Здравствуйте, Гость!
22 мая, 15:50

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
02 июля, суббота 

06:55 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:25 Jis pradeda pykti (12+)
Jei žiūrėsite klasikinę prancūzų režisieriaus Claude‘o Zidi komediją su šio žanro meistru Pierre‘u Richardu, prigaminsite vitaminų ilgam laikui. Šioje juostoje jis - Pjeras Diuriua, mergaičių pensiono mokytojas, laisvalaikiu užsiimantis žurnalistika. Kai į miestą atvyksta filmavimo grupė, Pjeras parašo kandžią recenziją apie Amerikos kino žvaigždę - ugninę Džeki Logan. Ką šioje komedijoje vaidina garsioji Jane Birkin. Atsitiktinai susipažinęs su Džeki, Pjeras pakeičia savo nuomonę. Bet ar paprastas pedagogas tikrai gali tikėtis gražuolės žvaigždės dėmesio? 
09:30 Gyvenimo šukės (12+)
Iš skurdžios šeimos kilusi mergina Gulseren ir turtuolė Cihan pagimdo toje pačioje klinikoje, tą pačią dieną, dvi žavias mergaites. Neatidi seselė supainioja kūdikius, ir nepastebėta klaida negrįžtamai pakeičia jų likimus. Po penkiolikos metų išaiškėjus tiesai, bėdos pradeda slėgti visų pečius, tačiau iškilę sunkumai suartina Cihan ir Gulseren. Tai istorija apie susipynusius likimus ir sudėtingus sprendimus. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 EURO 2016 (12+)
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Superkinas Medžioklės sezonas atidarytas 2! (12+)
Iki ausų įsimylėjęs Žizel, Eliotas ruošiasi keliauti prie altoriaus, bet tuo pačiu metu Dešrainį pagrobia jo senieji šeimininkai ir gauja išlepusių naminių gyvūnų. Bugas, Eliotas ir kiti miško gyventojai susivienija ir leidžiasi gelbėti draugo. Netikėtai jie atsiduria priešo stovykloje – naminių augintinių pasaulyje. Ir pudelis Fifi nesiruošia atiduoti DEšrainio be kovos. Kuo baigsis naminių ir laukinių gyvūnų susidūrimas? 
14:05 Juodasis riteris (12+)
Gyveno sau vaikinas. Dirbo atrakcionų parke - prižiūrėjo pilis. Vieną gražią dieną tvenkinyje pamatė kažką labai keisto, nusprendė pažiūrėti iš arčiau ir... atsidūrė viduramžiuose. Tačiau vaikinas mano, kad netyčia atklydo pas konkurentus. Jis nesupranta atsidūręs kitame amžiuje, praeityje, kol nepamato, kaip vienam vyrukui nukerta galvą. Negana to, greitai paaiškėja, kad medalionas, kurį jis rado, - nepaprastas. Žmogus, nešiojantis šį papuošalą, turi užmušti karalių ir sugrąžinti sostą kadaise nuverstai karalienei. Atrodo, kad vaikinas rimtai įklimpo. Jis nė neįsivaizduoja, kaip sugrįžti atgal, į savo laikmetį... Filme vaidina juokingasis Martinas Lorencas, visai neseniai matytas komedijoje ”Didžiosios motušės namai”.  
15:55 Super 8 (12+)
1979-ųjų vasarą Ohajo valstijoje šeši paaugliai tampa kraupios avarijos liudininkais. Traukinys, riedantis iš JAV karinių oro pajėgų bazės kodiniu pavadinimu „51-oji zona“ ir vežantis paslaptingą krovinį, pažymėtą kaip itin slaptos ir pavojingos medžiagos, susiduria su visu greičiu į jį lekiančiu visureigiu. Šiurpi avarija nepraeina be pasekmių – iš vieno vagono išsiveržia tai, ką JAV vyriausybė metų metus slėpė po slapčiausia uždanga. „Super 8“ reiškia „Eastman Kodak“ tipo kino juostos formatą. Būtent šia kamera jaunuoliai užfiksuoja šiurpų įvykį, kuris, pasirodo, nebuvo nelaimingas atsitikimas. Masiniai šunų dingimai ir mįslingi miestelyje vykstantys įvykiai, sėja baimę ir paniką. Režisieriaus J.J. Abrams filmas pasakoja apie 1970-aisiais JAV 51-oje zonoje vykusius tyrinėjimus. Vyriausybė, išsigandusi, jog visai šaliai gali būti atskleista šios vietovės paslaptis, visas ten saugomas paslaptis išsiuntinėjo po įvairius šalies kampelius. Tačiau vienas traukinys tikslo nepasiekė... Daugiau nei 45 milijonus dolerių kainavusi kino juosta prie ekrano prikausto kraują stingdančiais specialiaisiais efektais bei įtemptu ir intriguojančiu siužetu. Filmo kompozitorius Michael Giacchino, sukūręs įspūdingą garso takelį, ir vienas žinomiausių Holivudo prodiuserių Steven Spielberg, tik patvirtina filmo kokybę. 
18:05 Aeroplanas 2. Tęsinys (12+)
Kupina pokštų ir humoro Holivudo katastrofų filmų parodija. Lėktuvas skrenda į Čikagą, pilotas skrenda į Niujorką, o keleiviai… Laimė, šios beprotiškos komedijos personažai pramanyti. Buvęs karo lakūnas Heilas imasi vairalazdės, nes visas ekipažas apsinuodijo žuvimi. Kartu su stiuardese jie priversti tapti margaspalvės keleivių minios gelbėtojais. Heizo ir pagalbininkės laukia sunkūs išbandymai ir nepaprasti nuotykiai.  
19:40 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Garfildas (12+)
23:40 Garfildas (12+)
23:55 Robomobilis Polis (12+)
00:05 Robomobilis Polis (12+)
00:20 "Nickelodeon" valanda. Žuviukai burbuliukai (12+)
00:45 Kung Fu Panda (12+)
01:10 Kiaulė, Ožka, Bananas ir Svirplys (12+)
Rež.: Dave Cooper, Johnny Ryan. 
01:35 Tomo ir Džerio nuotykiai (12+)
02:00 Sveikatos ABC televitrina (12+)
Laidoje Sveikatos ABC galite išvysti ir išgirsti ligų diagnozes ir gydymo būdus, pokalbius su gydytojais, provizoriais, įstatymų leidėjais, sulaukti patarimų ir atsakymų į klausimus. 
02:30 Kačiukas vardu Au 4 (12+)
02:45 Kačiukas vardu Au 5 (12+)
02:55 Na, palauk! (12+)
Jau daug metų siaubingai rėkdamas vilkas vaikosi simpatišką zuikį, kuris visomis įmanomomis gudrybėmis pasprunka nuo savo persekiotojo, o šis dėl savo paties kaltės vis pakliūna į keblias situacijas. 
03:05 Na, palauk! (12+)
Jau daug metų siaubingai rėkdamas vilkas vaikosi simpatišką zuikį, kuris visomis įmanomomis gudrybėmis pasprunka nuo savo persekiotojo, o šis dėl savo paties kaltės vis pakliūna į keblias situacijas. 
03:15 Kino pusryčiai Detektyvų biuras. Chameleono kerštas (12+)
Rež.: Henrik Georgsson. Vaid.: Matilda Grahn, Teodor Runsio, Tomas Norstrom.