Здравствуйте, Гость!
25 мая, 13:05

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
24 июля, воскресенье 

06:35 Didžiosios motušės namai 2 (12+)
Juokingame iki ašarų populiarios komedijos “Didžiosios motušės namai” tęsinyje žymusis Holivudo komikas Martinas Lawrence’as vėl vaidina FTB agentą Malkolmą Ternerį – pripažintą itin slaptų, nestandartinių operacijų specialistą ir maskavimosi bei išvaizdos keitimo meistrą. Pirmajame filme jam teko apsimesti pagyvenusia apkūnia moteriške Didžiąja motuše, kad sugautų pabėgusį kalinį ir žiaurų bankų plėšiką. Šį kartą Malkolmui vėl teks lįsti į Didžiosios motušės kailį, tik dabar nuo vyruko meistriškumo priklauso nei daug, nei mažai – nacionalinis JAV saugumas!  
08:30 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
09:00 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
09:30 Tokia jau mano dalia (12+)
Ji - Manhatano laimės įsikūnijimas, jai viskas gyvenime sekasi. Jos drabužiai gražiausi, jos vaikinai - nuostabiausi. Kai ji sušunka ”Taksi!”, sustoja pusė Niujorko taksistų. Tačiau vieną gražią dieną šis laimės įsikūnijimas pasibučiuoja su simpatingu nevykėliu ir... Jos laimė perbėga pas jį. Tada jai plaukų džiovintuvas įtraukia plaukus, skalbyklė sukelia potvynį, lūžta batų kulniukai, prie nugaros prilimpa šviežiai dažytas suoliukas... Ir čia tik pati pradžia! Todėl mergina žūtbūt privalo susigrąžinti prarastą sėkmę. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Teleloto (12+)
Teleloto - azartiška loterija, kurioje užtenka vieno skirtingo skaičiaus – ir tu laimi aukso puodą arba dėl to vienintelio skaičiaus jo negauni. 
13:35 Žvaigždžių duetai. Gražiausios dainos (12+)
Muzikinis šou.. 
15:30 Keršto kraujas (12+)
Kvinas Fortas turėjo viską – galią, pinigų, jį dievinantį brolį ir mylinčią moterį. Bet jis turėjo ir priešų. Ir vieną naktį viską prarado. Suimtas Kvinas suvokia esąs pakištas, išduotas kažkieno iš savų. Kai jo tėvas, nusikaltėlių imperijos galva, nužudomas, šiuo nusikaltimu brolis ima įtarinėti Kviną. Taigi pagaliau atgauta laisvė negrąžina Kvinui ramybės – išėjęs iš kalėjimo jis turi susigrumti su nauju klano vadu ir atkeršyti už viską, ką patyrė. Dabar jis gali pasitikėti tik vieninteliu žmogumi – savo statytiniu ir draugu Svedu Akseliu. Filme vaidina žinomi veiksmo filmų aktoriai: Dolphas Lundgrenas, Gianni Capaldis, Vinnie Jonesas, Robertas Davi. Kviną įkūnija „Titaniko“ žvaigždė Billy Zane‘as. 
17:05 Karantinas 2. Terminalas (12+)
Fantastinis siaubo trileris, kuriame gausu įspūdingų garso ir vaizdo efektų. Istorija pasakoja apie Los Andželo pareigūnus, viename pastate paskelbusius karantiną. Tačiau pareigūnai dar nežino, kad virusas jau pateko į „Trans Sky Air“ oro linijų lėktuvą, skrendantį į Kanzasą. Kai vienam lėktuvo keleiviui pasireiškia nepaaiškinamos ligos požymiai, pilotai privalo tūpti avariniu būdu. Išlipę iš lėktuvo, keleiviai atsiduria karantino zonoje, o liga nepaaiškinamai plinta žaibišku greičiu. Kas gali išgelbėti nelaimėlius? 
18:40 Visiškai slaptai (12+)
Šmaikšti komedija, parodijuojanti trilerius apie šnipus. Amerikiečių roko dainininkas atvyksta į buvusią socialistinę Vokietiją. Čia jis dalyvauja kultūros festivalyje, kur savo dainomis ir šokiais palaiko antikomunistinį pasipriešinimo judėjimą. 
20:15 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Garfildas (12+)
23:40 Garfildas (12+)
23:55 Stebuklingi vaikai (12+)
00:25 Džiumandži (12+)
Rež.: Gloria Jenkins, Youn Suk Jin. 
00:50 Volkeris, Teksaso reindžeris (12+)
Volkeris su savo partneriu Trivette yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje. 
01:50 Volkeris, Teksaso reindžeris (12+)
Volkeris su savo partneriu Trivette yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje. 
02:50 24 valandos (12+)
Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugina LNK televizijos žiūrovus. 
03:45 24 valandos (12+)
Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugina LNK televizijos žiūrovus. 
04:50 Ant liežuvio galo (12+)
Humoro žaidimas.