Здравствуйте, Гость!
26 мая, 06:00

LNK - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
15 октября, суббота 

07:05 Pričiupom! (12+)
Humoro laida. 
07:30 Gyvenimo šukės (12+)
Iš skurdžios šeimos kilusi mergina Gulseren ir turtuolė Cihan pagimdo toje pačioje klinikoje, tą pačią dieną, dvi žavias mergaites. Neatidi seselė supainioja kūdikius, ir nepastebėta klaida negrįžtamai pakeičia jų likimus. Po penkiolikos metų išaiškėjus tiesai, bėdos pradeda slėgti visų pečius, tačiau iškilę sunkumai suartina Cihan ir Gulseren. Tai istorija apie susipynusius likimus ir sudėtingus sprendimus. 
09:40 Bus visko (12+)
Dvi Lietuvoje gerai žinomos merginos, Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė, parodys, kaip gyvena pasaulio turtingiausieji, ką gali pinigai ir kaip išmokti būti laimingu jų neturint. Daugiau nei dešimtmetį pažįstamos merginos nusprendė apjungti savo sukauptą patirtį pramogų pasaulyje ir laiko patikrintą draugystę perkelia į televiziją. 
10:35 Tik nesijuok (12+)
Anekdotų šou. 
11:30 Žinios (12+)
Patikimos, profesionalios ir modernios žinios. Atnaujintos žinių filmavimo kameros, korespondentų punktai šalies miestuose leidžia rengti daug tiesioginių reportažų iš įvykių vietų visoje Lietuvoje. 
12:25 Sportas (12+)
Sportas. Vedėjai - Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Tomas Langvinis. 
12:28 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
12:30 SUPERKINAS. Smurfai 2 (12+)
Lietuviškai įgarsinti mėlynųjų nenuoramų nuotykiai – vėl LNK ekrane! Kaip ir pirmoje dalyje, režisierė Raja Gosnell žada daug pokštų ir stebuklų ne tik Niujorko didmiestyje, bet ir Prancūzijos sostinėje . Po daugybės išbandymų piktasis Gargamelis ir toliau nerimsta bei rezga pačius įvairiausius keršto planus, siekdamas sugauti mėlynuosius nykštukus ir išgauti iš jų stebuklingąją smurfų esenciją. Burtininkas sukuria du kaip smurfai atrodančius nykštukus ir pavadina juos „bjaurukais . Tačiau suteikti tikrą smurfo išvaizdą jiems gali tik Smurfetės žinomi kerai. Gargamelis nedvejodamas pagrobia Smurfetę ir išsiveža ją į Paryžių. Burtininkas tikisi, kad ji išduos savo draugus. Kaip išlaisvinti Smurfetę? 
14:45 Beveik mirtina (12+)
Veiksmo ir nuotykių komedija 
16:50 Vaiduoklių namas 2 (12+)
Antroji režisieriaus Michalo Tiddeso siaubo komedijos dalis su „Rekviem svajonei“ žvaigžde Marlonu Wayansu. Po to, kai autoavarijoje žūsta Malkolmo mergina, vyrukas pradeda naują gyvenimą su moterimi vardu Megan ir dviem jos vaikais. Pora atsikrausto į savo svajonių namus, kuriuose jie drauge ketina gyventi. Tačiau naujakurius vėl ima persekioti keisti sutapimai. Ko jie griebsis? Ar įmanoma išaiškinti ir nugalėti paranormalius reiškinius? 
18:30 Tamsiausia valanda (12+)
Programinės įrangos kūrėjai amerikiečiai Šonas ir Benas atvyksta į Maskvą parduoti savo produkciją investuotojams. Tačiau jų partneris švedas Skaileris juos apgauna, ir šie praranda sandėrį. Vaikinai nueina į naktinį klubą, susipažįsta su amerikiete Natali ir australe Ana. Prasideda flirtas. Netrukus klube jie pastebi Skailerį. Netikėtai žmones nustebina plykstelėjus šviesa, kurią jie klaidingai palaiko gamtos reiškiniu. Tačiau netrukus visi suvokia, kad šviesos – tai Žemę puolantys ateiviai, elektros energiją naudojantys žmonėms naikinti. Šonas, Benas, Ana ir Skaileris pasislepia virtuvėje, o kai palieka slėptuvę, gatvėje bando surasti išlikusiųjų. Negi daugiau niekas neišgyveno?  
20:05 Programos pabaiga (12+)
23:25 Dienos programa (12+)
23:30 Džonis Testas (12+)
23:55 Mažieji Tomas ir Džeris III (12+)
„Tomas ir Džeris“ – bene populiariausias pasaulyje animacinis serialas, pradėtas kurti 1940 metais. Per daugiau nei 70 metų katinas Tomas taip ir nepagavo peliuko Džerio. Jų gaudynės ir peštynės yra nesibaigianti atrakcija su netikėtais siužeto posūkiais bei juokingomis situacijomis. 2000 metais žurnalas „Times“ serialą „Tomas ir Džeris“ pripažino kaip vieną iš puikiausių visų laikų TV šou.  
00:20 "Nickelodeon" valanda. Harvis Biksas (12+)
00:45 Neramūs ir triukšmingi (12+)
Rež.: Chris Savino. 
01:10 Kempiniukas Plačiakelnis (12+)
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena pats populiariausias šių metų animacinis personažas, apdovanotas Vaikų pasirinkimo prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias... 
01:35 Tomo ir Džerio pasakos (12+)
Animacinis serialas. 
02:00 Sveikatos ABC televitrina (12+)
Laidoje Sveikatos ABC galite išvysti ir išgirsti ligų diagnozes ir gydymo būdus, pokalbius su gydytojais, provizoriais, įstatymų leidėjais, sulaukti patarimų ir atsakymų į klausimus. 
02:30 Atostogos Rūgpienių kaime (12+)
Rež.: Vladimir Popov. 
03:00 Kino pusryčiai Panelė detektyvė (12+)
Molly Morris yra sąmojinga, gatvės politiką išmananti mergina, kurią išsiunčia po FTB priedanga apsaugoti Alex, nesuvaldomo gangsterio dukros. Prisidengusi Brooke Sronebridge slapyvardžiu, Molly išsiunčiama į koledžo merginų draugijos namus, kuriuose ji pasikeičia į malonią, savimi pasitikinčią koledžo studentę. Kai ji dėl savo užduoties pasiryžta sužinoti viską apie Alex, Molly įsimyli žavingą Nicolas. 
04:55 Auklės dienoraštis (12+)
Rež.: Robert Pulcini, Shari Springer Berman. Vaid.: Scarlett Johansson, Laura Linney, Paul Giamatti, Alicia Keys.