Здравствуйте, Гость!
26 мая, 20:07

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
19 июня, воскресенье 

05:55 Beprotiškai įsimylėję. Miuziklas (12+)
Harper Haton – garsi Brodvėjaus šokėja, kurios karjera netikėtai pasibaigė patyrus kojos traumą. Moteris nepasidavė ir tapo sėkminga choreografe, tačiau svajonės apie šokių pergales niekur nedingo. Savo svajones ir viltis moteris sudėjo į dukrą Mirabelą, bet svetimus gyvenimus planuoti sunku – dukra pareiškia įsimylėjusi Marką ir ketinanti skristi tuoktis į Italiją. Įsitikinusi, kad Markas tikrai nėra pats geriausias kandidatas jos dukrai, šokių aistruolė Harper susiruošia į Italiją, paskui Mirabelą. Negana to, išgėrusi „Jaunystės serumo“ Harper tampa ko ne dukters bendraamže ir susidraugauja su ja, taip tikėdamasi sugriauti būsimas vedybas. Stebuklingu gėrimu moteris pavaišina ir ją atpažinusį buvusį vyrą. Gal toks likimo pokštas padės atjaunėjusiai Harper sutvarkyti ne tik dukros, bet ir savo meilės reikalus? Visa istorija pasakojama pasitelkiant energingus šokius ir populiarias dainas. 
07:20 Pasivyti bangą (12+)
Įgimtą banglentininko talentą turintis paauglys Moriartis iš Santa Kruzo negali atsispirti pagundai įveikti milžinišką Maveriko pakrantėje lūžtančią bangą. Moriartis supranta, kad jo nepatyrimas gali reikšti galą bandant atlikti šį grėsmingą žygį, todėl, norėdamas būti užtikrintas, jog yra tinkamai pasiruošęs, nusprendžia išminties pasisemti iš patyrusio banglentininko Frosto Hesono. Hesonui mokant Moriartį, kaip išlaikyti pusiausvarą ir išlikti susikaupusiam pavojaus akivaizdoje, tarp dviejų banglentininkų užsimezga glaudus ryšys, suteikiantis jėgų įveikti bet kokį pavojų. 
09:45 Ekstrasensų mūšis (12+)
Pagal pasaulinio ”Psychic Challenge” projekto formatą Lietuvoje kurta laida ”Ekstrasensų mūšis” dar kartą primins, kaip žmonės, remdamiesi savo sugebėjimais, gali matyti ateitį, praeitį, gydyti ir kitaip paveikti ne tik žmones, o ir aplinką.  
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:20 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:25 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:30 Laisvė Joninėms (12+)
Jau tryliktus metus iš eilės Joninės – nedarbo diena. Laisvę Joninėms iškovojusi TV3 televizija tradiciškai kviečia švęsti kartu. Belaukiant šventinio paparčio žiedo ieškojimo, žiūrovus prie ekranų suburs ypatingas koncertas, skirtas kiekvienam šeimos nariui.. Šėlti su linksmiausiais Lietuvos pop muzikos scenos dainininkais ir džiaugtis vasaros šiluma kvies netikėtas koncerto vedėjų duetas – humoristas Vitalijus Cololo ir aktorė Indrė Stonkuvienė, įsijautusi į Janinos vaidmenį. Pora kvies prisiminti svarbiausias Joninių tradicijas.Linkėjimus sakys ir savo dainas dovanos I. Starošaitė, E. Jakštytė, V. Šiškauskas. Scenoje šėls Ž. Žvagulis, J. Miliauskaitė, A. Pilvelytė, E. Sipavičius, Katažina ir D. Zvonkus, Liepa, grupės „Patruliai“, „2 Donatai“, „el Fuego“, „Džentelmenai“, „Pop Ladies“, „DAR“, „69 danguje“, „4 Roses“, „Man-go“, „Pikaso“, „Original Copy“, dainininkai Sasha Son, R.Cicinas, Dagna ir kt. 
14:30 Jūrų pėstininkas 2 (12+)
Filmas paremtas tikra istorija. Pagrindinis pasakojimo herojus – jūrų pėstininkas, kartu su žmona planuoja ramiai ir romantiškai praleisti atostogas. Deja, jų planams nelemta išsipildyti. Vyras privalo išgelbėti teroristų užgrobto penkių žvaigždučių viešbučio svečius, tarp kurių yra ir jo žmona... 
16:20 Širšių lizdas (12+)
Mieste siaučiančio serijinio žudiko taikinyje – svarbūs verslininkai. Nusikaltimus reikia išaiškinti kuo greičiau, todėl policijos vadovė Džiudė Hamer į pagalbą kruopštuolei detektyvei Virdžinijai Vest paskiria pagalbininką iš šalies – jauną reporterį Endį Breizilą. Jam teks pažinti policijos darbo ypatybes ir trūkumus, išmokti dirbti šaltakraujiškai. Trys kartu dirbantys skirtingų ydų ir problemų kamuojami žmonės turi kuo greičiau sugauti žudiką.. Filmas sukurtas pagal garsios detektyvų autorės amerikietės Patricijos Cornwell romaną. 
18:15 Melas vardan tiesos (12+)
Džeimso Kemerono, sukūrusio "Terminatorių", ir šio filmo žvaigždės Arnoldo Švarcnegerio toks pat karštas ir drauge sveiko humoro kupinas filmas. Unikalus slaptasis agentas meluoja žmonai esąs paprastutis prekiautojas kompiuteriais. . Oskaro nominacija už vaizdo efektus. 
20:45 Programos pabaiga (12+)
23:10 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:25 Kung Fu Panda (12+)
Po – tingus ir atsainus panda. Jis tiesiog pamišęs dėl kung fu, nors pats gyvena visai kitokiame pasaulyje – dirba tėvo makaronų krautuvėlėje ir neturi nieko bendra su kovos menais. Vis dėlto jam atsiras proga atsidurti šalia savo dievaičių – tikrų kung fu meistrų: Tigro, Gervės, Žiogo, Beždžionės ir Angies, kuriuos ištreniravo legendinis kovotojas Šifu. Parinktas įvykdyti senovės pranašystę, Po turės įrodyti turįs viską, ko reikia tapti garsiu herojumi. Apkūnusis panda įdės visą širdį į jam patikėtą misiją ir netikėtai jo minusai ims virsti pliusais, o garbinti dievaičiai – geriausiais draugais. . Spalvingas senovės Kinijos ir kovos menų dvasia persmelktas animacinis filmas buvo nominuotas Oskarui, Auksiniam gaubliui ir kitiems apdovanojimams. 
23:55 Simpsonai (12+)
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo - Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika. 
00:25 Simpsonai (12+)
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo - Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika. 
00:55 Kempiniukas Plačiakelnis (12+)
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias... 
01:25 Monsunas (12+)
Monstras Monsunas pasineria į nuotykius su trimis paaugliais – Chase, Jinja ir Brenu. Ketveriukė kovoja su blogio jėgomis, stengdamiesi ne tik surasti Monsuno kūrėją, bet ir išgelbėti pasaulį. 
01:55 Meilės sūkuryje (12+)
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias "Meilės sūkuryje". 
03:00 Kerštas (12+)
Istorija apie jauną moterį, kuri svetingai sutinkama, įstojusi į naują bendruomenę, kuri pilna žmonių, nenumanančių, jog ji įstojo į šią bendruomenę dėl to, kad atkeršytų tiems, kurie sugriovė jos šeimą. 
03:50 Ledynmetis 2. Eros pabaiga (12+)
Žemę dengiantis ledas pradeda tirpti, visiems priešistoriniams gyvūnams suteikdamas daug džiaugsmo. Dabar jie gali maudytis, šokinėti nuo tramplinų, grožėtis geizeriais ar turkštis natūraliose purvo voniose. Niekas net neįtaria, kad artėjantis potvynis gali sunaikinti visą slėnį. Laimei, apie tai pirmieji sužino mamutas Manfredas, tigras Diegas ir tinginys Sidas. Šaunioji trijulė ne tik privalo perspėti visus apie gresiantį pavojų, bet ir sugalvoti būdą, kaip pasprukti nuo artėjančio potvynio!