Здравствуйте, Гость!
27 мая, 16:42

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
05 июля, вторник 

05:45 Mažieji Tomas ir Džeris III (12+)
„Tomas ir Džeris“ – bene populiariausias pasaulyje animacinis serialas, pradėtas kurti 1940 metais. Per daugiau nei 70 metų katinas Tomas taip ir nepagavo peliuko Džerio. Jų gaudynės ir peštynės yra nesibaigianti atrakcija su netikėtais siužeto posūkiais bei juokingomis situacijomis. 2000 metais žurnalas „Times“ serialą „Tomas ir Džeris“ pripažino kaip vieną iš puikiausių visų laikų TV šou.  
06:10 Rožinė pantera (12+)
06:35 Svajonių princas (12+)
APIE SERIALĄ Spalvingas ir romantiškas indų serialas, sukurtas garsaus indų romano motyvais. Anksti motinos netekęs Sarasvatičandra – gražus, turtingas, bet nelaimingas. Užaugintas savanaudės pamotės, jis ir toliau turi nusilenkti šeimos valiai. Tėvai jam parenka sužadėtinę – paprastą merginą iš kaimo ir sutaria dėl būsimų vestuvių. Vaikinas atsisako vesti ir būsimai sužadėtinei parašo laišką. Tačiau, kai ją pamato, akimirksniu persigalvoja. Bet belstis į gražuolės širdį jau per vėlu. Mergina negali jam atleisti ir išteka už kito. Ko griebsis meilę praradęs turtuolis? 
07:05 Turtuolė vargšė (12+)
Vaid.: Metin Cekmez, Cagatay Ulusoy, Deniz Ugur, Hazal Kaya. 
09:30 Labas vakaras, Lietuva (12+)
Laidos vedėjai Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas su plačiomis šypsenomis pasitinka iš darbo grįžtančius žiūrovus su naujausiomis žiniomis iš Lietuvos ir pasaulio, pramoginėmis naujienomis, orų prognozėmis. 
10:25 24 valandos (12+)
Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugina LNK televizijos žiūrovus. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 EURO 2016 (12+)
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Gyvenimo receptai (12+)
Vaid.: Donata Rinkevičienė, Inga Norkutė, Kristina Kazlauskaitė, Giedrius Arbačiauskas, Ridas Žirgulis, Lina Rastokaitė, Paulius Ignatavičius, Eglė Špokaitė. 
13:30 Nuo... Iki... (12+)
Vedėja dėkinga savo mamai – už tai, kad, kepdama blynus, sugalvojo patį geriausią dalyką - laidos pavadinimą. Mūsų pavadinimas leido mūsų laidai keistis ir nestovėti vietoje, - juokiasi laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. 
14:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
15:10 EURO 2016 (12+)
15:13 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
15:15 Vakaro seansas Greitojo reagavimo būrys. Ugnies audra (12+)
Rež.: Benny Boom. Vaid.: Gabriel Macht, Carly Pope, Robert Patrick. 
17:00 Judantis objektas (12+)
Vaid.: Jim Caviezel, Kevin Chapman, Michael Emerson, Taraji P. Henson. 
17:50 Visa menanti (12+)
Serialas “Visa menanti” pasakoja apie Keri Vels (Poppy Montgomery), paslaptingą buvusią policijos detektyvę, kamuojamą keisto sutrikimo – jos atmintis tokia nepriekaištinga, kad kiekviena vieta, kiekvienas pokalbis, kiekviena džiaugsmo ar širdgėlos akimirka amžinai įsirėžia jos atmintyje. Ne, ji ne šiaip sau nieko nepamiršta, ji tiesiog negali ir nesugeba nieko pamiršti net labai norėdama, išskyrus vienintelį dalyką: kas dėjosi tą dieną prieš daug metų, kai buvo nužudyta jos sesuo. 
18:35 Ties riba (12+)
Vaid.: Anna Torv, Lance Reddick, Joshua Jackson, John Noble. 
19:20 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Garfildas (12+)
23:45 Garfildas (12+)
00:05 Na, palauk! (12+)
Jau daug metų siaubingai rėkdamas vilkas vaikosi simpatišką zuikį, kuris visomis įmanomomis gudrybėmis pasprunka nuo savo persekiotojo, o šis dėl savo paties kaltės vis pakliūna į keblias situacijas. 
00:15 Na, palauk! (12+)
Jau daug metų siaubingai rėkdamas vilkas vaikosi simpatišką zuikį, kuris visomis įmanomomis gudrybėmis pasprunka nuo savo persekiotojo, o šis dėl savo paties kaltės vis pakliūna į keblias situacijas. 
00:30 Astro vaikis (12+)
Astro vaikis – Metro sityje gyvenantis jaunas robotas, turintis nepaprastų savybių. Jį sukūrė puikus mokslininkas Tenma. Astro vaikis, veikiamas teigiamos „melsvosios“ energijos, yra nepaprastai stiprus ir stulbinamai greitas. Jis gali matyti kiaurai ir geba skraidyti. Jaunasis robotas ne tik patiria įvairių nuotykių, bet ir išmoksta džiaugtis bei patirti kitas emocijas, būdingas žmonėms. Taip ieškodamas savęs jis įgauna stiprybės. 
02:05 Tomas ir Džeris sutinka Šerloką Holmsą (12+)
Rež.: Spike Brandt, Jeff Siergey. 
03:00 Šnipas ne savo noru (12+)
Rež.: Teddy Chan. Vaid.: Eric Tsang, Jackie Chan, Vivian Hsu. 
04:40 Hugo išradimas (12+)
Našlaitis Hugo romantiškais 1930-aisiais gyvena Paryžiaus geležinkelio stotyje. Iš savo tėčio ir dėdės jis išmoko taisyti laikrodžius, kuriuos ir prižiūri šioje garų ir triukšmo pilnoje aplinkoje. Vienintelis dalykas, jam primenantis tėtį, – mechaninis žmogelis, kuris neveikia be specialaus rakto. Berniukas labai nori tą raktą surasti, kad galėtų išsiaiškinti metalinio kūrinio paslaptį. Hugo susipažįsta su stotyje dirbančiu pardavėju (akt. Ben Kingsley) ir tarp jų užsimezga artimas ryšys. Ar padės Džordžas našlaičiui sužinoti daugiau apie savo tėvus? O gal padės surasti giminaičius? Stebuklai senovinėje Paryžiaus geležinkelio stotyje dar tik prasideda! Šią emocionalią ir magišką istoriją, įvertintą 5 Oskarais, derėtų pamatyti kiekvienam tikram ir jau suaugusiam vaikui.