Здравствуйте, Гость!
20 июня, 23:09

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
18 июня, суббота 

05:40 Spąstai tėvams. Medaus mėnuo Havajuose (12+)
Trynukės, jų tėtis ir jo naujoji mama iškeliauja medaus mėnesio į Havajus. Tačiau vos tik atvykę pamato, kad jų namelis visiškai sugriuvęs. Tėtis nusprendžia parduoti namą, bet sutinka savo buvusį klasės draugą. Šis pasisiūlo prižiūrėti namuką, jei tik šis bus jam parleistas... Ir niekas nenumano, kad tariamas draugas turi piktų kėslų... 
07:25 Netikra vienuolė (12+)
Juodaodė komedijos karalienė Hupi Goldberg - trankioje istorijoje apie netikėtą likimo išdaigą. Populiari naktinio klubo dainininkė netyčia tampa savo meilužio nusikaltimo liudininke. Kur dabar nuo meilužio pasislėpti, kad išliktum gyva ir sveika? Vienuolyne! Šios ramybe dvelkiančios įstaigos sienos vargiai atlaiko staiga su atvykėle įsiveržusius permainų vėjus. Prasideda naujas vienuolyno gyvenimo etapas... Policija saugo vienuolyną, o buvęs meilužis nesnaudžia... 
09:45 Ekstrasensų mūšis (12+)
Pagal pasaulinio ”Psychic Challenge” projekto formatą Lietuvoje kurta laida ”Ekstrasensų mūšis” dar kartą primins, kaip žmonės, remdamiesi savo sugebėjimais, gali matyti ateitį, praeitį, gydyti ir kitaip paveikti ne tik žmones, o ir aplinką.  
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:15 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:20 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:25 Eurojackpot (12+)
Loterija 
12:30 Suaugusiųjų priežiūra (12+)
Patyrę komikai – trims Auksiniams gaubliams nominuotas Billy Crystalas ir dviem Oskarams nominuota Bette Midler vaidina pagyvenusių amerikiečių Arčio ir Dianos porą, kuriems vėl teks prisiminti tėvystės džiaugsmus. Retai vaikaičius matantys seneliai jaučia pareigą jais pasirūpinti, kai dukra Alisa, kurią įkūnija Oskaro laureatė Mariso Tomei, pažįstama iš filmų „Advokatas iš Linkolno“, „Imtynininkas“, „Kvaila, beprotiška meilė“, su vyru išsiruošia į verslo kelionę. Tačiau, pasirodo, kad Arčio ir Dianos auklėjimo metodai gali būti pasenę ir visai kitaip vaikus auklėja Alisa bei Filas. Ar pavyks seneliams suvaldyti tris technologijų amžiuje gyvenančius anūkus? O gal kaip tik jų ir trūko, kad būtų išspręstos vaikų problemos, apie kurias nė nenutuokia tėvai? 
14:40 Neįmanoma misija 3 (12+)
Šnipas Itanas Hantas užduočių nebevykdo, jis treniruoja kitus agentus. Tačiau vadovybė prašo įvykdyti paskutinę užduotį – sulaikyti tarptautinį ginklų ir informacijos prekeivį Oveną Devianą. Hantas į savo komandą pakviečia seną draugą Liuterį, pervežimų specialistą Deklaną ir agentę Žen. Netrukus paaiškėja, kad Devianas turi įtakingų ryšių ir yra labai pavojingas. Itanui svarbiausia užduotis – išgelbėti savo sužadėtinę Džiuliją. 
17:10 Būtina Čarlio Kantrimano mirtis (12+)
Mirus mamai čikagietis Čarlis vykdo jos valią ir skrenda į Rumunijos sostinę Bukareštą. Lėktuve jis pasižada įvykdyti dar vieną, šalia sėdinčio vyro Viktoro, kuris netrukus miršta, prašymą. Oro uoste jis sutinka Viktoro dukterį Gabi ir iškart ją įsimyli. Vėliau likimas juos vėl suveda ir Čarlis sužino, kad šios merginos trokšta ne jis vienas – Gabės nepalieka ramybėje jos buvęs vyras, gangsterių vadas Naidželas. Tačiau violančele operoje griežianti mergina taip apžavi Čarlį, kad jis ryžtasi stoti net prieš tokį galingą varžovą ir apsaugoti muzikantę. Amerikietis patenka į pavojingą, smurto ir, kad ir kaip keista, meilės kupiną Rumunijos nusikaltėlių pasaulį. Čarlį vaidina „Transformerių“ žvaigždė Shia LaBeoufas, Gabę – dviem Auksiniam gaubliam nominuota Evan Rachel Wood, jos buvusį vyrą Naidželą – danų aktorius, pažįstamas iš filmo „Medžioklė“ ir serialo „Hanibalas“, Madsas Mikkelsenas. 
19:10 Nešvarus žaidimas (12+)
Buvęs Amerikos specialiųjų pajėgų agentas Maikas Riginsas (aktorius Dolphas Lundgrenas) kali Rytų Europoje. Kai jam pasiūloma gauti laisvę ir pinigų, jei išvaduos amerikietę Aną Geil, vyras nedvejoja ir imasi užduoties. Bet vos tik ją išlaisvinęs Maikas suvokia, kad pagrobimo istorija labai keista. Viskas atrodo sufabrikuota. Karys bando išsiaiškinti, kokia tikroji moters istorija ir kodėl jis yra į ją įpainiotas. Netrukus porelė susivokia esą persekiojami žiaurios valdžios atstovų, para-karių ir pogrindinių organizacijų. Svetimoje šalyje išsigelbėti nelengva, jų vienintelė viltis – Amerikos ambasada. 
20:45 Programos pabaiga (12+)
23:10 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:25 Kung Fu Panda (12+)
Po – tingus ir atsainus panda. Jis tiesiog pamišęs dėl kung fu, nors pats gyvena visai kitokiame pasaulyje – dirba tėvo makaronų krautuvėlėje ir neturi nieko bendra su kovos menais. Vis dėlto jam atsiras proga atsidurti šalia savo dievaičių – tikrų kung fu meistrų: Tigro, Gervės, Žiogo, Beždžionės ir Angies, kuriuos ištreniravo legendinis kovotojas Šifu. Parinktas įvykdyti senovės pranašystę, Po turės įrodyti turįs viską, ko reikia tapti garsiu herojumi. Apkūnusis panda įdės visą širdį į jam patikėtą misiją ir netikėtai jo minusai ims virsti pliusais, o garbinti dievaičiai – geriausiais draugais. . Spalvingas senovės Kinijos ir kovos menų dvasia persmelktas animacinis filmas buvo nominuotas Oskarui, Auksiniam gaubliui ir kitiems apdovanojimams. 
23:55 Bidamanų turnyras (12+)
Berniukas Rikis atranda ypatingą žaidimą. Šio žaidimo figūrėlėse yra įkalinti mistiniai gyvūnai. Mažylis netrukus sužino, kad jo turimas žaislas – ypatingų galių turintis Mėlynasis Drakonas. Rikio draugas Samuru turi Baltąjį Drakoną. Kas žaidime įkalino šias mistines būtybes? Ieškodami atsakymų vaikai dar labiau įsitraukia į paslaptingą žaidimą, kuriame jų lauks daugybė nuotykių ir netikėtų išbandymų. 
00:25 Žvaigždžių karai. Sukilėliai (12+)
Garsieji žvaigždžių karai persikelia į animacinį serialą, kuris atskleis iki šiol nežinotus herojų nuotykius. Serialo veiksmas vyksta tarp trečiojo ir ketvirtojo „Žvaigždžių karų“ epizodų – praėjus keturiolikai metų po didžiojo žlugimo, imperija bando stiprinti pajėgas, medžioja paskutinius džedajus. Sukilusių maištininkų grupė susivienija baimę keliančiame erdvėlaivyje, vadinamame Vaiduokliu, ir ima planuoti operacijas, nukreiptas į imperatorišką įgulą. Kovos beribėje visatoje žada daug nuotykių! 
00:55 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
01:30 Madagaskaro pingvinai (12+)
Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode. 
02:00 Kung Fu Panda (12+)
Po – tingus ir atsainus panda. Jis tiesiog pamišęs dėl kung fu, nors pats gyvena visai kitokiame pasaulyje – dirba tėvo makaronų krautuvėlėje ir neturi nieko bendra su kovos menais. Vis dėlto jam atsiras proga atsidurti šalia savo dievaičių – tikrų kung fu meistrų: Tigro, Gervės, Žiogo, Beždžionės ir Angies, kuriuos ištreniravo legendinis kovotojas Šifu. Parinktas įvykdyti senovės pranašystę, Po turės įrodyti turįs viską, ko reikia tapti garsiu herojumi. Apkūnusis panda įdės visą širdį į jam patikėtą misiją ir netikėtai jo minusai ims virsti pliusais, o garbinti dievaičiai – geriausiais draugais. . Spalvingas senovės Kinijos ir kovos menų dvasia persmelktas animacinis filmas buvo nominuotas Oskarui, Auksiniam gaubliui ir kitiems apdovanojimams. 
02:30 Statybų TV (12+)
Laida, pristatanti statybų, nekilnojamojo turto ir interjero naujienas, analizuojanti aktualias problemas bei pateikianti atsakymus į daugelį su statybų sektoriumi susijusių klausimų. Laida skirta visiems, besidomintiems nekilnojamojo turto rinka, statybų sektoriaus naujovėmis, savo būsto gerinimu ir saugumu, aplinkos gražinimu. Laidoje ekspertų bei analitikų komentarai, prognozės ir praktiniai patarimai. 
03:00 Svajonių sodai (12+)
Laida apie sodininkystę aktuali kiekvienam, turinčiam sodą, daržą ar bent jau prieskonių vazonėlį namuose ant palangės. Laidos komanda kaskart pateikia naudingiausius patarimus apie sodą, daržą, želdinimą, augalų priežiūrą. Profesionaliausi sodininkystės ir želdynų specialistai konsultuoja ne tik laidos kūrėjus, bet ir herojus. Savo namų aplinką „Svajonių sodų“ komandai patiki ir šalies įžymybės. 
04:00 Šaunuolis Džokas (12+)
Pietų Afrikoje gyvenantis vaikinukas susidraugauja su mažu, bet didelę širdį turinčiu šuneliu Džoku, kuriam mama visada kartojo, kad svarbu ne tai, kokia tavo išorė, o koks tavo vidus. Žmogaus su šuniu draugystė ves juos per džiungles, ir bičiuliai sutiks įvairiausių, tiesa, ne visada draugiškai nusiteikusių, laukinių gyvūnų ir patirs begalę nepamirštamų nuotykių.