Здравствуйте, Гость!
26 апреля, 23:42

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
24 июня, пятница 

05:20 Marlis ir aš. Šuniukų metai (12+)
Tai populiaraus filmo visai šeimai „Marlis ir aš“ tęsinys, kuriame bus atskleista šauniojo labradoro vaikystė. Būdamas mažylis Marlis buvo dar mielesnis ir žaismingesnis – tuo įsitikins visi, pamatę šį šiltą filmą. Našlaitis Bodis svajoja apie savo šuniuką, bet geriausia, ką jis gali gauti, – tai laikinai prižiūrėti neklaužadą Marlį. Jei jis ir senelis Fredas šį mažylį perauklės, tai galės jį pasilikti. Tačiau nuvesti Marlį į šunų konkursą ir dar priversti jį laimėti, pasirodo, yra labai sunki užduotis. Visos pastangos tai padaryti virs linksmais, neprognozuojamais nuotykiais! 
07:10 Spąstai tėvams (12+)
Vasaros stovykloje netikėtai susitinka dvi mergaitės - Helė ir Enė. Pasirodo, kad jos panašios kaip du vandens lašai! Mergaitės išsiaiškina, kad jos - dvynės, atskirtos nuo pat gimimo. Viena gyvena su tėčiu, o kita - su mama. Sesutės susikeičia vietom ir sumąsto, kaip vėl apvesdinti savo tėvus ir nubaidyti naująją tėčio sužadėtinę... 
09:50 Simarono žirgas (12+)
Jauną laukinį arklį - Simarono mustangų vadą sugauna žmonės. Jį atgabena į Jungtinių Valstijų karinį fortą. Daug kareivių bando sutramdyti ir prisijaukinti žirgą, tačiau niekam nepavyksta. Laukinukas labai stiprus ir užsispyręs - tris dienas neėdęs ir negėręs jis nepasiduoda net pačiam vadui. Negana to, žirgas sugeba pasprukti, o drauge su juo iš nelaisvės pabėga ir indėnas - Mažasis Šaltinis. Simarono laukinių arklių vadas vėl patenka į nelaisvę. Šįkart aptvare jį laiko indėnai. Čia laisvūnas suranda meilę - gražią kumelaitę. Deja, indėnų gyvenvietę užpuola Jungtinių Vlastijų kariai. Narsusis žirgas - ir vėl supančiotas. Tačiau jis nė nenujaučia, kad labai greitai sulauks pagalbos, kad Mažasis Šaltinis jau atskuba. . "Simarono žirgą" sukūrė "Šreko" kūrėjai. Toje pačioje studijoje buvo sukurti garsūs nuotykių filmai ir komedijos: "Egipto princas", "Viščiukų maištas", "Kelias į Eldoradą". Tikroviškai nupiešti tikrą žirgą - pagrindinį filmo herojų - buvo labai nelengva dėl savitos arklių anatomijos. Dailininkai pasitelkė pozuotoją. Herojaus prototipu tapo 50 tūkstančių dolerių kompanijai atsiėjęs kaigerų veislės žirgas Doneris. Muziką ir dainas filmui kūrė pasaulinio garso dainininkas Brajanas Adamsas (Bryan Adams) ir kompozitorius Hansas Zimeris (Hanz Zimer) 
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:00 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:25 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:30 Ledynmetis 3 (12+)
Elinį kartą besivaikydamas gilę Skretas netikėtai susipažįsta su evoliucijos keliu šiek tiek toliau pažengusia vovere skraiduole, viliokliškai klapsinčia savo ilgomis blakstienomis. Mamutas Menis su naująja savo drauge Eli laukiasi mažylio. Kardadantis tigras ima pastebimai nervintis, kad jį visi laiko vos ne namine kate. Sidas, prisižiūrėjęs į savo draugą mamutą, ir pats užsinori sukurti šeimą bei iš to begalinio noro pavagia dinozauro kiaušinį. Žinoma, tai buvo klaida. Šaunieji „Ledynmečio“ herojai priversti leistis į pavojingą kelionę, kad išvaduotų savo draugą iš paslaptingo, nepažįstamo ir bauginančio pasaulio. Šioje nuotykių nestokojančioje odisėjoje jiems teks susidurti su naujais pavojais. Tačiau vieni jie neliks. Jiems padės naujas veikėjas – negailestinga vienaakė dinozaurus medžiojanti žebenkštis, vardu Bakas. 
14:20 Tadas Blinda. Pradžia (12+)
1861-ieji. Baudžiavos panaikinimą apraizgiusios politinės intrigos atokiame Žemaitijos kaime netikėtai virsta kautynėmis. Jas įžiebė jaunas intrigantas, iš Sankt Peterburgo atsiųstas caro kariuomenės karininkas Janekas. Įsisukusios istorijos girnos įtraukia ir taikius baudžiauninkus, ir praeities vaiduoklių kankinamą dvarininką Bernardą Gruinių, ir jo dailiąją dukterį Kristiną. Veiksmų sūkuryje atsitiktinai atsidūrusiam Tadui tenka atsisveikinti su nerūpestinga kasdienybe ir prisiimti atsakomybę iš pradžių už savo, o vėliau ir už kitų – draugų bei mylimų žmonių gyvybes. Mėgindamas suvokti savo vietą žiaurioje tikrovėje, Tadas atranda vertybes, dėl kurių verta gyventi ir mirti. Kova už laisvę, teisingumą ir meilę prasideda. Taip gimsta legenda apie Tadą Blindą. 
16:40 Karštas kubilas - laiko mašina (12+)
Grupelei geriausių draugų įgriso suaugusiųjų gyvenimas. Adamą paliko mergina. Lu mėgsta vakarėlius, bet į juos nebekviečiamas. Niko žmona stebi kiekvieną jo žingsnį, o kompiuterinių žaidimų mėgėjas Džeikobas neišlenda iš rūsio. Susitikę slidinėjimo kurorte vyrukai padaugina alkoholio. Rytą pabudę draugai supranta atsidūrę devintajame dešimtmetyje. Čia jie gauna progą pakeisti savo ateitį. Vienas sutiks naują meilę, kitas išmoks ginti save ir damas, trečias ras savo tikslą, o ketvirtas įsitikins, kad yra gyvas. 
18:40 Mirties prabudimas (12+)
Benas Arčeris – daugybę metų nusikaltimais vertęsis vyras. Kai jam įgrįsta kriminalinis pasaulis, jis nusprendžia grįžti į Los Andželą ir daugiau pabendrauti su žmona Sintija ir sūnumi Nikolu. Beno žmona yra socialinė darbuotoja, padedanti Amerikoje įsitvirtinti nelegaliems imigrantams iš Kinijos. Kartą ji susipažįsta su mergaite Kim ir nusprendžia ją priglausti savo namuose. Sintija įtikina teisėją, kad mažametės Kinijoje laukia dideli pavojai, tad jos negalima deportuoti. Deja, šis geraširdiškas gestas pražudo Sintiją – ją nušauna. Kim dingsta. O kartu ir Beno sūnus Nikolas. Dabar vienintelis Benas gali surasti vaikus ir atkeršyti už žmoną. 
20:20 Programos pabaiga (12+)
23:10 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:25 Madagaskaro pingvinai (12+)
Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode. 
23:55 Bidamanų turnyras (12+)
Berniukas Rikis atranda ypatingą žaidimą. Šio žaidimo figūrėlėse yra įkalinti mistiniai gyvūnai. Mažylis netrukus sužino, kad jo turimas žaislas – ypatingų galių turintis Mėlynasis Drakonas. Rikio draugas Samuru turi Baltąjį Drakoną. Kas žaidime įkalino šias mistines būtybes? Ieškodami atsakymų vaikai dar labiau įsitraukia į paslaptingą žaidimą, kuriame jų lauks daugybė nuotykių ir netikėtų išbandymų. 
00:25 Žvaigždžių karai. Sukilėliai (12+)
Garsieji žvaigždžių karai persikelia į animacinį serialą, kuris atskleis iki šiol nežinotus herojų nuotykius. Serialo veiksmas vyksta tarp trečiojo ir ketvirtojo „Žvaigždžių karų“ epizodų – praėjus keturiolikai metų po didžiojo žlugimo, imperija bando stiprinti pajėgas, medžioja paskutinius džedajus. Sukilusių maištininkų grupė susivienija baimę keliančiame erdvėlaivyje, vadinamame Vaiduokliu, ir ima planuoti operacijas, nukreiptas į imperatorišką įgulą. Kovos beribėje visatoje žada daug nuotykių! 
00:55 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
01:30 Madagaskaro pingvinai (12+)
Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode. 
02:00 Kung Fu Panda (12+)
Po – tingus ir atsainus panda. Jis tiesiog pamišęs dėl kung fu, nors pats gyvena visai kitokiame pasaulyje – dirba tėvo makaronų krautuvėlėje ir neturi nieko bendra su kovos menais. Vis dėlto jam atsiras proga atsidurti šalia savo dievaičių – tikrų kung fu meistrų: Tigro, Gervės, Žiogo, Beždžionės ir Angies, kuriuos ištreniravo legendinis kovotojas Šifu. Parinktas įvykdyti senovės pranašystę, Po turės įrodyti turįs viską, ko reikia tapti garsiu herojumi. Apkūnusis panda įdės visą širdį į jam patikėtą misiją ir netikėtai jo minusai ims virsti pliusais, o garbinti dievaičiai – geriausiais draugais. . Spalvingas senovės Kinijos ir kovos menų dvasia persmelktas animacinis filmas buvo nominuotas Oskarui, Auksiniam gaubliui ir kitiems apdovanojimams. 
02:30 Mamyčių klubas (12+)
Informatyvi savaitgalio laida „Mamyčių klubas“ mamytėms ir tėveliams naujajame sezone suteiks visą aktualią informaciją nuo nėštumo pradžios iki tol, kol vaikai sulaukia mokyklinio amžiaus.. Nors tėvų ir vaikų tema neišsenkama, ši TV3 laida ypač daug pasakos apie vaikų vystymąsi. Ikimokyklinio amžiaus vaikus auginantys tėvai išgirs apie naujausias tendencijas, susijusias su vaikų auginimu, išklausys vaikų gydytojų ir specialistų patarimų, sužinos, kaip pasirengti vyresnėliams sutikti broliuką ar sesutę. 
03:00 Svajonių ūkis (12+)
Naujas projektas skirtas miesto ir kaimo žmonėms, turintiems žemės ir norintiems užsidirbti. Laidoje bus rodomos šiuolaikiškos, naujausios smulkaus ir vidutinio žemės ūkio vystymo technologijos, kurias sėkmingai pritaikyti padės patyrę konsultantai – praktikai. Daug dėmesio bus skiriama praktiniam idėjų įgyvendinimui. Ekspertai kartu su dalyviais skaičiuos ir aiškinsis, kokių rezultatų galima pasiekti per konkretų darbo laiką, kokios investicijos geriausios ir kokia grąža didžiausia.. Šios laidos idėjos autorė, žurnalistė Aušra Tubienė, laidos „Svajonių sodai“ autorė, teigia, kad dirbdama su gerai žinomais Lietuvoje sodininkystės ir kitų sričių konsultantais suprato, kokios dideles finansinės perspektyvos slypi žemės ūkyje. Todėl naujosios laidos tikslas paskatinti visus iniciatyvius žmones imtis verslų ir parodyti tų verslų galimybes. Artimiausiose laidose bus pasakojama, kaip įsirengti braškių ūkį, kaip auginti remontantines avietes, kaip įsirengti šilauogių ar gervuogių plantaciją. Taip pat kaip pasigaminti biohumuso bei auginti pluoštines kanapes. Vėliau bus pasakojama, kaip įkurti pelningus gyvulininkystės ūkius. Pirmajame laidos TV sezone žemės ūkio verslo paslapčių bus mokomos dešimt Lietuvos šeimų. Būsimiems ūkininkams talkins puikiai žinomi „Svajonių sodų“ konsultantai – A. Stulginskio universiteto Agronomijos fakulteto docentai Viktoras Pranckietis bei Algirdas Amšiejus, žinomas sodininkystės specialistas Darius Kviklys, patyrę ūkininkai Ritas Kvietkus ir Gediminas Cijūnaitis bei kiti. 
03:30 Simpsonai (12+)
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo - Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika. 
04:00 Skruzdėliukas Z (12+)
Skruzdėliukas Z-4195 – tik viena iš milijono skruzdžių. Bet jo norai – ne tokie jau paprasti. Jis seniai myli nuostabiąją princesę Balą ir ketina žūtbūt su ja susipažinti.. Pasipiktinęs sustabarėjusia skruzdėlyno luomine santvarka, Skruzdėliukas Z kreipiasi pagalbos į skruzdę-kareivį Vyverį, geriausią savo draugą, kad šis jam padėtų patekti pas princesę. Nelauktai Z gyvenimas visiškai pasikeičia – iš paprasto darbininko jis tampa skruzdžių kolonijos didvyriu. Pats to nenorėdamas, jis sukliudo generolui Mandibliui įgyvendinti savo šiurpų sumanymą: sunaikinti koloniją ir padaryti ją tokią, kokia patiktų tik pačiam ambicingajam generolui. Niekam iki tol nežinomas Skruzdėliukas Z tampa skruzdėlyno revoliucijos vadu, o jo neįtikėtini nuotykiai dar tik prasideda...