Здравствуйте, Гость!
20 июня, 00:27

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
14 августа, воскресенье 

07:00 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:30 Šėtoniškas sandėris (12+)
“Mumijos” žvaigždei Brendonui Freizeriui teko suvaidinti tikrą nevykėlį. Eliotui viskas nesiseka, o ypač meilė. Gražuolė Elison nė nežiūri į jo pusę. Todėl Eliotas nepaprastai nustemba, kai labai graži mergina pakviečia jį prieiti. Panelė pasisako esanti pats velnias ir išpildysianti net septynis Elioto norus, jei šis… parduos jai sielą. Vaikino padėtis tokia beviltiška, kad jam tikrai neberūpi jo nykioji siela. Žinoma, jis sutinka. Pirmasis Elioto noras – tapti turtuoliu. O kas turtingiausias žmogus pasaulyje? Žinoma, Kolumbijos narkotikų karalius. Eliotui tai nepatinka, todėl jis užsisako naują gyvenimą. Jis trokšta būti jautriausiu vyru pasaulyje… Ir vėl prašauna. Juk merginoms labiau patinka kietuoliai. Tad Eliotas užsimano būti dideliu žymiu sportininku. Bet šįkart svajonėms ir vėl kai kas sutrukdo. Taigi Eliotas nusprendžia būti protingu šaunuoliu, kurį Elison įsimylėtų iki ausų. Neverta nė spėlioti, kas Eliotui nutinka šįkart. Priešpaskutinio noro šėtoniukė taip pat neišpildo taip, kaip trokštų jai sielą pardavęs vyrukas. Liko paskutinis noras. Ko užsimanys Eliotas? Rež. Harold Ramis. Vaidina Elizabeth Hurley, Brendan Fraser, Frances O’Connor, Miriam Shor 
09:15 Daktaro Parnaso fantazariumas (12+)
Režisieriaus Terry Gilliamo fantastinė pasaka apie keliaujantį teatrą ir jo vadovą daktarą Parnasą, kuris, kadaise sudaręs sandėrį su pačiu Velniu, gali valdyti kitų vaizduotę. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Teleloto (12+)
Teleloto - azartiška loterija, kurioje užtenka vieno skirtingo skaičiaus – ir tu laimi aukso puodą arba dėl to vienintelio skaičiaus jo negauni. 
13:35 Operacija "Anekdotai" ir kiti Naujųjų metų nuotykiai (12+)
Vedėjas Mantas Stonkus. Dalyvauja: "Radistai", N.Pareigytė, K.Kazlauskaitė, I.Stasiulytė, M.Kavaliauskas, V.Genytė, G.Drukteinis ir kt.. 
15:25 Bėgančios kortos (12+)
Prinstono universiteto studentas Ričis įsitikinęs, kad jį apmovė. Jis keliauja į Kostą Riką akis į akį susitikti su internetinio pokerio magnatu Ivanu Bloku. Ričį vilioja Bloko žadami didžiuliai turtai, kol jis sužino nerimą keliančią tiesą apie savo geradarį. Kai FTB bando priversti Ričį padėti sugauti bloką, Ričis patenka į patį didžiausią kada nors loštą lošimą: bandymą išmanevruoti tarp dviejų jį spaudžiančių jėgų. 
17:10 Penktadienis, 13-oji (12+)
Krištolinio ežero pakrantėje grupelė paauglių ketino praleisti geriausią savaitgalį gyvenime, tačiau iškilo grėsmė, kad tai gali būti paskutinis gyvenimo savaitgalis. Nukeliavę toli nuo civilizacijos jie sužinos, jog Krištolinio ežero praeitis sulaistyta krauju... Ir ežeras jau pasirengęs keršyti. 
18:55 Rikis Bobis. Greičiausio kvailio legenda (12+)
Rikas Bobis ir Kalas Nautonas - geriausi vaikystės draugai, kurie nuo pat mažens įsimylėjo automobilius ir pradėjo dalyvauti lenktynėse. Dabar jie užima dvi pirmaujančias pozicijas NASCAR lenktyninkų klasifikacijoje, tačiau finišo liniją visuomet pirmasis kerta Rikas Bobis.  
20:45 Programos pabaiga (12+)
23:10 Dienos programa (12+)
23:15 Peliuko Perio nuotykiai (12+)
Jei sutikai peliuką Perį - sveikas atvykęs į smagiausių nuotykių šalį... Ispanijos kino meno akademijos Goja premija apdovanotas ir 2007-aisiais geriausiu pripažintas animacinis filmas. Tai pasakojimas apie linksmą ir guvią mergaitę Liusi, kuri per nelaimingą atsitikimą namie neteko dantuko. Tėveliai ją guodė pasakaite – jei iškritusį dantuką ji padės po pagalve, naktį ją aplankys paslaptingasis peliukas Peris ir mainais į dantuką paliks monetą. Peliukas Peris – lyg dantukų fėja. Jis gyvena laive kartu su daugybe kitų peliukų, kurie naktimis lanko mažylius ir susirenka jų po pagalvėmis slepiamus iškritusius pieninius dantukus, o mainais palieka po kelias monetas. Peliukai dantukus nušveičia, nupoliruoja ir šie virsta spindinčiais perlais, už kuriuos senas Perio draugas juvelyras Morientesas atsiskaito auksinėmis monetomis. Tačiau kartą įprastas žygis parsinešti pieninio dantuko virto neįtikėtinu ir pavojingu nuotykiu. Perį pagrobė piktadariai, kurie taikėsi užimti laivą ir pasisavinti jo turtus. Viskas galėjo labai liūdnai baigtis, jeigu ne Liusi. Geraširdė narsi mergaitė kartu su pusbroliu Ramiru surengė tikrą gelbėjimo operaciją, kad išlaisvintų Perį ir pamokytų piktadarius. Jų laukia smagūs nuotykiai! 
01:05 Na, palauk! (12+)
Jau daug metų siaubingai rėkdamas vilkas vaikosi simpatišką zuikį, kuris visomis įmanomomis gudrybėmis pasprunka nuo savo persekiotojo, o šis dėl savo paties kaltės vis pakliūna į keblias situacijas. 
01:15 Viščiukų maištas (12+)
Rež.: Peter Lord, Nick Park. 
02:50 Gepardas, vardu Duma (12+)
Dvylikameis Kseno savo išaugintą gepardą nusprendžia paleisti į laisvę. Laukinis Pietų Afrikos landšaftas, sėlinantys liūtai, krokodilai, srauni upė ir paslaptingas keliautojas, norintis parduoti gepardą, išbandys Kseno drąsą ir ryžtą.  
04:45 Auksinis kompasas (12+)
Stebuklingą pasaulį siekia užvaldyti paslaptinga organizacija. Taičiau negali to padaryti, kol jų rankose neatsidurs auksinis kompasas. O auksinį kompasą dovanų gauna mergaitė, kuriai teks leistis į pavojingą kelionę į Šiaurės ašigalį. Paslaptingoji organizacija ten laiko pagrobtus vaikus ir vykdo su jais eksperimentus.