Здравствуйте, Гость!
20 мая, 05:55

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
11 июня, суббота 

05:40 Batuotas katinas Pūkis. Trys velniūkščiai (12+)
Narsusis Batuotas katinas iškviečiamas į rūmus. Jį pasikvietusi princesė išsirinko Pūkį dėl jo nieko nebijančio kario reputacijos. Bėda ta, kad dingo princesės didžiausias rubinas, puošęs prabangią karūną. Ji įtaria, kad brangenybę pavogė blogai pagarsęs Prancūzijos vagis. Tiesa, rūmų sargybiniams pavyko sugauti tris vagies pakalikus, bet šie prisiekę amžinai tylėti ir neprataria nė žodžio. Pūkis mielai imasi užduoties! Kas tie trys velniūkščiai ir ar pavyks Pūkiui juos prakalbinti bei sugauti godų plėšiką? Ispanišku karščiu alsuojantys nuotykiai prasideda! 
05:50 Evermoras (12+)
Paauglės Taros visai netraukia į Didžiąją Britaniją, gyvenimas Amerikoje buvo tiesiog puikus. Tačiau dabar, kai jos mama, garsi rašytoja, su patėviu sugalvoja kraustytis į Europą, Tarai reikia pratintis prie naujų dalykų ir gyvenimo ramiame miestelyje, pavadinimu Evermoras. Kol tėvai rūpinasi įsikūrimu, Tara su broliu Džeiku ir įbroliais iš Anglijos Sebu bei Bela gali plačiau pasižvalgyti po apylinkes ir naują kaimynystę. Netrukus nauja šeima patirs nemažai išbandymų. Kai jaunuoliai susidurs su pavojais ir mistiniais nutikimais, turės labai greitai nuspręsti, ar pajėgs bendrom jėgom išgelbėti savo naują šeimą bei naujuosius namus. Taros teta paskyrė šiai mergaitei didžiulę misiją, apie kurią ji dar nieko nenutuokia... 
07:35 Užstrigusi paauglystėje (12+)
Megan (aktorė Keira Knightley) – labai išsilavinus ir labai bedarbė mergina, artėjanti prie savo trisdešimtmečio. Kai draugų vestuvėse jai pasiperša mylimasis, o draugai siūlo gyvenimo prasmės ieškoti seminaruose, Megan išsigąsta – ji tikrai sėdi ne savo valtyje. Ją pribloškia ir tėvo neištikimybė mamai. Pabėgusi nuo visko, mergina sutinka grupelę paauglių, kurios paprašo nupirkti alkoholio ir prisijungti prie jų. Megan pasiūlymą priima – juk paauglių gyvenimas atrodo kur kas paprastesnis! Vienos nakties šėlionės išvirsta į tai, kad Megan apsigyvena šešiolikmetės Anikos namuose. Paauglės tėvui advokatui Kreigui kyla daug klausimų, apie ką suaugusi moteris gali kalbėtis su jo bręstančia dukra. Bet čia yra tikra abipusė draugystė, kupina labai juokingų nutikimų! 
09:45 Ekstrasensų mūšis (12+)
Pagal pasaulinio ”Psychic Challenge” projekto formatą Lietuvoje kurta laida ”Ekstrasensų mūšis” dar kartą primins, kaip žmonės, remdamiesi savo sugebėjimais, gali matyti ateitį, praeitį, gydyti ir kitaip paveikti ne tik žmones, o ir aplinką.  
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. TV3 žinių „veidai“ – patyrę, žinomi ir savo darbą išmanantys žurnalistai: Rokas Petkevičius, Renata Šakalytė - Jakovleva ir Kristina Aleknaitė, sporto naujienas pristato Aurimas Tamulionis, orus - kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija. 
12:15 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:20 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:25 Eurojackpot (12+)
Loterija 
12:30 Vakaro pasakojimai (12+)
Skiteris sutinka kelias dienas prižiūrėti savo sūnėną ir dukterėčią. Norėdamas užčiaupti du mažus nenuoramas, Skiteris ima sekti jiems pasakas prieš miegą. Viskas būtų puiku, jei tai būtų ir likę vien pasakėlėmis prieš miegą. Deja... Vakarais pasakojamos istorijos kitą dieną tampa realybe... 
14:25 Šimto žingsnių kelionė (12+)
Kartais kelis žingsnius žengti yra sunkiau nei apkeliauti visą pasaulį. Vaizdingame Prancūzijos miestelyje gerą restoraną įkūrusi ir apie antrą Michellin žvaigždutę svajojanti madam Malori (akt. Helen Mirren) tiesiog netoleruoja netikėtumų, jos restorane nėra vietos klaidoms. Tad kai kaimynystėje įsikuria iš Indijos nuo politinio persekiojimo bėganti Kadamų šeima, snobiška ponia tiesiog negali pakęsti jų įnešto triukšmo. O kai indai atsidaro restoraną – tai jau nebeatleistinas akibrokštas! Ponia įsidrąsinusi žygiuoja per gatvę pas kaimynus, kad juos apramintų, tačiau Madam Malori teks dar ne kartą kartoti šimto žingsnių kelionę, kai sužinos, kad Kadamų šeimoje yra tiesiog genialus virėjas, kuris galėtų jai pelnyti išsvajotą Michellin žvaigžutę.. Meilės maistui ir kulinarijai kupiną juostą sukūrė garsus režisierius iš Švedijos Lasse Hallström, nominuotas net 3 Oskarams ir režisavęs nuostabius filmus: „Šokoladas“, „Sidro namų taisyklės“, „Kas graužia Gilbertą Greipą“. Filmą prodiusavo Stevenas Spielbergas ir Oprah Winfrey. 
16:55 Ruandos viešbutis (12+)
Tai vieno prabangiausių Ruandos sostinės viešbučių valdytojo Polo Rusesabaginos istorija. Filmas pasakoja apie eilinio žmogaus neeilinę drąsą, kuri padėjo išgelbėti gyvybę daugiau nei tūkstančiui pabėgėlių. 1994 metų pavasarį prasidėjus kovai tarp skirtingų Ruandos etninių grupių, dar vadinamai Ruandos genocidu, vos per tris mėnesius hutų radikalai nužudė beveik milijoną žmonių. Tai buvo bene žiauriausias dešimtmečio karas, tačiau pasaulio žiniasklaidoje jis liko beveik nenušviestas. Matydamas, kaip žūsta jo kaimynai, Polas, siekdamas šeimos saugumo, iš pradžių bando papirkti vietos valdžią pinigais ir svaigalais, tačiau ilgainiui supranta, kad savo artimuosius jis gali apsaugoti tik pats. Polo valdomas viešbutis tampa prieglobsčiu pabėgėliams iš sudegintos Jungtinių Tautų stovyklos, Raudonojo Kryžiaus būstinės ir prieglaudų. 
19:10 Krištolinės kaukolės (12+)
2020 metai. Pasauliui gresia žiauri apokalipsė. Juodoji skylė plečiasi ir vis labiau artėja prie Saulės, Žemę ima gaubti grėsminga tamsa. Įvairiose pasaulio vietose prasideda neramumai: sugriūva Tokijas, Paryžiuje prasideda galingas žemės drebėjimas, pavojingos bangos pasiekia ir Los Andželą. Viso pasaulio vyriausybės skuba kurti erdvėlaivius, kad bent kai kurie žmonės galėtų išsigelbėti, kai milijonams gresia pražūtis. Mokslininkai nustato, kad žmoniją išgelbėtų dvylika krištolinių kaukolių. Visas sudėjus drauge, atsiskleistų nepaprasta jų galia. Grupelė mokslininkų keliauja ieškoti kaukolių ir gelbėti žmonijos. 
20:45 Programos pabaiga (12+)
23:10 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:25 Kung Fu Panda (12+)
Po – tingus ir atsainus panda. Jis tiesiog pamišęs dėl kung fu, nors pats gyvena visai kitokiame pasaulyje – dirba tėvo makaronų krautuvėlėje ir neturi nieko bendra su kovos menais. Vis dėlto jam atsiras proga atsidurti šalia savo dievaičių – tikrų kung fu meistrų: Tigro, Gervės, Žiogo, Beždžionės ir Angies, kuriuos ištreniravo legendinis kovotojas Šifu. Parinktas įvykdyti senovės pranašystę, Po turės įrodyti turįs viską, ko reikia tapti garsiu herojumi. Apkūnusis panda įdės visą širdį į jam patikėtą misiją ir netikėtai jo minusai ims virsti pliusais, o garbinti dievaičiai – geriausiais draugais. . Spalvingas senovės Kinijos ir kovos menų dvasia persmelktas animacinis filmas buvo nominuotas Oskarui, Auksiniam gaubliui ir kitiems apdovanojimams. 
23:55 Bidamanų turnyras (12+)
Berniukas Rikis atranda ypatingą žaidimą. Šio žaidimo figūrėlėse yra įkalinti mistiniai gyvūnai. Mažylis netrukus sužino, kad jo turimas žaislas – ypatingų galių turintis Mėlynasis Drakonas. Rikio draugas Samuru turi Baltąjį Drakoną. Kas žaidime įkalino šias mistines būtybes? Ieškodami atsakymų vaikai dar labiau įsitraukia į paslaptingą žaidimą, kuriame jų lauks daugybė nuotykių ir netikėtų išbandymų. 
00:25 Transformeriai. Maskuotės meistrai (12+)
Animacinis filmukas. 
00:55 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
01:30 Madagaskaro pingvinai (12+)
Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode. 
02:00 Statybų TV (12+)
Laida, pristatanti statybų, nekilnojamojo turto ir interjero naujienas, analizuojanti aktualias problemas bei pateikianti atsakymus į daugelį su statybų sektoriumi susijusių klausimų. Laida skirta visiems, besidomintiems nekilnojamojo turto rinka, statybų sektoriaus naujovėmis, savo būsto gerinimu ir saugumu, aplinkos gražinimu. Laidoje ekspertų bei analitikų komentarai, prognozės ir praktiniai patarimai. 
02:30 Virtuvės istorijos (12+)
Laida kvies apsilankyti Lietuvos pramogų pasaulio atstovų namuose. Žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti, kaip gyvena ir kokius valgius savo šeimai gamina Lietuvos įžymybės. Čia netrūks geros nuotaikos, atvirų pokalbių su herojais ir jų artimaisiais bei ypatingų receptų, praversiančių virtuvėje. 
03:00 Svajonių sodai (12+)
Laida apie sodininkystę aktuali kiekvienam, turinčiam sodą, daržą ar bent jau prieskonių vazonėlį namuose ant palangės. Laidos komanda kaskart pateikia naudingiausius patarimus apie sodą, daržą, želdinimą, augalų priežiūrą. Profesionaliausi sodininkystės ir želdynų specialistai konsultuoja ne tik laidos kūrėjus, bet ir herojus. Savo namų aplinką „Svajonių sodų“ komandai patiki ir šalies įžymybės. 
04:00 Narsusis riteris Justinas (12+)
Justinas gyvena karalystėje, kurią valdo biurokratai, o riteriai praradę savo įtaką ir išstumti iš šalies gyvenimo. Tačiau berniukas, atmindamas senelio nuotykius irgi svajoja tapti vienu iš riterių. Visiems ši Justino svajonė atrodo keista, juk ta profesija – tokia atgyvenusi! Net Justino tėvas – vyriausias karalienės patarėjas – skatina jį sekti savo pėdomis ir tapti advokatu, o ne vaikytis idealų. Tačiau po įkvepiančio susitikimo su močiute, Justinas, nepaisydamas nieko, nusprendžia pabėgti iš namų ir leistis į įspūdingą kelionę, kurios metu galėtų tapti riteriu ir visam pasauliui įrodyti, kad garbė, kilnumas ir pasiaukojimas – neišnykę.