Здравствуйте, Гость!
20 мая, 21:58

TV1 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
21 августа, воскресенье 

05:00 Anthonis Bourdainas. Nepažįstami kraštai (12+)
06:00 Didelės svajonės, mažos erdvės (12+)
07:05 Kas namie šeimininkas? (12+)
Viktorija žymi šunų dresuotoja, į kurią kreipiasi žmonės turintys rimtų problemų su savo augintiniais. Ir dažniausiai ji susiduria su iššūkiu, kaip perauklėti ne tik nesuvaldomą šunį, bet ir jo šeimininkus. 
08:00 Griežčiausi tėvai (12+)
09:00 Viengungis (12+)
10:00 Nemarus kinas. Anželika ir karalius (12+)
Nuotykių filmas. 
12:00 Būrėja (12+)
2012 m. Rusija. Realybės dokumentika 
12:30 Būrėja (12+)
2012 m. Rusija. Realybės dokumentika 
13:00 Akloji (12+)
13:30 Akloji (12+)
14:00 DETEKTYVO VAKARAS Nusikaltimo vieta. Komisarė Lindholm. Romi mirtis (12+)
Rež.: Alexander Adolph. Vaid.: Maria Furtwangler, Kathrin Ackermann, Bibiana Beglau. 
15:45 Devyniolikta žmona (12+)
Rež.: Rod Holcomb. Vaid.: Chyler Leigh, Matt Czuchry, Patricia Wettig, Alexia Fast. 
17:20 Dalida (12+)
Dainininkė Dalida - pripažintas muzikos pasaulio fenomenas. Neįtikėtina šlovė scenoje ją lydėjo net 30 metų. Yolanda Gigliotti gimė Kaire italų emigrantų šeimoje. Laimėjusi Mis Egiptas titulą ir išmėginusi aktorės karjerą vietos kino studijose, mergina išvyko į Paryžių. Nors iš pradžių Fortūna jai nerodė didelio palankumo, artistė buvo atkakli – ji išgarsėjo po jaunųjų talentų konkurso, surengto garsiausioje Paryžiaus koncertų salėje - Olimpijoje. Čia ji susipažino su žymiausiais to meto muzikos prodiuseriais Eddy Barclay ir Lucienu Morisse, kuris netrukus tapo ir jos vyru. Dalidos slapyvardžiu pasivadinusios merginos dainos vis dažniau skambėjo per radijo stotis. 1956 m. jos daina Bambino tapo šlageriu, o sužavėti klausytojai alpo dėl naujosios žvaigždės balso. Iki pat savo mirties 1987-tųjų gegužę (Dalida gyvenimą baigė savižudybe) ji nebepaleido iš rankų šlovės: jos repertuare buvo daugiau nei 1000 dainų, 55 kartus jos vardas puikavosi pirmosiose hitų vietose, jos albumų buvo parduota daugiau nei 120 milijonų, ji pirmoji Europos dainininkė, pelniusi auksinį bei deimantinį albumus. Dalida puikiai jautė muzikinių madų tendencijas – ji lyg chameleonė sugebėjo keisti stilių ir išlikti populiari bei mylima. Tačiau asmeniniame gyvenime žvaigždę nuolat persekiojo nelaimės, praradimai ir kartėlio kupini meilės romanai. Žurnalistai net sugalvojo Dalidai pravardę – Nešančioji nelaimes. Daugelį jos mylėtų vyrų anksti pasiglemžė mirtis. Santuoka su Lucienu iširo dėl romano su lenkų kilmės dailininku Jeanu Sobieskiu. Prodiuseris tikėjosi, kad judviejų meilė vėl atgims, tačiau, kai šios viltys žlugo, nusižudė iššokęs pro langą. Meilė jaunam italų kompozitoriui Luigi Tenco taip pat baigėsi tragiškai: jaunuolis nusižudė viešbučio kambaryje po nesėkmės San Remo dainų festivalyje. Savižudybę pasirinko ir dar vienas Dalidos meilužis Richardas Chanfray – abejotinos reputacijos magas ir iliuzionistas. Atrodė, kad mirtis keršija kiekvienam vyrui, pasikėsinusiam į šlovės numylėtinę Dalidą. Temperamentinga moteris nuolat patirdavo stiprių emocijų proveržius, tačiau kiekvienas naujas meilės romanas baigdavosi depresija ir iš proto varančiu sielvartu. Dalida buvo vieniša – ji jautė, kad likimas nesuteiks jai progos būti laiminga: sukurti šeimą ir susilaukti vaikų. Galbūt todėl atlikėjos dainos buvo tokios jausmingos ir kerinčios. Širdies skausmas ir talentas padėjo jai tapti žvaigžde, kuriai abejingų tiesiog nebuvo. 
19:15 Su kuo, po galais, aš susituokiau? (12+)
19:40 Nusikaltimo vieta. Komisarė Lindholm. Auksinė apyrankė (12+)
Komisarė Lindholm neturi nuolatinio dabo kabineto, o jos darbo valandos nenormuotos. Dažiniausiai ji vyksta tirti sunkių nusikaltimų į atkampias vietoves, mažus kaimelius ar miestelius. 
21:15 Laukinė Afrika (12+)
22:00 Anthonis Bourdainas. Nepažįstami kraštai (12+)
23:20 Teleparduotuvė (12+)
23:50 Didelės svajonės, mažos erdvės (12+)
00:45 Sodininkų pasaulis (12+)
01:20 Džonis Testas (12+)
01:45 Keista šeimynėlė (12+)
02:10 Kaukė (12+)
02:35 Vedęs ir turi vaikų (12+)
Vaid.: Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate . 
03:05 Vedęs ir turi vaikų (12+)
Vaid.: Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate . 
03:35 Eliza (12+)
Vaid.:  
04:35 Didingasis amžius (12+)
Serialas paremtas tikra istorija – Sultonas Nuostabusis buvo dešimtasis ir ilgiausiai valdęs imperatorius, Osmanų imperijos sultonas nuo 1520–ųjų iki pat savo mirties 1566–aisiais. Seriale susipina valdžios kultas kartu su jausmingąja ir moteriškąja serialo puse – ukrainiečių ortodoksų šventiko dukros, paimtos į vergovę, ir Sultono Nuostabiojo meilės istorija. Sudegus sultono haremui, krikščionė mergina Roxelana buvo priimta į Sultono rūmus, kol bus atstatytas haremas. Tačiau tas niekada neįvyko, o sultonas, laužydamas Osmanų imperijos tradicijas, krikščionę merginą vedė, pavadino Hürrem Sultan ir leido kartu su juo gyventi imperatoriškuose rūmuose iki gyvenimo galo. Pastaroji tapo žinoma ir įtakinga teisėta Sultono žmona, kartu su vyru valdžiusi imperiją. Jų sūnus po sultono mirties perėmė imperijos valdymą po 46 metus trukusio tėvo viešpatavimo.