Здравствуйте, Гость!
23 июля, 05:37

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
02 июля, суббота 

05:55 Nepaprasta kelionė namo (12+)
Pagal Šeilos Bernford (Sheila Burnford) knygą "Neįtikėtina kelionė". Nepaliaujamo gardaus juoko ir tik kelių graudžių ašarėlių komedija visai šeimai. Naminių keturkojų trijulė - du lojantys ir vienas kniaukiantis - likimo atskirti nuo savo jaunų šeimininkų, turi sukarti ilgą nelengvą kelią per kalnuotą vietovę, kad pasiektų savo prarastus šeimininkus ir šiltą guolį. 
07:35 Cirque du Soleil. Visatos pakrašty (12+)
Mažame Amerikos miestelyje gyvenanti Mija apsilanko gastroliuojančio cirko pasirodyme. Čia nebylus klounas suintriguoja ją pakvietęs sekti paskui jį nieko neklausinėjant. Klounas merginą atveda pas cirko žvaigžę – oro akrobatą. Deja, šiam darant triuką ore, nepavyksta sugauti kolegos rankų ir jis nukrinta žemėn. Prie artisto atskubėjusi Mija bando jam padėti, bet netikėtai prasiskyrusi žemė nudangina juos į magišką „Cirque de Soleil“ pasaulį. Jie išsiskiria ir keliauja per paslaptingus palapinių pasaulius, tikėdamiesi rasti vienas kitą. Kelyje jie susiduria su nuostabiais „Cirque de Soleil“ artistais ir mato jų pasirodymus. 
09:15 Ekstrasensai detektyvai (12+)
Ekstrasensai detektyvai ieškos atsakymų, kad galėtų prisidėti prie nusikaltimų išaiškinimo ir į dienos šviesą iškeltų tiesą. 
10:20 Ekstrasensai detektyvai (12+)
Ekstrasensai detektyvai ieškos atsakymų, kad galėtų prisidėti prie nusikaltimų išaiškinimo ir į dienos šviesą iškeltų tiesą. 
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:15 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:20 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:25 Eurojackpot (12+)
Loterija 
12:30 Šuns kailyje (12+)
Gydytojas Kozakas (akt. R. Downey Jaunesnysis) pavagia 300 metų sulaukusį Tibetiečių aviganį, tikėdamasis įminti šuns ilgaamžiškumo mįslę ir sukurti amžinosios jaunystės eliksyrą. Deja, mokslininko bandymai baigiasi nesekmėmis. Jo laboratorijoje gimsta keisti mutantai: kobrašuniai ir varliašuniai. Iš pakvaišusio daktaro vergijos ištrūkęs aviganis įkanda teisininkui Deivui Duglui (akt. T. Allen), ir nuotykiai prasideda. Genetines mutacijas sukeliančiu virusu užsikrėtusiam vyrui užauga kailis ir ilgos ausys. Deivas jau ima mėgautis šunišku gyvenimu, kai paaiškėja, kad jis nežino daugelio dalykų apie artimiausius žmones. 
14:25 Taksi 4 (12+)
Prieš išduodant liūdnai pagarsėjusį belgų nusikaltėlį Afrikos teisėsaugai, jis 24-ioms valandoms pristatomas į Marselio policijos departamentą. Čia gudrus nusikaltėlis gauna nemokamą bilietą į laisvę. Jis įtikina apykvailį policininką Emiljeną, jog iš tikrųjų yra nuo apsukraus nusikaltėlio nukentėjęs Belgijos ambasados darbuotojas… 
16:15 Žmogus prieš musę! (12+)
Tai linksmas projektas, žavintis savo paprastumu ir tuo pačiu – labai netikėtais žinomų žmonių pasirodymais eteryje. To, ką jie daro šiame šou, jiems neteko daryti niekada anksčiau. „Žmogus prieš musę!“ dalyviams per vieną minutę reikia pagauti kambaryje skraidančią musę! Nors ši užduotis skamba paprastai ir linksmai, tačiau tai – tik pirmasis įspūdis.. Tie, kas bent kartą gyvenime yra tai darę, puikiai žino, kad ši užduotis – ne iš lengvųjų, nes musė – gudri ir gali lengvai pasprukti. Dalyviai pagauti musę turi įsijautę į tam tikrą vaidmenį – vilkėdami išskirtinius kostiumus. Maža to, kiekvienas jų gauna itin skirtingas priemones musei gaudyti. Kas rankose turės žuvį, kas – siurblį, o kas – lašinių paltį? Kai kuriems dalyviams net bus uždengtos akys! Linksmi kostiumai, į naujus amplua įsijautę žinomi žmonės ir netikėtos užduoties baigtys – visa tai laukia pramoginiame šou „Žmogus prieš musę!“ 
16:50 Šventa karvė (12+)
Pašėlusi komedija "Šventa karvė" pasakoja apie du draugus, kurie išvyksta į Indiją „nušvitimo" ieškoti. Netikėtai įsivėlę į konfliktą su įsiutusių vietinių minia, bičiuliai yra priversti bėgti per visą šalį, kur veši keisti papročiai, o keliuose šeimininkauja karvės, briedžiai, asilai ir išprotėję sunkvežimių vairuotojai. Tik įveikę tūkstančius kilometrų ir atsidūrę ant bedugnės krašto, draugai atranda visą tiesą apie gyvenimo prasmę ir savo draugystę. 
18:35 D´Artanjanas ir trys muškietininkai (12+)
Pagal garsųjį Aleksandro Diuma romaną sukurtas rusų filmas muškietininkų nuotykius atskleidžia pasitelkdamas miuziklo žanrą. Sovietų Sąjungoje sukurto filmo dainos itin išpopuliarėjo septintajame ir aštuntajame dešimtmetyje, o dabar laikomos savita kino klasika. Keturi draugai – trys patyrę muškietininkai Atas, Portas bei Aramis ir naujai prie jų prisijungęs D´Artanjanas – ištikimai tarnauja Prancūzijos karalienei, gina jos garbę, kovoja su kardinolo Rišeljė visagalybe ir Miledi klastomis. Filme rodomos pavojingos akistatos, įspūdingi nuotykiai ir pasiaukojama vyrų draugystė visais laikais sutraukia daugybę žiūrovų. 
20:20 Programos pabaiga (12+)
23:10 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:25 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
23:55 Bidamanų turnyras (12+)
Berniukas Rikis atranda ypatingą žaidimą. Šio žaidimo figūrėlėse yra įkalinti mistiniai gyvūnai. Mažylis netrukus sužino, kad jo turimas žaislas – ypatingų galių turintis Mėlynasis Drakonas. Rikio draugas Samuru turi Baltąjį Drakoną. Kas žaidime įkalino šias mistines būtybes? Ieškodami atsakymų vaikai dar labiau įsitraukia į paslaptingą žaidimą, kuriame jų lauks daugybė nuotykių ir netikėtų išbandymų. 
00:25 Žvaigždžių karai. Sukilėliai (12+)
Garsieji žvaigždžių karai persikelia į animacinį serialą, kuris atskleis iki šiol nežinotus herojų nuotykius. Serialo veiksmas vyksta tarp trečiojo ir ketvirtojo „Žvaigždžių karų“ epizodų – praėjus keturiolikai metų po didžiojo žlugimo, imperija bando stiprinti pajėgas, medžioja paskutinius džedajus. Sukilusių maištininkų grupė susivienija baimę keliančiame erdvėlaivyje, vadinamame Vaiduokliu, ir ima planuoti operacijas, nukreiptas į imperatorišką įgulą. Kovos beribėje visatoje žada daug nuotykių! 
00:55 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
01:30 Kapitono Granto beieškant (12+)
Šiame filme dvi siužetinės linijos. Čia pasakojama apie rašytojo Jules´o Verne´o gyvenimą ir jo garsiojo romano „Kapitono Granto vaikai“ gimimą bei pateikiama šios knygos istorija, kaip ją įsivaizdavo pats rašytojas. Lordas Glenarvanas su žmona Elena savo medaus mėnesį leidžia jachtoje „Dunkan“. Laivo įgula sugauna ryklį, jo viduriuose randa šampano butelį. Jame jūreiviai aptinka laišką su pagalbos prašymu trimis kalbomis. Sudužęs anglų laivas, išsigelbėję tik kapitonas Grantas su dviem jūreiviais. Nesulaukęs Britanijos vyriausybės pagalbos lordas Glenarvanas paieškų imasi pats. Į kelionę jis pasiima ir kapitono vaikus Meri ir Robertą. Filmo pabaigoje abi siužeto linijos susijungia ir rašytojas sutinka savo knygos herojus. 
02:55 Kamelotas (12+)
The Sword And The Crown. . Arthur finds the perfect mate in a young woman named Guinevere. Meanwhile, as Merlin tries to connect Arthur with Excalibur, Morgan and new ally King Lot plot to usurp the throne. 
04:00 Tomo ir Džerio filmas (12+)
Populiariausi animacinių filmų herojai šįsyk persikėlė į didįjį ekraną – t.y. į ilgametražį filmą. Tomo šeimininkai palieka savo namus ir ruošiasi persikraustyti. Į jų aumotobilį įsmunka ir Džeris. Jį pamatęs Tomas ima gainiotis peliuką ir nepastebi, kaip šeimininkai išvažiuoja. Kitą dieną senieji namai jau sugriauti, tad abu jie lieka benamiais. Tomas ir Džeris slankioja gatvėmis, ieškodami maisto ir pastogės. Jų sutiktieji du benamiai šunys siūlo Tomui ir Džeriui su jais susidraugauti, nes gatvėse kur kas sunkiau išlikti vienam nei su draugu. Deja, naujuosius Tomo ir Džerio draugus greitai sučiumpa šungaudys. Užtat Tomas ir Džeris sutinka naują draugę – mažą našlaitę Robyn Starling, ką tik pabėgusią iš griežtos tetos namų. Žinodami, ką reiškia būti benamiais, jie bando įtikinti mergaitę grįžti namo.