Здравствуйте, Гость!
18 июня, 15:15

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
06 августа, суббота 

06:30 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:00 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:30 Dzeusas ir Roksana (12+)
Merė Bet - mokslininkė. Ji tiria delfinus ir kasdien stebi savo augintinę, delfinę Roksaną. Kartą drauge su Mere į jūrą išplaukia smalsus kaimyno šunelis Zusas. Vikruolis tuoj pliumpteli į vandenį ir vos nepakliūva baltajam rykliui į nasrus. Šunelį išgelbsti delfinė Roksana. Du gyvūnai taip artimai susibičiuliauja, kad net ir jų šeimininkai susipažįsta,.. susidraugauja ir susituokia...  
09:30 Gyvenimo šukės (12+)
Iš skurdžios šeimos kilusi mergina Gulseren ir turtuolė Cihan pagimdo toje pačioje klinikoje, tą pačią dieną, dvi žavias mergaites. Neatidi seselė supainioja kūdikius, ir nepastebėta klaida negrįžtamai pakeičia jų likimus. Po penkiolikos metų išaiškėjus tiesai, bėdos pradeda slėgti visų pečius, tačiau iškilę sunkumai suartina Cihan ir Gulseren. Tai istorija apie susipynusius likimus ir sudėtingus sprendimus. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Rio 2016 Olimpinės vasaros žaidynės. Atidarymo ceremonija (12+)
16:00 Holivudo žmogžudysčių skyrius (12+)
Senas detektyvas laisvu nuo darbo metu uždarbiauja kaip nekilnojamojo turto agentas. Keikdamas likimą, jis desperatiškai bando atsikratyti namo kalvose. Džo gyvenimas sujauktas: dukart išsiskyręs, paliktas dabartinės merginos, kišenėse švilpia vėjai. O jaunąjį detektyvo kolegą kamuoja kitos bėdos. Po darbo šis moko jogos ir flirtuoja su savo mokinėmis. Bet iš tikrųjų jis trokšta tapti aktoriumi, todėl visais įmanomais būdais bando sužavėti kino agentus ir aktorinių atrankų rengėjus. 
18:15 Aš visada žinosiu, ką padarei aną vasarą (12+)
Grįždami iš tradicinės miestelio šventės, keturi jaunuoliai partrenkia ant kelio vyriškį. Nenorėdami griauti savo karjeros ir mokslų prestižiniuose universitetuose, jie nesikreipia į policiją, o nuskandina negyvėlio kūną ežere ir susitaria šį įvykį laikyti paslaptyje. Lygiai po metų Džuli, grįžusi namo vasaros atostogoms, gauna raštelį, kuriame anonimas tvirtina, žinąs ką ji su savo trimis draugais darė praėjusią vasarą. Iš pradžių, jie pagalvoja, kad visa tai tik nevykęs juokelis, tačiau netrukus juos pradeda persekioti žvejo kostiumu prissidengęs ir aštriu kabliu apsiginklavęs nežinomas žudikas. Ar jaunuoliams pavyks išgyventi ir išsiaiškinti, kas yra jų kankintojas?  
20:00 Titanų įniršis (12+)
Trys svarbiausi „Titanų susidūrimo vyrai į draugų ir priešų kompaniją pakvietė Džeimso Bondo kadaise mylėtą Rosamund Pike („Pasveikink mirtį kitą dieną ), Venesueloje gimusį Edgarą Ramirezą (beveik 6 val. trukmės epas „Karlosas Šakalas ), anglus Billą Nyghy („Karibų piratai ) ir Tobby Kebbelį („Persijos princas ). Smarkiausiais traukos instrumentais vėl bus graikų mitologija nuspalvintos kovos su kardais ir sandalais, dangiškos sąmokslo teorijos, vaizdingi susirėmimai su pragariško galingumo monstrais ir „Įsikūnijimo dividentais vis dar aukštinamas pusdievis Samas Worthingtonas. Tik stiprusis Persėjas pajėgs išgelbėti požemių kalėjime numarintą savo tėvą dievą Dzeusą ir apsaugoti mirtingus žmones nuo artėjančio prakeiksmų chaoso. „Oskaro premijos laureatas Liamas Neesonas turi lyderiui būdingų savybių. Kai jo Dzeusas anonsuoja grandiozinius pavojus, tai tauta neramiai išklauso ir išsigąsta. Jo amžinas priešas nuo „Šindlerio sąrašo laikų Ralphas Fiennesas įprato vaidinti blogį sėjančius nedorėlius. Niekšingasis titanas Hadas iš tremties tamsybių karalystėje paleis purvinomis mintimis užsikrėtusį tėvą Kroną, prižadins Guliverio didumo milžinus, bjaurius ciklopus, kenksmingus juodus skraidūnus ir kitus velniškus padarus gladiatoriškiems mūšiams. Viena masinė kova buvo nufilmuota kaip tik tame pačiame miške, kurį išgarsino Ridley Scotto „Gladiatorius . 
21:40 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Įspūdingasis Žmogus-voras (12+)
Tai istorija apie Piterį Parkerį kuriam yra 16 metų, bei jo nuotykius pavirtus “Žmogumi-voru”… 
23:55 Eskimų mergaitės nuotykiai Arktyje (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:00 Eskimų mergaitės nuotykiai Arktyje (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:05 Eskimų mergaitės nuotykiai Arktyje (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:10 Eskimų mergaitės nuotykiai Arktyje (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:20 "Nickelodeon" valanda. Linksmieji detektyvai (12+)
00:45 Kung Fu Panda (12+)
01:10 Kiaulė, Ožka, Bananas ir Svirplys (12+)
Rež.: Dave Cooper, Johnny Ryan. 
01:35 Linksmieji Tomas ir Džeris (12+)
Rež.: Charles A. Nichols. 
02:00 Sveikatos ABC televitrina (12+)
Laidoje Sveikatos ABC galite išvysti ir išgirsti ligų diagnozes ir gydymo būdus, pokalbius su gydytojais, provizoriais, įstatymų leidėjais, sulaukti patarimų ir atsakymų į klausimus. 
02:30 Rožinė pantera (12+)
03:00 Na, palauk! (12+)
Jau daug metų siaubingai rėkdamas vilkas vaikosi simpatišką zuikį, kuris visomis įmanomomis gudrybėmis pasprunka nuo savo persekiotojo, o šis dėl savo paties kaltės vis pakliūna į keblias situacijas. 
03:10 Kino pusryčiai Šaunioji beždžionė (12+)
Jaunasis Maiklas Dinas ()Sethas Adkinsas) ką tik susitiko su šauniausiu draugu. Klemensas juokingas, protingas ir pribloškiantis, lankstus knug fu meistras. Tarp kitko, jis taip pat ir šimpanzė.  
04:50 Policininkas su puse (12+)
Policininkas - tai Bartas Reinoldsas, vėl pasirodęs didžiajame ekrane po ketverių metų vaidybos vien tik teatro scenoje. Žavus juodaodis berniukas Devonas - tai pusė. Bet nemanykit, kad pusė nieko nereiškia. Berniūkštis visą savo gyvenimą (aštuonerius metus!) svajojo būti policininku, drąsiuoju riteriu mėlynais marškiniais ir blizgančiu ženkleliu. Kad ir kaip būtų keista, berniuko svajonės netikėtai beveik išsipildo. Jis pamato, kaip žymus mafijos vadeiva nužudo savo bendrininką. Ir štai mažasis Devonas sėda į tikrą policijos automobilį ir drauge su tikru policininku puola persekioti patį tikriausią nusikaltėlį. Policininkas, žinoma, nelabai žavisi tuo, jog jam reikia prižiūrėti savo mažąją pusę, bet mažylis pasirodo ne iš kelmo spirtas - tik jis vienas žino, kur slapstosi piktadarys.