Здравствуйте, Гость!
24 июня, 21:48

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
25 июня, суббота 

06:40 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:10 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:40 Jaunavedžiai (12+)
Jaunavedžių porelė svajoja apie jaukų butuką ir jau turi santaupų jam įsigyti. Tik vyrelio galvoje knibžda daugybė minčių kaip tapti turčiumi. O geriausias jo draugas pasiryžo padėti tuos planus įgyvendinti. Tik tam reikės panaudoti visas santaupas. Ko griebsis vyručiai, kai svajones apie turtus sužlugdys prarastos santaupos? 
09:30 Gyvenimo šukės (12+)
Iš skurdžios šeimos kilusi mergina Gulseren ir turtuolė Cihan pagimdo toje pačioje klinikoje, tą pačią dieną, dvi žavias mergaites. Neatidi seselė supainioja kūdikius, ir nepastebėta klaida negrįžtamai pakeičia jų likimus. Po penkiolikos metų išaiškėjus tiesai, bėdos pradeda slėgti visų pečius, tačiau iškilę sunkumai suartina Cihan ir Gulseren. Tai istorija apie susipynusius likimus ir sudėtingus sprendimus. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 EURO 2016 (12+)
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Superkinas Medžioklės sezonas atidarytas (12+)
Grizlis Bugas mėgaujasi idilišku ir ramiu gyvenimu mažame kalnų miestelyje, kurio gyventojai jį myli ir gerbia. Vieną dieną geraširdis meškinas pastebi medžiotojo automobilyje įkalintą elnią Eliotą ir nusprendžia išlaisvinti nelaimėn patekusį nepažįstamąjį. Bugas tikisi daugiau jo niekuomet nepamatyti, tačiau Eliotas turi sumąstęs visiškai kitokį planą. Įkyruolis elnias nori atsidėkoti savo išgelbėtojui. Bet vietoj to jis įvelia meškiną į baisius nemalonumus. Ir jo prižiūrėtoja privalo Bugą išgabenti į mišką. Bugo ir Elioto gyvybėms iškyla milžiniškas pavojus, nes po trijų dienų miške prasideda medžioklės sezonas. Ir medžiotojas, nuo kurio kartą elnias jau paspruko, pasiryžęs bet kokia kaina tuodu draugelius prigriebti. Kaip Bugui ir Eliotui išnešti sveiką kailį? 
14:10 Drilbitas (12+)
Trys nevykėliai moksleiviai yra desperatiškai nusiteikę išmokti apsiginti ir atkeršyti savo skriaudėjams, todėl jie pasamdo Drilbitą – kovos menų specialistą. Žinoma, jaunuoliai gauna tai, už ką sumokėjo. Drilbitas priima šią nemokšų komandą po savo sparneliu ir savo keistokais treniravimo būdais veda vaikinus į pergalę – kad mokykla ir vėl būtų jų pusėje!  
16:15 Žinių vedėjas 2. Legenda tęsiasi (12+)
„Žinių vedėjas 2: Legenda tęsiasi“ toliau tęsia 7 deš. televizijos žvaigždės Rono Burgundo ir jo komandos gyvenimo istorijas, kurios pilnos smagių netikėtumų ir, žinoma, meilės. 
18:25 Didysis sprogimas (12+)
Privatų seklį pasamdo, kad surastų dingusią striptizo šokėją. Tačiau iš pažiūros nesudėtingas reikalas darosi vis painesnis, kai visi, ką jis apklausia, žūsta...  
20:10 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Garfildas (12+)
23:40 Garfildas (12+)
23:55 Robomobilis Polis (12+)
00:05 Robomobilis Polis (12+)
00:20 "Nickelodeon" valanda. Žuviukai burbuliukai (12+)
00:45 Kung Fu Panda (12+)
01:10 Kiaulė, Ožka, Bananas ir Svirplys (12+)
Rež.: Dave Cooper, Johnny Ryan. 
01:35 Tomo ir Džerio nuotykiai (12+)
02:00 Sveikatos ABC televitrina (12+)
Laidoje Sveikatos ABC galite išvysti ir išgirsti ligų diagnozes ir gydymo būdus, pokalbius su gydytojais, provizoriais, įstatymų leidėjais, sulaukti patarimų ir atsakymų į klausimus. 
02:30 Katinas žvejys (12+)
Rež.: Vladimir Polkovnikov. 
02:45 Kačiukas vardu Au (12+)
03:00 Kino pusryčiai Kaukė (12+)
Banko darbuotojui Stenliui Ipkisui nesiseka neid arbe, nei meilėje, nei gyvenime. Jį visi visur žemina. Vieną dieną jis randa paslaptingą magiškų savybių turinčią kaukę, kuri leidžia įgyvendinti visas Stenlio svajones. Iš kuklaus paprasto žmogaus jis pavirto nesunaikinamu herojumi. Pasikeitė jo išvaizda, jėga ir galimybės. Jis sugeba įspėti slapčiausius žmonių įgeidžius ir gali išpildyti bet kokį norą. Bet su laime ateina ir nelaimės. Banką apiplėšusį Stenlį pradeda medžioti ne tik policija, bet ir blogiukai. Mat jų vadeiva nori gauti stebuklingų galių suteikiančią kaukę. Kaip iš visos tos sumaišties Stenliui išnešti sveiką kailį?