Здравствуйте, Гость!
25 мая, 13:29

TV1 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
20 августа, суббота 

05:00 Anthonis Bourdainas. Nepažįstami kraštai (12+)
06:00 Keisčiausi pasaulio restoranai (12+)
06:30 Sodininkų pasaulis (12+)
07:05 Kas namie šeimininkas? (12+)
Viktorija žymi šunų dresuotoja, į kurią kreipiasi žmonės turintys rimtų problemų su savo augintiniais. Ir dažniausiai ji susiduria su iššūkiu, kaip perauklėti ne tik nesuvaldomą šunį, bet ir jo šeimininkus. 
08:00 Griežčiausi tėvai (12+)
08:55 Viengungis (12+)
09:50 Toledas (12+)
Vaid.: Juan Diego, Eduard Farelo, Patricia Vico, Fernando Cayo. 
11:30 Būrėja (12+)
2012 m. Rusija. Realybės dokumentika 
12:00 MEILĖS ISTORIJOS Inga Lindstrom. Meilės reikalai (12+)
Rež.: John Delbridge. Vaid.: Jana Klinge, Bernhard Piesk, Angela Roy. 
14:00 DETEKTYVO VAKARAS Nusikaltimo vieta. Komisarė Lindholm. Auksinė apyrankė (12+)
Komisarė Lindholm neturi nuolatinio dabo kabineto, o jos darbo valandos nenormuotos. Dažiniausiai ji vyksta tirti sunkių nusikaltimų į atkampias vietoves, mažus kaimelius ar miestelius. 
15:45 Dalida (12+)
Dainininkė Dalida - pripažintas muzikos pasaulio fenomenas. Neįtikėtina šlovė scenoje ją lydėjo net 30 metų. Yolanda Gigliotti gimė Kaire italų emigrantų šeimoje. Laimėjusi Mis Egiptas titulą ir išmėginusi aktorės karjerą vietos kino studijose, mergina išvyko į Paryžių. Nors iš pradžių Fortūna jai nerodė didelio palankumo, artistė buvo atkakli – ji išgarsėjo po jaunųjų talentų konkurso, surengto garsiausioje Paryžiaus koncertų salėje - Olimpijoje. Čia ji susipažino su žymiausiais to meto muzikos prodiuseriais Eddy Barclay ir Lucienu Morisse, kuris netrukus tapo ir jos vyru. Dalidos slapyvardžiu pasivadinusios merginos dainos vis dažniau skambėjo per radijo stotis. 1956 m. jos daina Bambino tapo šlageriu, o sužavėti klausytojai alpo dėl naujosios žvaigždės balso. Iki pat savo mirties 1987-tųjų gegužę (Dalida gyvenimą baigė savižudybe) ji nebepaleido iš rankų šlovės: jos repertuare buvo daugiau nei 1000 dainų, 55 kartus jos vardas puikavosi pirmosiose hitų vietose, jos albumų buvo parduota daugiau nei 120 milijonų, ji pirmoji Europos dainininkė, pelniusi auksinį bei deimantinį albumus. Dalida puikiai jautė muzikinių madų tendencijas – ji lyg chameleonė sugebėjo keisti stilių ir išlikti populiari bei mylima. Tačiau asmeniniame gyvenime žvaigždę nuolat persekiojo nelaimės, praradimai ir kartėlio kupini meilės romanai. Žurnalistai net sugalvojo Dalidai pravardę – Nešančioji nelaimes. Daugelį jos mylėtų vyrų anksti pasiglemžė mirtis. Santuoka su Lucienu iširo dėl romano su lenkų kilmės dailininku Jeanu Sobieskiu. Prodiuseris tikėjosi, kad judviejų meilė vėl atgims, tačiau, kai šios viltys žlugo, nusižudė iššokęs pro langą. Meilė jaunam italų kompozitoriui Luigi Tenco taip pat baigėsi tragiškai: jaunuolis nusižudė viešbučio kambaryje po nesėkmės San Remo dainų festivalyje. Savižudybę pasirinko ir dar vienas Dalidos meilužis Richardas Chanfray – abejotinos reputacijos magas ir iliuzionistas. Atrodė, kad mirtis keršija kiekvienam vyrui, pasikėsinusiam į šlovės numylėtinę Dalidą. Temperamentinga moteris nuolat patirdavo stiprių emocijų proveržius, tačiau kiekvienas naujas meilės romanas baigdavosi depresija ir iš proto varančiu sielvartu. Dalida buvo vieniša – ji jautė, kad likimas nesuteiks jai progos būti laiminga: sukurti šeimą ir susilaukti vaikų. Galbūt todėl atlikėjos dainos buvo tokios jausmingos ir kerinčios. Širdies skausmas ir talentas padėjo jai tapti žvaigžde, kuriai abejingų tiesiog nebuvo. 
17:45 Su kuo, po galais, aš susituokiau? (12+)
18:15 Miestas prie jūros (12+)
Niujorko žmogžudysčių detektyvas Vincentas Lamarkas dirba jau seniai ir garbingai. Jis garsėja kaip žmogus, labai atsidavęs savo darbui. Tačiau viena byla labai sudėtinga, nes įtariamasis, – Vincento sūnus Džojus. Po tėvų skyrybų jis užsisklendė savyje. Vincentas gyvena ramiai. Artimiausias jo draugas – porininkas Redžis. Kol Vincentas mąsto apie dabartį, jam nereikia prisimint praeities skausmo ir žlugusių santykių su sūnum. Tačiau žmogžudystės tyrimas sukelia prisiminimus... 
19:55 Nusikaltimas (12+)
Vaid.: Sofie Grabol, Morten Suurballe, Lars Mikkelsen. 
21:50 Laukinė Afrika (12+)
22:35 Gyvybės šaltinis - vanduo (12+)
23:20 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:50 Būrėja (12+)
2012 m. Rusija. Realybės dokumentika 
00:25 Būrėja (12+)
2012 m. Rusija. Realybės dokumentika 
01:00 Sodininkų pasaulis (12+)
01:35 Daktaras Ozas. Šeimos gydytojo patarimai (12+)
Daktarui Ozui nėra tabu temų. Savo šou daktaras Ozas aptaria viską - nuo sekso, dietos, mankštos iki įvairių ligų ir jų prevencijos. Nenuostabu, kad vos per kelerius metus jis tapo kultiniu sveikatos patarėju dėl sveiko gyvenimo būdo pamišusioje Amerikoje.  
02:30 Daktaras Ozas. Šeimos gydytojo patarimai (12+)
Daktarui Ozui nėra tabu temų. Savo šou daktaras Ozas aptaria viską - nuo sekso, dietos, mankštos iki įvairių ligų ir jų prevencijos. Nenuostabu, kad vos per kelerius metus jis tapo kultiniu sveikatos patarėju dėl sveiko gyvenimo būdo pamišusioje Amerikoje.  
03:30 Laukinė Afrika (12+)
04:30 Gyvybės šaltinis - vanduo (12+)