Здравствуйте, Гость!
23 июня, 21:16

LNK - телепрограмма на сегодня

RSS  
23 июня, суббота 

06:35 Kongas (12+)
Vienas įtakingos korporacijos vadovas kartu su moksline ekspedicija išsiunčia į Afriką ieškoti deimantų ir savo sūnų. Netikėtai nutrūkus ryšiui, surasti sūnų ir išsiaiškinti kas nutiko pirmajai komandai išsiunčiama nauja ekspedicija. Kartu su jais vyksta ir buvusioji dingusio vyriškio žmona. Tai, ką jie ras nuvykę į pirmosios ekspedicijos dingimo vietą, priblokš ne tik mokslininkus, bet ir užgrūdintus nuotykių ieškotojus. 
08:45 Policijos akademija 3. Vėl apmokymuose (12+)
Paskutinis komedijų meistro Jerry Pariso filmas jo karjeroje, kuriame nusifilmavo ir „Mis Visata” bei serialo „Gelbėtojai” žvaigždė Shawn Wheatherly. Kai Vyriausybė sumažino finansavimą policijai, teks paaukoti vieną policijos akademiją. Tačiau kurią iš jų uždaryti? Tai turi paaiškėti varžybų metu. Kurie kursantai sumanesni, stipresni ir apsukresni? 
10:30 Geriau vėliau, negu niekada (12+)
Šaunioji kompanija kelionės pabaigoje pasirinko aplankyti populiariausią Tailando salą Puketą. Čia jie kovoja prieš laukines bangas ir atšvenčia 67-ąjį Terry´io gimtadienį, per kurį jis gauną ypatingą dovaną. 
11:30 Žinios (12+)
Išsamios, patikimos ir profesionalios žinios: Lietuvos įvykiai ir užsienio naujienos, karščiausi reportažai ir tiesioginiai reporterių jungimaisi iš įvykio vietų.. 
12:25 Sportas (12+)
Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. . Laidos vedėjai – Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Aurimas Tamulionis 
12:28 Orai (12+)
Tiksli orų prognozė Lietuvoje ir pasaulyje. . Vedėja - Karolina Liukaitytė 
12:30 Superkinas Smurfai (12+)
Kas gali būti smurfiškiau? Ogi mėlynieji žmogeliukai iš klasikinio belgų komikso – pilnametražiame nuotykių filme! Net sunku patikėti, kad šie herojai neseniai šventė 50-ąjį jubiliejų. Ta proga kino kompanija „Sony Pictures” dovanoja nepaprastą nuotykinę komediją „Smurfai” apie smurfų nuotykius mūsų pasaulyje. Tai nuotaikingas 3D formato filmas tiek mažyliams, tiek jų tėveliams, užaugusiems su to paties pavadinimo animaciniu filmu. Kai burtininkas Gargamelis sugalvoja mažuosius smurfus išvaryti iš jų gimtojo kaimelio, mėlynanosiai atsiduria Niujorke... Negi triukšmingame didmiestyje pritrūks nuotykių? 
14:35 Rezerviniai farai (12+)
Niujorko miestą nuo nusikaltėlių saugo ir gina du superfarai, o kiti policininkai tūno jų šešėlyje, tačiau kiekvienas faras gyvenime turi nors vieną progą pasižymėti. Taip nutinka ir dviems nevykėliams „ofiso žiurkėms", kai jie imasi iš pirmo žvilgsnio rodos nepavojingos užduoties... Nuotaikinga komedija, kurioje išvysite Samuel L. Jacksoną, Willą Ferrellį, Evą Mendes, Dwayne Johnson, Paris Hilton ir kitas garsias filmų žvaigždes. 
16:40 Ji man – ne pora (12+)
Vaikinas, kuris visą laiką buvo laikomas nevykėliu, netikėtai susipažįsta su seksualia blondine, apvertusia visą jo gyvenimą. Pažintis įvyko visai atsitiktinai ir atrodė, kad tai, tiesiog neįmanoma. Draugai šokiruoti – neišmanėlis „pakabino“ labai karštą merginą. Bet ar ilgam? 
18:35 Mano tobulas gangsteris (12+)
Vaikino išduota Marta – netikėtai sutinka žavų nepažįstamąjį – tiesiog misterį Tobulybę. Tiesa, ji nežino, kad jis - samdomas žudikas, kuris prabudus sąžinei, žudo tik tuos, kurie užsakinėja žmogžudystes. Tokiu jo atsivertimu negali patikėti niekas: nei nusikaltėliai, nei FTB, nei galų gale apie tai sužinojusi Marta. Mergina nusprendžia: jei jau Frensis nebežudo nekaltų žmonių, vadinasi – jis tobulas gangsteris! Tik ar poros laimei nesutrukdys į chaosą virstanti kasdienybė? 
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Peliukas Stiuartas Litlis (12+)
Mažasis peliukas Stiuartas Litlis padarys viską, kad kiekviena diena būtų pilna nesibaigiančių nuotykių! 
23:55 Neramūs ir triukšmingi (12+)
Laudų namuose nėra ramybės ir tylos, nes čia gyvena net vienuolika vaikų: dešimt mergaičių ir vienas berniukas - pagrindinis šio serialo herojus - vienuolikametis Linkolnas. Sutikite, kad išgyventi šeimoje su tiek sesučių yra iš ties nelengva. Laimei, jam padeda jo geriausias draugas Klaidas. 
00:20 "Nickelodeon" valanda. Žuviukai burbuliukai (12+)
Animacinis serialas, kurio metu žuviukai burbuliukai žaismingai pritraukia vaikų dėmesį ir kartu mokosi spręsti gyvenimiškas situacijas, žaidžia ir susipažįsta su juos supančia aplinka. Jų gyvenimas vyksta vandenyno pasaulyje ir kiekvieną dieną mažieji žuviukai burbuliukai atranda vis ką nors naujo. 
00:45 Kiaulė, Ožka, Bananas ir Svirplys (12+)
Kiaulė, ožka, bananas ir svirplys yra geriausi draugai. Kiaulė apsėsta marinuotų agurkėlių, ožka turi muzikinių svajonių, bananas myli savo vaizdo žaidimus, o svirplys yra talentingas išprotėjęs mokslininkas. Ketveriukė gyvena namelyje medyje ir patiria daugybę linksmų nuotykių. 
01:10 Kempiniukas Plačiakelnis (12+)
Kalbanti jūrų kempinė dirba greito maisto restorane, lanko plaukimo mokyklą ir gyvena ananase. Jis draugiškas, juokingas, mėgsta žvejoti medūzas ir turi geriausią draugą Patriką. Kartu su draugais jie patiria daugybę linksmų povandeninių nuotykių. 
01:35 Tomo ir Džerio šou (12+)
Nors Tomas ir Džeris sugeba tam tikrą laiką susidraugauti, išspręsti vieną kitą užduotį ir padėti vienas kitam, bet jie vis dar konkuruoja tarpusavyje vikrumo, gudrumo ir drąsos varžybose. 
02:00 Saugokis meškinų (12+)
Trys broliai lokiai daro viską, kad tik taptų visuomenės dalimi: mėgina tapti žinomais internete, vaikšto po supermarketus, eina į pasimatymus. Šiame technologijų pasaulyje jiems tai tampa didžiuliu iššūkiu. 
02:15 Saugokis meškinų (12+)
Trys broliai lokiai daro viską, kad tik taptų visuomenės dalimi: mėgina tapti žinomais internete, vaikšto po supermarketus, eina į pasimatymus. Šiame technologijų pasaulyje jiems tai tampa didžiuliu iššūkiu. 
02:30 Drakonų kova. Super (12+)
Galingojo kario sūnaus Goko nuotykiai tęsiasi. Keliaudamas į naujas visatas, jis atranda naujų dieviškųjų galių ir susiduria su daugybe keisčiausių būtybių. Gokas gina žemę nuo priešų ir galingų nykstančių dievybių. 
03:00 Kino pusryčiai Drakono užkeikimas (12+)
Nikis svajoja tapti garsiu ir stipriu drakonų nugalėtoju. Pas burtininką išgirdęs apie drakono užkeikimą, netikėtai, magijos pagalba patenka į stebuklingą mišką, kuriame gyvena keisčiausi gyvūnai ir augalai – vieni nuostabūs, kiti bauginantys. Kartu su kelyje sutiktais miško draugais ir savo drąsa Nikis išsilaisvina nuo magijos ir laimi prieš blogį. Šis pavojingas ir nuostabus animuotas nuotykis, skirtas visai šeimai, įkvėps naujiems žygdarbiams ir geriems darbams. 
04:45 Haris Poteris ir Azkabano kalinys (12+)
Pagal J.K. Rowling romanus sukurti fantastiniai nuotykių filmai buvo beprotiškai sėkmingi ir atnešė pasaulinę šlovę ne tik jauniesiems aktoriams Danieliui Radcliffe´ui, Emmai Watson ir Rupertui Grintui, bet ir knygų autorei J.K. Rowling. Tai daugiausiai uždirbusi filmų serija apie vieną herojų, aplenkusi tokias garsenybes kaip Džeimsas Bondas ar Žmogus-voras. Šią, dviems „Oskarams“ nominuotą sagos dalį režisavo amerikietis Alfonsas Cuaronas. Trečiaisiais mokslo metais Hogvarste Hariui teks išmokti kontroliuoti savo pyktį, važinėtis keistu trijų aukštų autobusu, susipažinti su naujais mokytojais bei sužinoti Azkabano kalėjime kalinčio Sirijaus Bleko paslaptį. Maža to, Haris nė nenutuokia, jog Sirijus siekia jį nužudyti. Kas padės jaunajam burtininkui išsivaduoti iš Azkabano pabaisos spąstų?