Здравствуйте, Гость!
28 мая, 00:15

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
24 июня, пятница 

06:05 Ponas būrio mama (12+)
Našlys advokatas nuolat užsiėmęs. Ir nors labai stengiasi, tačiau dažniausiai praleidžia svarbiausius dukters gyvenimo momentus. Bet vieną kartą jis gauną galimybę ištaisyti savo klaidas. Kai viena iš mamyčių sunegaluoja ir negali vykti su dukromis į stovyklą, vykti nutaria šis vienišas tėvelis. Ar šį kartą jis sugebės nenuvilti savo dukrelės? 
07:50 Geras vyrukas (12+)
Veiksmo komedija, kurioje nusifilmavo kovos menų meistras Jackie Chanas. Televizijos žurnalistė Diana užfiksuoja nusikaltėlį, tačiau jai nepavyksta pasprukti nepastebėtai. Kai ji pabėga iš įvykio vietos, slaptasis vaizdo įrašas netyčia pasimeta ir susimaišo su vaikiškų filmų juostomis. Tad blogiukai priversti sekti ne tik ją, bet ir visiškai nekaltus žmones. Pagrobimų, bėgimo ir noro atkeršyti skriaudikams čia tikrai netrūks! 
09:35 Uždelsta meilė (12+)
Tripui trisdešimt penkeri. Jis turi įdomų darbą, puikų automobilį, puikius namus ir mėgsta būriuoti. Bėda ta, kad jis gyvena su tėvais. Šie nori jį iškraustyti, todėl pasamdo specialistę Polą. Ji išprovokuos Tripą pakviesti ją į pasimatymą, sukels jam psichologinę traumą, susipažins su jo draugais, nesimylės, pamokys jį ir iškraustys iš tėvų namų. Tačiau planui kyla pavojus, kai Tripui pasirodo, kad Pola į jų santykius žvelgia per daug rimtai. O vienas iš Tripo draugų įsimyli Polos kambario draugę alkoholikę. Jei išaiškės tiesa, viskas bus sugadinta. O jei Tripas iš tiesų patinka Polai? Kas nutiks tuomet? 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 EURO 2016 (12+)
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Kaukė (12+)
Banko darbuotojui Stenliui Ipkisui nesiseka neid arbe, nei meilėje, nei gyvenime. Jį visi visur žemina. Vieną dieną jis randa paslaptingą magiškų savybių turinčią kaukę, kuri leidžia įgyvendinti visas Stenlio svajones. Iš kuklaus paprasto žmogaus jis pavirto nesunaikinamu herojumi. Pasikeitė jo išvaizda, jėga ir galimybės. Jis sugeba įspėti slapčiausius žmonių įgeidžius ir gali išpildyti bet kokį norą. Bet su laime ateina ir nelaimės. Banką apiplėšusį Stenlį pradeda medžioti ne tik policija, bet ir blogiukai. Mat jų vadeiva nori gauti stebuklingų galių suteikiančią kaukę. Kaip iš visos tos sumaišties Stenliui išnešti sveiką kailį? 
14:35 Titanų susidūrimas (12+)
Dievo sūnus Persėjus (Samas Worthingtonas) vyksta į Žemę, kur turi susikauti su požeminės karalystės valdovu (vaid. Ralphas Fiennesas) bei apsaugoti Dzeusą nuo pavojų (vaid. Liamas Neesonas). 
16:45 Girtos vestuvės (12+)
Komedija. 
18:20 Ugnies siena (12+)
Kompiuterių apsaugos specialistas Džekas Stenfildas dirba Sietle įsikūrusiame banke. Patikimas aukščiausio rango vadovas karjeros laiptais pakilo ir puikiausią reputaciją užsitarnavo sukūręs efektyviausią pasaulyje kompiuterinę apsaugos sistemą. Tačiau vieną dieną nusikaltėliai, norėdami išgauti slaptus kodus, įkaitais paima jo šeimą. Džekas pasielgia netradiciškai ir pasipriešina... 
20:10 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Garfildas (12+)
23:40 Garfildas (12+)
23:55 Robomobilis Polis (12+)
00:05 Robomobilis Polis (12+)
00:20 "Nickelodeon" valanda. Žuviukai burbuliukai (12+)
00:45 Kung Fu Panda (12+)
01:10 Kiaulė, Ožka, Bananas ir Svirplys (12+)
Rež.: Dave Cooper, Johnny Ryan. 
01:35 Tomo ir Džerio nuotykiai (12+)
02:00 Ponas Bynas (12+)
Ponas Bynas gyvena vienas mažame bute Londono Highbury rajone. Rengiasi jis beveik visada vienodai: jau firminiu tapusiu tvido švarku ir ryši siauru raudonu kaklaraiščiu, prie jų priderinęs elektroninį laikrodį skaičiuotuvą. Savo mašiną rakina sklende ir spyna, o nuo automobilių vagių ginasi pasiimdamas vairą. Santykiai su žmonėmis ponui Bynui yra pernelyg sudėtingi ir painūs, todėl geriausias jo draugas – megztas rudas meškiukas, kuris kartu su šeimininku ir miega, ir keliauja iškylauti, ir švenčia Kalėdas. 
02:30 Katinas, kuris mėgo vaikščioti vienas (12+)
03:00 Kino pusryčiai Pramuštgalviai Paryžiuje (12+)
Pramuštgalviai keliauja į Paryžių. Čakis tikisi, jog ten ras naują mamą ir sulaikys savo tėtį nuo vedybų su blogąja verslininke. 
04:30 Griausmingieji Čarlio angelai (12+)
Amerikos slaptasis ginklas ir vėl bus panaudotas. Trys geriausios draugės - Natali, Dilan ir Aleks - vėl pradeda savo nepaprastus žygius. Angelai smogs netikėtai, kad atgautų du pagrobtus sidabro žiedus. Tie žiedai nepaprasti. Juose įrašyta federalinės liudytojų apsaugos programos informacija apie tapatybę pakeitusius žmones. Vienas po kito pradeda mirti liudytojai. Vieninteliai Angelai, pasitelkdami kovos menus, gebėjimą idealiai maskuotis ir šnipinėti, gali įveikti nusikaltėlį. Žudikas yra paslaptingas puolęs Angelas. Merginoms padeda patikimas draugas Džimis. O mirtiną pavojų kelia jų draugės Dilan praeities šešėlis...