Здравствуйте, Гость!
23 июня, 23:40

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
10 сентября, суббота 

05:00 Bukas ir bukesnis. Kai Haris sutiko Loidą (12+)
Kaip jie susitiko? 1986 m. geriausi draugai Haris ir Lloydas iš visų jėgų stengiasi surengti labai didelį šou , t.y. sėkmingai užbaigti mokslo metus. Tačiau tam trokšta sutrukdyti godus ir nedoras mokyklos direktorius Collinsas, kuris visai nenori, kad jo kuruojami moksleiviai gerai pasiruoštų baigiamiesiems egzaminams. Sadistišku ir žiauriu elgesiu pagarsėjęs pedagogas svajoja kuo greičiau gauti 500 tūkst. JAV dol. paramą už psichiškai nesveikų moksleivių priežiūrą. Kartu su savo kolege ponia Heller jis specialiai suteikia daug klaidingos informacijos Hariui, Lloydui ir jų draugams, kuriems pastoviai teigiama, kad pirmuoju JAV prezidentu buvo Ronaldas Reaganas, o Australija yra Rhode Islando valstijos sostinė. Kokie ten gali būti mokslai, jei ramybės neduoda pirmoji meilė. Lloydas beprotiškai susižavi mokyklos gražuole Jessica, net nežinodamas, kad ji labai patinka ir Hariui. Du geriausi draugai tampa konkurentais, bet nei vienas iš jų nenutuokia, kad Jessica yra... klastingojo mokyklos direktoriaus Collinso dukra. 
06:45 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:15 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:40 Gyvenimo šukės (12+)
Iš skurdžios šeimos kilusi mergina Gulseren ir turtuolė Cihan pagimdo toje pačioje klinikoje, tą pačią dieną, dvi žavias mergaites. Neatidi seselė supainioja kūdikius, ir nepastebėta klaida negrįžtamai pakeičia jų likimus. Po penkiolikos metų išaiškėjus tiesai, bėdos pradeda slėgti visų pečius, tačiau iškilę sunkumai suartina Cihan ir Gulseren. Tai istorija apie susipynusius likimus ir sudėtingus sprendimus. 
09:40 Bus visko (12+)
Dvi Lietuvoje gerai žinomos merginos, Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė, parodys, kaip gyvena pasaulio turtingiausieji, ką gali pinigai ir kaip išmokti būti laimingu jų neturint. Daugiau nei dešimtmetį pažįstamos merginos nusprendė apjungti savo sukauptą patirtį pramogų pasaulyje ir laiko patikrintą draugystę perkelia į televiziją. 
10:35 Tik nesijuok (12+)
Anekdotų šou. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 Superkinas Monstrai prieš ateivius (12+)
Meteoritas Siuzaną jos vestuvių dieną paverčia į maždaug trijų aukštų namo dydžio monstrą. Neilgai trukus į įvykio vietą atvyksta karinės pajėgos, kurios atsitokėti nesuspėjusią Siuzaną sugauna ir išveža į slaptą kariuomenės bazę. Kai į Žemę nusileidžia paslaptinga technologija pagamintas robotas ir ima siaubti mūsų planetą, prezidentas liepia kovai pasitelkti žaviąją monstrų šutvę...  
14:20 Tik nekvieskite farų! (12+)
Du Niujorko policininkai išmetami iš darbo už sužlugdytą operaciją. Ir lyg to būtų maža vieną iš jų apvagia. Nukniaukia brangią besibolo kortelę, kurią pardavęs jis tikėjosi sumokėti už dukters vestuves. Vilties netekęs policininkas kartu su kolega leidžiasi į vagišiaus medžioklę. Tačiau atgauti kortelę nebus taip paprsata, nes vagišius ją pardavė gangsteriui. O šis atiduoti kortelės už dyką tikrai nesiruošia. 
16:35 Pasimatymo filmas (12+)
Filmo herojė Džiulija Džouns trokšta žūtbūt susirasti sužadėtinį. Jai labai praverčia apsilankymas pas “ekstremalaus kabinimo” specialistą daktarą Hičą. Netrukus romantiškosios panelės Džouns kerams neatsispiria žavus viengungis Grantas – kiek keistokas, tačiau labai išvaizdus jaunikaitis. Vis dėlto iki “storų graikiškų vestuvių” įsimylėjėlių porai teks patirti daug smagių nuotykių ir kvailų nesusipratimų, ištverti “paskutinį jaunikio išbandymą”, susitikti su besipuikuojančia įspūdingo dydžio ir formos apatine kūno dalimi “vedybų planuotoja” ir įveikti buvusią Granto merginą Endę – klastingą seksualią gražuolę, pasiryžusią padaryti viską, kad tik sužlugdytų savo “geriausio draugo vestuves”... 
18:05 Ponas ir ponia Smitai (12+)
Bradas Pittas prieš Angelina Jolie. Angelina Jolie prieš Bradą Pittą. Jie yra vyras ir žmona. Jiems nesiseka šeimyninis gyvenimas ir santuoka gali greitai sugriūti. Tačiau jie abu slepia vienas nuo kito siaubingas paslaptis. Ponas Smitas yra samdomas žudikas ir turi užduotį išsiųsti anapilin ponią Smit, kuri savo ruožtu taip pat dirba samdoma žudike ir gavo nurodymą susidoroti su mylimuoju vyru. 
20:05 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Žmogus-voras (12+)
23:55 Mažieji Tomas ir Džeris III (12+)
„Tomas ir Džeris“ – bene populiariausias pasaulyje animacinis serialas, pradėtas kurti 1940 metais. Per daugiau nei 70 metų katinas Tomas taip ir nepagavo peliuko Džerio. Jų gaudynės ir peštynės yra nesibaigianti atrakcija su netikėtais siužeto posūkiais bei juokingomis situacijomis. 2000 metais žurnalas „Times“ serialą „Tomas ir Džeris“ pripažino kaip vieną iš puikiausių visų laikų TV šou.  
00:20 "Nickelodeon" valanda. Linksmieji detektyvai (12+)
00:45 Neramūs ir triukšmingi (12+)
Rež.: Chris Savino. 
01:10 Kiaulė, Ožka, Bananas ir Svirplys (12+)
Rež.: Dave Cooper, Johnny Ryan. 
01:35 Linksmieji Tomas ir Džeris (12+)
Rež.: Charles A. Nichols. 
02:00 Sveikatos ABC televitrina (12+)
Laidoje Sveikatos ABC galite išvysti ir išgirsti ligų diagnozes ir gydymo būdus, pokalbius su gydytojais, provizoriais, įstatymų leidėjais, sulaukti patarimų ir atsakymų į klausimus. 
02:30 Rožinė pantera (12+)
03:00 Kino pusryčiai Šnipų vaikučiai (12+)
Geriausi pasaulyje šnipai Georgijus ir Ingred vykdo vieną užduotį po kitos. O gavę užduotis pašalinti vienas kitą jie nusprendžia mesti pragariškai pavojingą darbą, susituokti ir gyventi ramų gyvenimą. Jiedu buvo laikomi geriausiais pasaulyje agentais – šnipais. Jie labai profesionaliai atlikdavo savo vadovų užduotis, kol vieną gražią dieną atsidūrė visiškoje nežinomybėje... Greitai prabėgo devyneri metai, Cortezų šeimą jau papildę du vaikučiai – Karmen ir Džunis. Tačiau tėveliai niekaip negali pamiršti savo praeities. Jie ima jos ilgėtis. Vos tik gavę naują užduotį, jiedu vėl stoja į kovą su didžiausiais pasaulio niekšais. Užduotis jiems tenka be galo sunki... Tačiau į pagalbą tėvams atskuba jų vaikučiai... 
04:40 Šokių aikštelės dievai (12+)
Šią muzikinę dramą režisierius Bensonas Lee pastatė remdamasis savo paties nufilmuota dokumentine juosta apie breiko šokėjus. Filmas turi ir daugiau paralelių su realybe: Prancūzijoje išties kasmet vyksta pasaulinis breiko šokėjų konkursas. Pagrindinį vaidmenį čia atlieka serialo „Dingę“ žvaigždė Joshas Holloway‘us, o vieną iš herojų vaidina buvęs Rihannos vaikinas Chrisas Brownas. Tai filmas apie praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje beprotiškai išpopuliarėjusį breiko stilių. Istorijos centre - ambicinga vaikinų breiko trupė. Svarbiausiose metinėse pasaulio breiko varžybose pagrindinio prizo amerikiečiai nėra laimėję jau penkiolika metų. Buvęs breiko šokėjas Dantė nusprendžia ištaisyti šį nesusipratimą. Ar jis ir bičiuliai laimės tokią svarbią breiko olimpiadą?