Здравствуйте, Гость!
20 мая, 16:29

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
14 октября, пятница 

05:50 Auklė (12+)
Per vieną dieną Franei nutiko du patys baisiausi dalykai pasaulyje - neteko ir dabo ir vaikino. Nusprendusi susirasti naują darbą, ji pasibeldžia į turtingo našlio duris ir visai netikėta tampa trijų vaikų aukle. Labai greitai keista praščiokė užkariauja visų namiškių širdis. Ir nors ji nuolat įsivelia į pačias juokingiausias situacijas, niekas geriau už ją nesugeba išspręsti ir vaikų ir po truputį auklę pradedančio įsimylėti našlio problemų. 
06:20 Svajonių princas (12+)
APIE SERIALĄ Spalvingas ir romantiškas indų serialas, sukurtas garsaus indų romano motyvais. Anksti motinos netekęs Sarasvatičandra – gražus, turtingas, bet nelaimingas. Užaugintas savanaudės pamotės, jis ir toliau turi nusilenkti šeimos valiai. Tėvai jam parenka sužadėtinę – paprastą merginą iš kaimo ir sutaria dėl būsimų vestuvių. Vaikinas atsisako vesti ir būsimai sužadėtinei parašo laišką. Tačiau, kai ją pamato, akimirksniu persigalvoja. Bet belstis į gražuolės širdį jau per vėlu. Mergina negali jam atleisti ir išteka už kito. Ko griebsis meilę praradęs turtuolis? 
06:50 Svajonių princas (12+)
APIE SERIALĄ Spalvingas ir romantiškas indų serialas, sukurtas garsaus indų romano motyvais. Anksti motinos netekęs Sarasvatičandra – gražus, turtingas, bet nelaimingas. Užaugintas savanaudės pamotės, jis ir toliau turi nusilenkti šeimos valiai. Tėvai jam parenka sužadėtinę – paprastą merginą iš kaimo ir sutaria dėl būsimų vestuvių. Vaikinas atsisako vesti ir būsimai sužadėtinei parašo laišką. Tačiau, kai ją pamato, akimirksniu persigalvoja. Bet belstis į gražuolės širdį jau per vėlu. Mergina negali jam atleisti ir išteka už kito. Ko griebsis meilę praradęs turtuolis? 
07:20 Mano lemties diena (12+)
Rež.: Sadullah Senturk, Ulas Inac. Vaid.: Ozcan Deniz, Hatice Sendil, Begum Kutuk Yasaroglu. 
09:30 Labas vakaras, Lietuva (12+)
Laidos vedėjai Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas su plačiomis šypsenomis pasitinka iš darbo grįžtančius žiūrovus su naujausiomis žiniomis iš Lietuvos ir pasaulio, pramoginėmis naujienomis, orų prognozėmis. 
10:25 24 valandos (12+)
Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugina LNK televizijos žiūrovus. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 KK2 penktadienis (12+)
Vedėjai: I.Puzaraitė, T.Ališauskas, Ž.Stakėnas. 
14:00 Blogiausias Lietuvos vairuotojas (12+)
Realybės šou. 
15:00 Tamsiausia valanda (12+)
Programinės įrangos kūrėjai amerikiečiai Šonas ir Benas atvyksta į Maskvą parduoti savo produkciją investuotojams. Tačiau jų partneris švedas Skaileris juos apgauna, ir šie praranda sandėrį. Vaikinai nueina į naktinį klubą, susipažįsta su amerikiete Natali ir australe Ana. Prasideda flirtas. Netrukus klube jie pastebi Skailerį. Netikėtai žmones nustebina plykstelėjus šviesa, kurią jie klaidingai palaiko gamtos reiškiniu. Tačiau netrukus visi suvokia, kad šviesos – tai Žemę puolantys ateiviai, elektros energiją naudojantys žmonėms naikinti. Šonas, Benas, Ana ir Skaileris pasislepia virtuvėje, o kai palieka slėptuvę, gatvėje bando surasti išlikusiųjų. Negi daugiau niekas neišgyveno?  
16:50 Piktieji numirėliai (12+)
Siaubo filmas 
18:35 Beatodairiški veiksmai (12+)
Policininkas Frenkas Genonas nė neįtarė, kad paskutinės jo darbo dienos iki pensijos bus tokios košmariškos. Pirmiausia, jis sužino, kad žmonės, su kuriais šitiek metų kartu dirbo, priklauso kriminalinei grupuotei plaunančiai pinigus, perparduodančiai narkotikus ir žudančiai žmones. Frenkas apie tai papasakoja valdžiai ir iš karto tampa pagrindiniu įtariamuoju policininko nužudymo byloje. Priverstas slapstytis nuo tvarkos sergėtojų, Genonas tuo pačiu metu bando įrodyti savo nekaltumą ir susidoroti su persekiotojais...  
20:20 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Džonis Testas (12+)
23:55 Mažieji Tomas ir Džeris III (12+)
„Tomas ir Džeris“ – bene populiariausias pasaulyje animacinis serialas, pradėtas kurti 1940 metais. Per daugiau nei 70 metų katinas Tomas taip ir nepagavo peliuko Džerio. Jų gaudynės ir peštynės yra nesibaigianti atrakcija su netikėtais siužeto posūkiais bei juokingomis situacijomis. 2000 metais žurnalas „Times“ serialą „Tomas ir Džeris“ pripažino kaip vieną iš puikiausių visų laikų TV šou.  
00:20 "Nickelodeon" valanda. Harvis Biksas (12+)
00:45 Neramūs ir triukšmingi (12+)
Rež.: Chris Savino. 
01:10 Kempiniukas Plačiakelnis (12+)
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena pats populiariausias šių metų animacinis personažas, apdovanotas Vaikų pasirinkimo prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias... 
01:35 Tomo ir Džerio pasakos (12+)
Animacinis serialas. 
02:00 Ponas Bynas (12+)
Ponas Bynas gyvena vienas mažame bute Londono Highbury rajone. Rengiasi jis beveik visada vienodai: jau firminiu tapusiu tvido švarku ir ryši siauru raudonu kaklaraiščiu, prie jų priderinęs elektroninį laikrodį skaičiuotuvą. Savo mašiną rakina sklende ir spyna, o nuo automobilių vagių ginasi pasiimdamas vairą. Santykiai su žmonėmis ponui Bynui yra pernelyg sudėtingi ir painūs, todėl geriausias jo draugas – megztas rudas meškiukas, kuris kartu su šeimininku ir miega, ir keliauja iškylauti, ir švenčia Kalėdas. 
02:30 Trejetas iš Rūgpienių kaimo (12+)
Rež.: Vladimir Popov. 
03:00 Kino pusryčiai Astro vaikis (12+)
Astro vaikis – Metro sityje gyvenantis jaunas robotas, turintis nepaprastų savybių. Jį sukūrė puikus mokslininkas Tenma. Astro vaikis, veikiamas teigiamos „melsvosios“ energijos, yra nepaprastai stiprus ir stulbinamai greitas. Jis gali matyti kiaurai ir geba skraidyti. Jaunasis robotas ne tik patiria įvairių nuotykių, bet ir išmoksta džiaugtis bei patirti kitas emocijas, būdingas žmonėms. Taip ieškodamas savęs jis įgauna stiprybės. 
04:50 Monte Karlas (12+)
Trys merginos nuvyksta atostogauti į Paryžių. Viena iš jų supainiojama su turtinga paveldėtoja brite. Draugės staiga atsiduria prabangos ir aukštuomenės pasaulyje. Netrukus jos privačiu lėktuvu skrenda į svajonių miestą Monte Karlą, kur jų laukia didžiausi nuotykiai.