Здравствуйте, Гость!
25 июня, 00:42

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
16 июля, суббота 

06:50 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:20 Šūvis tamsoje (12+)
Komedija 
09:30 Gyvenimo šukės (12+)
Iš skurdžios šeimos kilusi mergina Gulseren ir turtuolė Cihan pagimdo toje pačioje klinikoje, tą pačią dieną, dvi žavias mergaites. Neatidi seselė supainioja kūdikius, ir nepastebėta klaida negrįžtamai pakeičia jų likimus. Po penkiolikos metų išaiškėjus tiesai, bėdos pradeda slėgti visų pečius, tačiau iškilę sunkumai suartina Cihan ir Gulseren. Tai istorija apie susipynusius likimus ir sudėtingus sprendimus. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Superkinas Užburtoji Ela (12+)
Ela gimėje stebuklingoje karalystėje, kurioje fėja krikštamotė kiekvienam kūdikiui padovanoja po stebuklingą dovaną. Ela dovanų gavo paklusnumą. Nuo tos akimirkos ji darydavo vską, ką jai liepdavo. Šią jos paslaptį žino pavydžios įseserės ir piktybiškai tuo naudojasi, kenkdamos Elai. Vieną dieną ji pabėga iš namų, kad rastų fėją ir jos pagalba atsikratytų nelemtos dovanėlės. Keliaudama ji sutinka žavųjį princą ir tada jos planai po truputį ima griūti. Ar ji sugebės atsikratyti pragaištingos dovanos ir išgelbės nuo pražūties žavųjį princą? 
14:15 Didžiosios motušės namai (12+)
FTB agentas Malcolmas tampa žudynių mergaičių meno mokykloje liudininku ir suvokia, jog privalo nedelsiant rasti ir nubausti žudiką. Į pagalbą pasitelkęs savo septyniolikmetį posūnį Trentą ir virtę Didžiąja motuše ir žaviąja Charmaine, duetas keliauja į nusikaltimo vietą ir tampa mergaičių meno mokyklos mokinėmis. Slapta nagrinėdami nusikaltimą vyručiai suvokia, jog būti moterimi visai nelengva – kiekviename žingsnyje bijodami būti demaskuoti agentai sparčiai iriasi pirmyn ir randa vis naujų nusikaltimo versijų.  
16:05 Kelyje 2. Alaus tenisas (12+)
Argi gali jauni vaikinai mėgautis vasara be pusnuogių merginų ir alaus? Tikrai ne! Trys koledžo studentai atsitiktinai pakliūna į svajonių autobusą – pilną gražuolių. Negana to, jie traukia varžytis į nacionalinį Alaus Pongo čempionatą. Linksmybės tik prasideda... 
17:50 Bejėgis teisingumas (12+)
Režisieriaus Timothy Woodwardo Jr. veiksmo filmas, kuriame jis pats atlieka pagrindinį, talentingo advokato vaidmenį. Juostoje taip pat nusifilmavo lietuviškojo kino hito „Redirected“ žvaigždė Vinnie Jonesas. Žiūrovai įprato britų aktorių matyti blogiukų vaidmenyse, ne išimtis ir šis filmas. Nusikalstamai grupuotei vadovaujantis niekšelis jaunajam advokatui pagrasina nesiimti žmogžudystės bylos. Ar advokatas ištesės kaltinamojo seseriai duotą pažadą? Ką jis pasirinks: karjerą ar gyvybę? 
19:30 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Garfildas (12+)
23:40 Garfildas (12+)
23:55 Eskimų mergaitė (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:00 Eskimų mergaitė (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:05 Eskimų mergaitė (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:10 Eskimų mergaitės nuotykiai Arktyje (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:20 "Nickelodeon" valanda. Žuviukai burbuliukai (12+)
00:45 Kung Fu Panda (12+)
01:10 Kiaulė, Ožka, Bananas ir Svirplys (12+)
Rež.: Dave Cooper, Johnny Ryan. 
01:35 Tomo ir Džerio nuotykiai (12+)
02:00 Sveikatos ABC televitrina (12+)
Laidoje Sveikatos ABC galite išvysti ir išgirsti ligų diagnozes ir gydymo būdus, pokalbius su gydytojais, provizoriais, įstatymų leidėjais, sulaukti patarimų ir atsakymų į klausimus. 
02:30 Nauji papūgos Kešos nuotykiai (12+)
Rež.: Aleksandr Davydov. 
03:00 Na, palauk! (12+)
Jau daug metų siaubingai rėkdamas vilkas vaikosi simpatišką zuikį, kuris visomis įmanomomis gudrybėmis pasprunka nuo savo persekiotojo, o šis dėl savo paties kaltės vis pakliūna į keblias situacijas. 
03:10 Kino pusryčiai Mano tėtis keturkojis (12+)
Pamokanti istorija visai šeimai. Vienišas tėvas dirba televizijos šou pavadinimu „Mano tėtis keturkojis”. Jo atžalos gėdijasi, kad tėvas už kadro turi kalbėti keturkojo herojaus balsu. Tačiau vieną dieną tėtį partrenkia autobusas ir jis atgimsta… šunimi. Istorijoje nusifilmavo „Auksinio Gaublio” laimėtoja Susan Blakely ir „Emmy” nominantas Peteris Bonerzas.