Здравствуйте, Гость!
26 мая, 02:55

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
31 июля, воскресенье 

06:40 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:10 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:40 Didžiosios motušės namai. Obuolys nuo obels (12+)
Martin Lawrence jau trečiąkart grįžta į didžiuosius kino ekranus, virtęs pagyvenusia ir labai energinga moterimi, galinčia išnarplioti bet kokį nusikaltimą. Pirmose dviejose filmo dalyse meistriškai maskavęsis ir savo gyvybe vardan nusikaltėlių išaiškinimo rizikavęs Malcolm'as, žada ne prastesnį maskavimosi šou ir gardžią juoko dozę ir trečiojoje komedijos Didžiosios motušės namai dalyje. FTB agentas Malcolm'as (vaidina akt. Martin Lawrence) tampa žudynių mergaičių meno mokykloje liudininku ir suvokia, jog privalo nedelsiant rasti ir nubausti žudiką. Į pagalbą pasitelkęs savo septyniolikmetį posūnį Trent'ą (vaidina akt. Brandon T. Jackson) ir virtę Didžiąja motuše ir žaviąja Charmaine, duetas keliauja į nusikaltimo vietą ir tampa mergaičių meno mokyklos mokinėmis. Slapta nagrinėdami nusikaltimą vyručiai suvokia, jog būti moterimi visai nelengva - kiekviename žingsnyje bijodami būti demaskuoti agentai sparčiai iriasi pirmyn ir randa vis naujų nusikaltimo versijų. Kaip rasti žudiką, kuris mina jiems ant kulnų, ieškodamas jų pačių? Atsakymą žino tik Didžioji motušė! 
09:50 Gyvūnas (12+)
Marvinui Dievas nedavė reikalingų duomenų, kad šis galėtų tapti policininku. Tačiau jo svajonė tampa realybe, įvykus autoavarijai. Jos metu vyras buvo labai sužalotas, o pamišęs mokslininkas sužalotus organus pakeičia gyvūnų organais. Naujųjų kūno dalių dėka Marvinas įgauna nežmogiškų galių, tad greitai tampa superpolicininku. Tačiau jo laimė trunka neilgai. Gyvuliški instinktai vis labiau užvaldo žmogų pačiai nereikalingiausiai momentais.  
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Teleloto (12+)
Teleloto - azartiška loterija, kurioje užtenka vieno skirtingo skaičiaus – ir tu laimi aukso puodą arba dėl to vienintelio skaičiaus jo negauni. 
13:35 Žvaigždžių duetai. Gražiausios dainos (12+)
Muzikinis šou.. 
15:30 Antigangsteriai (12+)
Prancūzų režisieriaus Benjamino Rocher veiksmo drama su prancūzų kino žvaigžde Žanu Reno. Tai garsaus britų trilerio perdirbinys, pasakojantis apie talentingą policininką Seržą, kuris kasdien susiduria su daugybe sunkių nusikaltimų. Istorija užsisuka, kai netradiciniais metodais dirbanti jo komanda bando sustabdyti siautėjančių gangsterių gaują. Koks bus miesto gelbėjimo planas? 
17:15 Tamsos dienos. 30 dienų nakties (12+)
Nors šio filmo veiksmas vyksta atokiame Aliaskos miestelyje, režisieriaus Davido Slade‘o siaubo trileris buvo nufilmuotas Naujojoje Zelandijoje. Dievo pamirštame užkampyje saulė nesirodo 30 dienų bei naktų. Per tą laiką užklydusi vampyrų gauja pasiruošusi užvaldyti miestelį. Tačiau aktoriaus Josho Hartnetto herojus Ebenas pasiryžęs mesti iššūkį ir apgauti kraujo ištroškusius siaubūnus. Kuo pasibaigs ši nelygiavertė kova? 
18:55 Suvilioti nepažįstamąjį (12+)
Niujorko laikraščio žurnalistė Rovena niekaip negali pamiršti geriausios vaikystės draugės žmogžudystės ir trokšta sužinoti tiesą. Ambicingoji ir drąsioji reporterė ryžtasi patikrinti keletą svarių įkalčių ir išsiaiškinti nužudymo motyvus. 
20:45 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Įspūdingasis Žmogus-voras (12+)
Tai istorija apie Piterį Parkerį kuriam yra 16 metų, bei jo nuotykius pavirtus “Žmogumi-voru”… 
23:55 Stebuklingi vaikai (12+)
00:25 Džiumandži (12+)
Rež.: Gloria Jenkins, Youn Suk Jin. 
00:50 Volkeris, Teksaso reindžeris (12+)
Volkeris su savo partneriu Trivette yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje. 
01:50 Volkeris, Teksaso reindžeris (12+)
Volkeris su savo partneriu Trivette yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje. 
02:50 24 valandos (12+)
Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugina LNK televizijos žiūrovus. 
03:45 24 valandos (12+)
Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugina LNK televizijos žiūrovus. 
04:50 Ant liežuvio galo (12+)
Humoro žaidimas.