Здравствуйте, Гость!
20 июня, 21:04

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
12 июня, воскресенье 

05:55 Laimingasis Gilmoras (12+)
Golfas visada buvo džentelmenų žaidimas, griežtai saugantis savo tradicijas ir etiketą… iki šiol. Laimingasis Gilmoras – ledo ritulio žaidėjas, nusprendęs iškeisti ledo areną į golfo aikštyną norėdamas užsidirbti ir priartinti „džentelmenų sportą“ prie paprastų žmonių. Prasčiokas žaidėjas ne tik netinka prie išpuoselėtų vejų, bet ir kelia senų žaidėjų pasipiktinimą, užtat pritraukia minias paprastų gerbėjų. 
07:50 Beieškant Rin Tin Tin (12+)
Tai tikra istorija apie legendinį vokiečių aviganį, kurį Prancūzijoje Antrojo pasaulinio karo metu rado amerikiečių lakūnas Lee Duncanas. Po kurio laiko šis šuo tapo vienu žyniausių gyvūnų per visą Holivudo istoriją. 
09:45 Ekstrasensų mūšis (12+)
Pagal pasaulinio ”Psychic Challenge” projekto formatą Lietuvoje kurta laida ”Ekstrasensų mūšis” dar kartą primins, kaip žmonės, remdamiesi savo sugebėjimais, gali matyti ateitį, praeitį, gydyti ir kitaip paveikti ne tik žmones, o ir aplinką.  
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. TV3 žinių „veidai“ – patyrę, žinomi ir savo darbą išmanantys žurnalistai: Rokas Petkevičius, Renata Šakalytė - Jakovleva ir Kristina Aleknaitė, sporto naujienas pristato Aurimas Tamulionis, orus - kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija. 
12:20 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:25 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:30 Skanaus! (12+)
Gražiausioje Kauno vietoje, miesto Rotušės aikštėje, birželio 10-11 dienomis vyks tradicija tampantis ir vienintelis Lietuvoje maisto kultūros festivalis „Skanaus!“. Kulinarinė, pramoginė šventė į ypatingai transformuotą Rotušės aikštės erdvę sukvies kauniečius ir visos Lietuvos gero skonio mylėtojus. Kulinariniai šou, neragauti valgiai, geriausi šalies kulinarai, virėjai, šefai, nemokamos paskaitos, dietologų konsultacijos, šviesiomis spalvomis ir lempučių girliandomis išpuošta aikštė dvi dienas svaigins smagia vasariška nuotaika.. Įspūdingą, nuotaikingą ir spalvingą festivalio koncertą – linksmybių fiestą „Skanaus!“ TV3 žiūrovai išvys jau birželio 12-osios, sekmadienio vakarą. Žmones prie ekranų kvies azartiškos žvaigždžių varžytuvės, dainuoti kartu kvies Mios, Irenos Starošaitės, grupių „Čilinam“, „69 danguje“ ir kitų šalies muzikantų hitai, intriguos netikėti siužetai apie maistą ir jo ruošimą. Varžytuvėse rungsis aktorė Inga Norkutė, dainininkė Karina Krysko, aktorė Ineta Stasiulytė, dainininkas, aktorius Ramūnas Rudokas, baleto primarijus Nerijus Juška ir kitos šalies žvaigždės. 
14:30 Jūrų pėstininkas (12+)
Iš Irako grįžusio jūrų pėstininko laukia nemaloni staigmena - brangakmenių vagys pagrobė jo žmoną. Bebaimis karys leidžiasi į sunkią ir daug jėgų pareikalausiančią gelbėjimo misiją. 
16:15 Slaptavietė (12+)
Siekdama išsiaiškinti apleistos psichiatrijos ligoninės rūsyje rastų merginų palaikų atsiradimo istorijas, detektyvė Voren susidurs su šiurpiais įkalčiais. Labai daug detalių veda prie vienos moters. Kas ta paslaptingoji Anabelė, slepianti sudėtingą savo šeimos istoriją? Bylos tyrimą apsunkins asmeniniai Voren santykiai su detektyvu Bobu. O kai į darbą įsijungs naujas pareigūnas Aleksas, daugiau dėmesio skiriantis kolegų santykių, o ne nusikaltimo analizei, darbai dar labiau sulėtės. Ar pavyks surasti žudiką maniaką? 
18:10 Sniegynų įkaitai (12+)
Šeši Aliaskos naftos platformos darbuotojai po varginančių darbų vyksta namo dviejų savaičių atostogoms. Pakeliui kyla stipri audra ir jų lėktuvas sudužta Aliaskos tundroje. Aštuoni išgyvenę žmonės bando surasti kelią į civilizaciją, tačiau tai padaryti jiems trukdo paslaptinga vilkų gauja. 
20:15 Programos pabaiga (12+)
23:10 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:25 Madagaskaro pingvinai (12+)
Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode. 
23:55 Simpsonai (12+)
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo - Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika. 
00:25 Simpsonai (12+)
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo - Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika. 
00:55 Kempiniukas Plačiakelnis (12+)
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias... 
01:25 Monsunas (12+)
Monstras Monsunas pasineria į nuotykius su trimis paaugliais – Chase, Jinja ir Brenu. Ketveriukė kovoja su blogio jėgomis, stengdamiesi ne tik surasti Monsuno kūrėją, bet ir išgelbėti pasaulį. 
01:55 Meilės sūkuryje (12+)
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias "Meilės sūkuryje". 
03:00 Privati praktika (12+)
Antrajame „Privačios praktikos“ sezone viskas prasidės nuo finansinių bėdų. Naomi atskleis Edison, kad verslui iškilo didelė grėsmė dėl susikaupusios skolos. Kaip moterims pavyks išpręsti šį keblų finansinį klausimą? Be to, sezone netrūks ir daug romantiškų epizodų. Naomi ir Semas supras, kad jie nebegali būti tik draugai, aistros kais ir tarp Kuperio su Šarlote. O kaip gudrioji gydytoja Edison? Ji tikrai neliks be dėmesio. Pirmiausia ją bandys užkariauti policininkas Kevinas, o vėliau chirurgas Nojus, deja, šis ją labai nuvils nuslėpdamas tam tikrus faktus apie savo gyvenimą. Žiūrovai seriale pamatys ir vėjavaikį Edison brolį Arčerį, kuriam iškils didelis pavojus. Jam į pagalbą atskubės vienas vyras iš gydytojos praeities. Kas jis ir ar jam pavyks išgydyti Edison brolį? 
03:55 Ledynmetis (12+)
Prieš dvidešimt tūkstančių metų įstabiame, neįtikėtiname pasaulyje gauruotas aštraus proto mamutas, neišauklėtas, nieko negerbiantis žinduolis tinginys bei vadovauti mėgstantis tigras intrigantas imasi trise rimto uždavinio – žmonių šeimai grąžinti pasimetusį kūdikį. Tačiau mamutas ir tinginys nežino, kad tigras veda juos į spąstus – vienas iš jų gali žūti… Ir štai pasirodo ketvirtas priešistorinis gyvūnas, vardu Skratas. Nesutaikoma ketveriukė pradeda veikti kartu. Jų laukia nepaprasti priešistoriniai nuotykiai!