Здравствуйте, Гость!
25 мая, 19:38

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
28 августа, воскресенье 

05:00 Keturkojai didvyriai (12+)
Rež.: Geoff Anderson. Vaid.: Dylan Schmid, Eliana Jones, Joris Jarsky. 
06:40 Bėgimas džiunglėse (12+)
Bekas yra profesionalus detektyvas, kuris už atlygį gali surasti ir grąžinti dingusį asmenį. Jis tai daro visomis, jo nuomone, reikalingomis ir įmanomomis priemonėmis, tik stengiasi apsieiti be smurto. Bekas nei pats ieško bėdos, nei kelia ją kitiems. Detektyvas sutinka atlikti paskutinį savo darbelį – keliauja į Amazonės džiungles ieškoti dingusio darbdavio sūnaus. Bėda ta, kad darbdavio ieškomas sūnelis Trevisas tikras nenuorama ir bėdžius. Kai detektyvas Trevisą suranda ir tikisi pargabenti, prasideda didieji nuotykiai.  
08:40 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
09:10 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
09:40 Jokio supratimo (12+)
Rež.: Amy Heckerling. Vaid.: Alicia Silverstone, Stacey Dash, Britanny Murphy. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Teleloto (12+)
Teleloto - azartiška loterija, kurioje užtenka vieno skirtingo skaičiaus – ir tu laimi aukso puodą arba dėl to vienintelio skaičiaus jo negauni. 
13:35 Prašau, pasilik... (12+)
Irūnos Puzaraitės ir Mariaus Jampolskio koncertas. Svečiai: I.Valinskienė, K.Zvonkuvienė, D.Zvonkus, Ž.Žvagulis, I.Starošaitė, Radži, B.Dambrauskaitė, R.Cicinas ir kt.. 
15:30 Eilinis Džo. Kobros prisikėlimas (12+)
Rež.: Stephen Sommers. Vaid.: Adewale Akinnuoye-Agbaje, Christopher Eccleston, Joseph Gordon-Levitt, Dennis Quaid. 
17:50 Juodojo ežero paslaptis. Pabaiga (12+)
Filmo herojė Reba išgyveno po siaubingos kovos su krokodilais. Po šio įvykio, ji tapo tikras medžiotoja, kuri palaiko valdžios kovą šiomis kraujo ištroškusiomis būtybėmis. Po šių įvykiu, valdžia nusprendžia elektrine tvora aptverti Juodąjį ežerą. . Tačiau vieną naktį ši tvora lieka atverta ir į juodojo ežero teritoriją atvyksta autobusas, pilnas nieko neįtariančių stovyklautojų. Dabar tik nuo Rebos ir šerifo priklausys ar stovyklautojams pavyks išgyventi! 
19:25 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Didysis žvejys (12+)
Rež.: Takayoshi Suzuki. 
00:00 Džiumandži (12+)
Rež.: Gloria Jenkins, Youn Suk Jin. 
00:25 Įspūdingasis Žmogus-voras (12+)
Tai istorija apie Piterį Parkerį kuriam yra 16 metų, bei jo nuotykius pavirtus “Žmogumi-voru”… 
00:50 Volkeris, Teksaso reindžeris (12+)
Volkeris su savo partneriu Trivette yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje. 
01:45 Volkeris, Teksaso reindžeris (12+)
Volkeris su savo partneriu Trivette yra Teksaso reindžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje. 
02:45 24 valandos (12+)
Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugina LNK televizijos žiūrovus. 
03:35 Yra, kaip yra (12+)
Laida siekia kartais sukrėsti, kartais priversti susimąstyti, o kartais – net ir apsiašaroti. „Yra kaip yra“ neįsispraudžia į temų rėmus. Kiekviena laida turi savo istoriją, pašnekovai reiškia aštrias, šokiruojančias nuomones. Vien iš pavadinimo galima suprasti, kad joje siekiama parodyti iliuzijomis nepridengtą realybę. 
04:40 24 valandos (12+)
Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugina LNK televizijos žiūrovus.