Здравствуйте, Гость!
21 мая, 23:18

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
13 августа, суббота 

06:40 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:10 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:35 Policijos akademija 5. Užduotis Majamio pakrantėje (12+)
Už didelius nuopelnus policijos akademijos komandantui LAzarui suteikiamas geriausio dešimtmečio policininko vardas. . Apdovanojimas bus įteiktas Majamyje 50- ojo kasmetinio Policijos vadovų suvažiavimo metu. Kapitonas Haris norėtų gauti Lazaro postą, todėl jis taip pat vyksta į Majamį. Haris siekia bet kokia kaina pasirodyti prie aukščiausią vadovybę. Deja, jo planui nelemta išsipildyti, kadangi Lazaras oro uoste sukeičia lagaminus ir į jo rankas papuola nusikaltėliams priklausantis bagažas. Lazaras pagrobiamas. Šauniųjų policijos akademijos kursantų laukia nelengva užduotėlė, išvaduoti komendantą. 
09:25 Gyvenimo šukės (12+)
Iš skurdžios šeimos kilusi mergina Gulseren ir turtuolė Cihan pagimdo toje pačioje klinikoje, tą pačią dieną, dvi žavias mergaites. Neatidi seselė supainioja kūdikius, ir nepastebėta klaida negrįžtamai pakeičia jų likimus. Po penkiolikos metų išaiškėjus tiesai, bėdos pradeda slėgti visų pečius, tačiau iškilę sunkumai suartina Cihan ir Gulseren. Tai istorija apie susipynusius likimus ir sudėtingus sprendimus. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Superkinas Kosminiai gelbėtojai (12+)
Kai pavojingos situacijos pasiekia tokią ribą, kuomet nei įprastos karinės, nei tarptautinės pajėgos nieko nebegali padėti, pasaulis šaukiasi pagalbos iš daug modernesnės „Tarptautinės pagalbos komandos“. Tai paslaptingas bebaimių nuotykių ieškotojų būrys, skraidantis įspūdingais laivais, vadinamais „Griausmo pranašai“. Jų misija – kovoti su didžiausiomis nelaimėmis visoje visatoje. Drąsuolių gelbėtojų štabas – Žemės orbitoje, negyvenamoje saloje. 
14:15 Šėtoniškas sandėris (12+)
“Mumijos” žvaigždei Brendonui Freizeriui teko suvaidinti tikrą nevykėlį. Eliotui viskas nesiseka, o ypač meilė. Gražuolė Elison nė nežiūri į jo pusę. Todėl Eliotas nepaprastai nustemba, kai labai graži mergina pakviečia jį prieiti. Panelė pasisako esanti pats velnias ir išpildysianti net septynis Elioto norus, jei šis… parduos jai sielą. Vaikino padėtis tokia beviltiška, kad jam tikrai neberūpi jo nykioji siela. Žinoma, jis sutinka. Pirmasis Elioto noras – tapti turtuoliu. O kas turtingiausias žmogus pasaulyje? Žinoma, Kolumbijos narkotikų karalius. Eliotui tai nepatinka, todėl jis užsisako naują gyvenimą. Jis trokšta būti jautriausiu vyru pasaulyje… Ir vėl prašauna. Juk merginoms labiau patinka kietuoliai. Tad Eliotas užsimano būti dideliu žymiu sportininku. Bet šįkart svajonėms ir vėl kai kas sutrukdo. Taigi Eliotas nusprendžia būti protingu šaunuoliu, kurį Elison įsimylėtų iki ausų. Neverta nė spėlioti, kas Eliotui nutinka šįkart. Priešpaskutinio noro šėtoniukė taip pat neišpildo taip, kaip trokštų jai sielą pardavęs vyrukas. Liko paskutinis noras. Ko užsimanys Eliotas? Rež. Harold Ramis. Vaidina Elizabeth Hurley, Brendan Fraser, Frances O’Connor, Miriam Shor 
16:00 Rikis Bobis. Greičiausio kvailio legenda (12+)
Rikas Bobis ir Kalas Nautonas - geriausi vaikystės draugai, kurie nuo pat mažens įsimylėjo automobilius ir pradėjo dalyvauti lenktynėse. Dabar jie užima dvi pirmaujančias pozicijas NASCAR lenktyninkų klasifikacijoje, tačiau finišo liniją visuomet pirmasis kerta Rikas Bobis.  
18:00 Trigubas X (12+)
Ksanderio pragyvenimo šaltinis – jo pasiutiškų, keliančių šiurpulį žygių filmuota medžiaga. Joje užfiksuotas ir šuolis su parašiutu iš vogtos mašinos, krentančios nuo 250 m aukščio tilto, ir nutrūktgalviškas leidimasis snieglentėmis, ir panašūs triukai. Jį domina tik tokia veikla, iš kurios gaunamas maksimalus kiekis adrenalino, tik tokie išpuoliai, kai vos neatsiduri – anksčiau laiko – kapo duobėje. Ksanderis turi daugybę draugų ir gerbėjų, kurie sudaro ištisą subkultūrą, metančią iššūkį pačiai mirčiai. Pagaliau vienas susidūrimas su policija viską pakeičia… Ksanderio laukia pats ekstremaliausias jo gyvenime nuotykis. 
20:05 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Įspūdingasis Žmogus-voras (12+)
Tai istorija apie Piterį Parkerį kuriam yra 16 metų, bei jo nuotykius pavirtus “Žmogumi-voru”… 
23:55 Eskimų mergaitės nuotykiai Arktyje (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:00 Eskimų mergaitės nuotykiai Arktyje (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:05 Eskimų mergaitės nuotykiai Arktyje (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:15 Eskimų mergaitės nuotykiai Arktyje (12+)
(Eskimo Girl) 2012 m. Ukraina. Animacinis serialas  
00:20 "Nickelodeon" valanda. Linksmieji detektyvai (12+)
00:45 Kung Fu Panda (12+)
01:10 Kiaulė, Ožka, Bananas ir Svirplys (12+)
Rež.: Dave Cooper, Johnny Ryan. 
01:35 Linksmieji Tomas ir Džeris (12+)
Rež.: Charles A. Nichols. 
02:00 Sveikatos ABC televitrina (12+)
Laidoje Sveikatos ABC galite išvysti ir išgirsti ligų diagnozes ir gydymo būdus, pokalbius su gydytojais, provizoriais, įstatymų leidėjais, sulaukti patarimų ir atsakymų į klausimus. 
02:30 Rožinė pantera (12+)
02:55 Na, palauk! (12+)
Jau daug metų siaubingai rėkdamas vilkas vaikosi simpatišką zuikį, kuris visomis įmanomomis gudrybėmis pasprunka nuo savo persekiotojo, o šis dėl savo paties kaltės vis pakliūna į keblias situacijas. 
03:05 Kino pusryčiai Trys nindzės sugrįžta (12+)
Trys broliai sužino, jog jų senelis atsidūrė pavojuje. Nieko nelaukdami jie keliauja į Japoniją gelbėti senelio. Tik ši gelbėjimo misija nebus lengva, vaikams teks sutelkti visas savo galias ir sugebėjimus. Broliams teks susigrumti su galingu ir jau senai atkeršyti trokštančiu priešu. 
04:50 Pamišę dėl šokių (12+)
Iš didmiesčio paauglys Renas Makornakas persikrausto į mažą miestelį, kuriame rokas ir šokiai uždrausti. Taip nusprendė vietinės tarybos narys ir pastorius Šo Mūras, kai per vieną pasilinksminimą žuvo penki vietiniai jaunuoliai. Nors Renas taip pat neseniai palaidojo leukemijos iškankintą mamą, gedėti jis nenusiteikęs – šokiai gali grąžinti gyvenimo džiaugsmą ne tik jam, bet ir visai miestelio jaunuomenei! Vaikino maištas sudrebins visą apylinkę, o jį įsimylės net pastoriaus dukra Arielė. Filme vaidina du skirtingi, bet savaip žavūs aktorių duetai. Jaunuolių porą įkūnija choreografas ir šokėjas, dirbęs su Justinu Timberlake,u, Christina Aguilera, Jennifer Lopez, gražuolis Kenny Wormaldas ir Arielę vaidinanti, dviem „Emmy“ nominuota, Julianne Hough. Na, o Arielės tėvų vaidmenys patikėti Holivudo senbuviams Dennisui Quaidui ir Andie MacDowell.