po ir vėl parodys, kas yra tikrasis kung fu meistras! Praeityje tingus ir nerangus, o dabar tikras kung fu didmeistris Po gyvena ramų ir laimingą gyvenimą Taikos Slėnyje. Netikėtai Po ir jo draugai sužino apie niekšingo vagies kėslus užkariauti šalį, panaudojus slaptąjį ginklą. Galingasis penketukas leidžiasi į kupiną nuotykių kelionę. Ar jie apsaugos savo šalį nuo piktadario? 
22:15 Paskutinis jaunikio išbandymas (12+)
Gregas myli savo merginą Pem ir ketina netrukus jai pasipiršti. Tačiau susipažinus su jos tėvais, viskas apsiverčia aukštyn kojom. Būsimasis uošvis iš pirmo žvilgsnio pajaučia Gregui antipatiją ir to neslepia. Buvęs CŽV agentas turi begalę ryšių, todėl savo dukters išrinktajam gali surengti išties rimtų išbandymų. Ar įmanoma pakeisti tokio kietakakčio uošvio nuomonę? "Oskarui" nominuota režisieriaus Jay Roacho komedija su legendiniu Robertu De Niro ir komiku Benu Stilleriu. 
00:30 Karštos sėdynės (12+)
Jaunas bebaimis savamokslis motociklininkas ir kaskadininkas Rodas Kimblas turi problemą. Iš jo tyčiojasi ir negerbia jo triukų su motociklu patėvis Frenkas. Kai netikėtai Frenkui sustreikuoja širdis, posūnis imasi jį gelbėti. Širdies operacijos brangios, o pinigų nėra ir Rodas sugalvoja išeitį – ima ruoštis didžiajam savo gyvenimo triukui: motociklu "perskristi" penkiolika autobusų. Prasideda sunkios treniruotės. Vaikinas viską iškęs pasvajodamas apie atpildą. O atpildas bus toks: parodęs triuką, Rodas surinks pinigų patėvio širdies operacijai ir pastatys jį ant kojų. Ir tada bus galima su patėviu susiremti ir pamokyti pagarbos! 
02:10 Žalioji širšė (12+)
Britas Rydas po tėvo mirties paveldi žiniasklaidos imperiją ir nutaria baigti nerūpestingą plevėsos gyvenimą. Kartu su buvusiu tėvo pagalbininku Kato jis išeina į gatves kovoti su blogiu. Pasislėpęs po Žaliosios Širšės kauke, Britas sėja siaubą nusikaltėlių širdyse. Kas ką nugalės? Režisierius Michelis Gondry, vaidina Cameron Diaz, Sethas Rogenas ir kt.