Здравствуйте, Гость!
22 апреля, 15:03

LNK - телепрограмма на сегодня

RSS  
22 апреля, понедельник 

06:15 Keista šeimynėlė (12+)
Dešimtmetis Timis Turneris – pats laimingiausias vaikas, nes turi stebuklingus krikštatėvius, kurie gali išpildyti visus jo norus. Viena bėda, kad kartais tie norai išsipildo nevisai taip, kaip jis tikėjosi. 
06:40 Kung Fu Panda (12+)
Jūsų ekranuose – nerangios, tačiau geros nuotaikos nestokojančios pandos Po nuotykiai! Dabar Po – Drakono karys, apsigyvenęs Nefrito rūmuose, iš meistro Šifu mokosi kung fu kovos meno gudrybių. Kartu su Tigre, Maldininku, Gerve, Beždžione ir Angimi panda gina Taikos slėnį nuo blogio. Kiekvieną dieną legendinio didvyrio laukia šauniausi nuotykiai, vis nauji priešininkai ir, žinoma, gausybė maisto, dėl kurio jis padarytų bet ką. 
07:10 Tomo ir Džerio nuotykiai (12+)
Nors Tomas ir Džeris sugeba tam tikrą laiką susidraugauti, išspręsti vieną kitą užduotį ir padėti vienas kitam, bet jie vis dar konkuruoja tarpusavyje vikrumo, gudrumo ir drąsos varžybose. 
07:35 Leo da Vinčis. Misija Mona Liza (12+)
Viduramžių Italija. Leo da Vinčis, jaunas išradėjas, dienas leidžia su draugu Lorencu ir gražiąja Liza, kurią slapta myli. Kai Lizos šeima susiduria su finansinėmis bėdomis, draugai nutaria ieškoti lobio. Jų kelionė bus kupina pavojų ir nuotykių. 
09:10 Alvinas ir burundukai 2 (12+)
Animacinis filmas visai šeimai ir pirmosios dalies tęsinys, kurios ėmėsi režisierė Betty Thomas. Jos dėka į sceną įžengia žavios pūkuotos burundukų trio konkurentės – Britani, Eleonora ir Džanete. Kai dainuojantys burundukai turi baigti karjerą ir grįžti į mokyklą – jiems nelengva. Visa atgaiva – jų mokykla turi dalyvauti muzikos grupių varžytuvėse dėl 25 tūkstančių dolerių prizo. Konkurse jie sutinka savo "veidrodines puseles" – burundžiukių trio! Pūstauodegės susuka burundukams galvas. Ar įsiplieskę romantiški jausmai nesutrukdys siekti rezultatų konkurse? 
10:55 Marmadukas (12+)
Linksma istorija visai šeimai su labai mielais gyvūnais! Marmadukas gyvena paprastą ir ramų gyvenimą gausioje šeimoje. Tačiau vieną dieną Marmaduko gyvenimas pasikeičia: ryžtingai nusiteikęs tėtis visą šeimyną iš Kanzaso perkrausto į Kaliforniją. Naujoje vietoje lėtapėdžio dogo laukia sunki adaptacija, kurią papildomai apsunkina nuolatinės mišrūnų ir grynaveislių šunų varžytuvės ir netikėtai po akimis pasipainiojusi nuostabi kalaitė. Kaip geraširdis Marmadukas prisitaikys prie naujo gyvenimo? 
12:40 Marsupilamio pėdsakais (12+)
Kadaise garsaus žurnalisto Deno Džeraldo karjerą gali išgelbėti tik vienas dalykas – sensacija. Ieškodamas neįtikėtinų faktų jis atkeliauja į paslaptingą salą. Ten, pasitelkęs vietinį avantiūristą, Denas aptinka paties paslaptingiausio padaro Žemėje pėdsakus. Šis mielas pūkuotas žvėrelis kažkaip susijęs su amžinos jaunystės paslaptimi, todėl jį medžioja visi kas netingi. Ar pavyks keliautojams apginti žvėrelį nuo išprotėjusių žmonių? 
14:40 Prekybos centro kietuolis. Las Vegas (12+)
Prabėgo jau šešeri metai, kai prekybos centre apsaugininku dirbęs Polas Blartas sulaikė ilgapirščius ir tapo tautos didvyriu. Ir štai pagaliau jis išvyksta atostogauti į Las Vegasą. Kartu keliauja ir jo duktė Maja. Tačiau vagišiai juk niekada neatostogauja ir kai prireikia jo pagalbos, Polas nedvejoja nė sekundės: jis yra apsaugininkas ir atliks savo pareigą iki galo, nors ir per atostogas. Juokingos ir šmaikščios komedijos režisierius – šio žanro specialistas Andy Fickmanas ("Mergina vaikino kelnėse", "Planas tėčiui"). 
16:35 Didžiosios motušės namai 2 (12+)
Juokingame iki ašarų populiarios komedijos "Didžiosios motušės namai" tęsinyje, žymusis Holivudo komikas Martinas Lawrence'as vėl vaidina FTB agentą – pripažintą itin slaptų, nestandartinių operacijų specialistą ir maskavimosi bei išvaizdos keitimo meistrą. Šį kartą jam vėl teks lįsti į Didžiosios motušės kailį, tik dabar nuo vyruko meistriškumo priklauso nei daug, nei mažai – nacionalinis JAV saugumas! 
18:30 Žinios (12+)
Išsamios, patikimos ir profesionalios žinios: Lietuvos įvykiai ir užsienio naujienos, karščiausi reportažai ir tiesioginiai reporterių jungimaisi iš įvykio vietų. Vedėjai – Lina Kairytė ir Gintaras Deksnys. 
19:20 Sportas (12+)
Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. Laidos vedėjai – Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Aurimas Tamulionis 
19:27 Orai (12+)
Tiksli orų prognozė Lietuvoje ir pasaulyje. Vedėja – Karolina Liukaitytė 
19:30 Andrius Mamontovas su orkestru. Šiaurės naktis pusė penkių (12+)
22:05 Lietuviški svingeriai (12+)
Norėdami paįvairinti savo intymų gyvenimą, sutuoktiniai Simas ir Giedrė pasiryžta vienam eksperimentui. Išbandę naujovę, sutuoktiniai pasikeičia. Jis nori toliau eksperimentuoti, o ji bando suvokti susiklosčiusią situaciją. Matydamas žmonos abejones, vyras kelia kartelę ir įkalba žmoną pasikviesti svingerių porą. Tik nei patys svingeriai, nei vakarėlis jų prabangiuose namuose nebus toks, kokio visi tikėjosi... Režisierius – Tadas Vidmantas. Vaidina Inga Valinskienė, Martynas Nedzinskas, Gelminė Glemžaitė, Vytautas Kaniušonis, Giedrius Savickas ir kiti. 
22:28 Telefoninė loterija 1634 (12+)
Loterijos "Perlas" organizuojama telefoninė loterija 1634. Vedėjai: Indrė Stonkuvienė, Gintas Vaičikauskas, Ieva Stasiulevičiūtė, Tadas Rimgaila. 
22:30 Lietuviški svingeriai (12+)
Norėdami paįvairinti savo intymų gyvenimą, sutuoktiniai Simas ir Giedrė pasiryžta vienam eksperimentui. Išbandę naujovę, sutuoktiniai pasikeičia. Jis nori toliau eksperimentuoti, o ji bando suvokti susiklosčiusią situaciją. Matydamas žmonos abejones, vyras kelia kartelę ir įkalba žmoną pasikviesti svingerių porą. Tik nei patys svingeriai, nei vakarėlis jų prabangiuose namuose nebus toks, kokio visi tikėjosi... Režisierius – Tadas Vidmantas. Vaidina Inga Valinskienė, Martynas Nedzinskas, Gelminė Glemžaitė, Vytautas Kaniušonis, Giedrius Savickas ir kiti. 
00:00 Meilužis iš Pietų (12+)
Dar vaikystėje Maksimas tvirtai nusprendė, kad susiras turtingą žmoną ir niekada nedirbs. Ir po 10 metų vaikinui iš tikrųjų pasisekė vesti pagyvenusią parduotuvių tinklo savininkę. Po 25 metų Maksimas jau mėgaujasi milijonieriaus gyvenimu, tačiau jo dievinama žmona staiga nutaria pasiieškoti jaunesnio kavalieriaus ir išspiria savo vyrą lauk be skatiko kišenėje. Nieko nepadarysi, tenka apsigyventi pas seserį, kurios nematė ištisą amžinybę, ir imtis medžioti naują turtuolę. Vaidina komikas Eugenio Derbezas, Salma Hayek ir kt. 
02:10 Neliečiamieji (12+)
Kultinis prancūzų filmas apie paralyžiuoto milijonieriaus Filipo ir jį slaugančio jauno emigranto Driso tarpusavio santykius. Netikėti atradimai, skirtingi požiūriai vyrus suartina ir pakeičia jų pačių gyvenimus. Filmo, paremto realia istorija, režisieriai Ericas Toledano ir Olivier Nakache, vaidina Fran?ois Cluzet, Omar Sy ir kt. 
04:05 Closedown (12+)