Здравствуйте, Гость!
21 мая, 19:29

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
20 августа, суббота 

05:40 Spąstai tėvams II (12+)
Dar viena istorija apie dvynukes. Kadaise jos paspendė "spąstus" savo išsiskyrusiems tėvams - juodu sutuokė. Negana to, kad dėl dvynukių panašumo nuolat kyla įvairiausių nesusipratimų, vienos iš jų dukra nusprendė padaryti gerą darbą - kartu su geriausia drauge sumanė sutuokti savo vienišus tėvus... 
07:15 Pluto Nešo nuotykiai (12+)
2087-ieji, mėnulis. Plutas Nešas (akt. Eddie Murphy) – kiečiausio kazino visatoje savininkas. Vieną dieną Plutas užsitraukia gangsterio Mogano nemalonę, atsisakęs jam parduoti populiarųjį azartinių lošimų klubą. Belieka tikėtis, kad Pluto asmens sargybinis Brunas apsaugos savo viršininką nuo įtūžusių nusikaltėlių... 
09:10 Naisių vasaros festivalis 2016 (12+)
Septintojo festivalio metu gyvojo garso išskirtinius muzikinius pasirodymus dovanojo Lietuvai Eurovizijos konkurse atstovavęs Donatas Monvydas, maestro Virgilijus Noreika, Ieva Narkutė, Egidijus Sipavičius, Naisių vasaros teatro aktoriai, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ su orkestru „Pajiešmenių Brass“, „Perkūno sakmė“ ir kt. 
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:15 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:20 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:25 Eurojackpot (12+)
Loterija 
12:30 Karibų ratai (12+)
Tai jau vienuoliktas neišskiriamo dueto Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionių projektas. Šį kartą – 5000 kilometrų per Centrinės Amerikos šalis. Ten, kur be nuotykių nepraeina nė viena diena.. Bičiuliai tikslui pasiekti išsirinko daugiau nei 40 metų senumo automobilį ir pradėjo savo kelionę pavojingame Meksiko rajone, pasiryžę per mėnesį pervažiuoti aštuonias šalis ir, pasiekę Panamą, išskristi į namus. Tačiau, kaip visuomet, žmogus planuoja, Dievas – juokiasi. Ir labai garsiai. Trisdešimties sudėtingų dienų kelionė sugulė į penkias pasakojimo dalis. Kaip išlikti gyvam pavojingiausiame Meksikos sostinės rajone? Nemalonus susitikimas su rajomis po vandeniu Belize, naktinės gaidžių peštynės Nikaragvoje, aštriausių pipirų valgymo čempionatas, pamoka, kaip išsikepti bulvių plokštainį Karibų pakrantėje ir sudėtingos biurokratinės kliūtys automobiliui, vardu Veronika, šalių pasieniuose. 
13:30 Sunkus vaikas 2 (12+)
Kai kūdikėlis - tikra "velnio sėkla" - ūgteli, pastarasis jo tėvelis išsiskiria su apsimetėle žmona ir vežasi išdaigininką Džunjorą į kitą miestelį pradėti naujo gyvenimo. Čia reiktų surasti vaikeliui naują mamytę, bet nenumaldomas neklaužada griauna visus pasimatymus. Jis taipgi siekia išėsti iš namų ką tik atsilankiusį pasipūtėlį senelį. Ir pagaliau Džunjoras susilaukia savęs vertos priešininkės... 
15:15 Skorpionų karalius (12+)
Tais laikais, kai dar buvo statomos piramidės, piktajam karaliui Memnonui kerėtoja Kasandra išpranašavo didžiąsias pergales. Norėdami sutrukdyti Memnonui užkariauti visą pasaulį, likusių laisvų genčių lyderiai pasamdo Matajų nužudyti kerėtoją. 
17:05 Pamišęs dėl tavęs (12+)
Jaunas rašytojas Semas yra įsimylėjęs mielą ir šiek tiek keistą vietinės kavinukės padavėją Birdę. Vaikinas daro viską, kad ją sužavėtų: labai atidžiai išstudijuoja Birdę socialiniame tinkle, sužino visus jos pomėgius ir bando būti vyru, atitikančiu visus merginos lūkesčius. Jis verda vakarienę, kopia į kalnus, šoka pramoginius šokius. Planas suveikia žaibiškai, Birdė ima įsimylėti, tačiau Semo tai nedžiugina, juk merginą sužavėjo ne jis pats, o tik suvaidintas personažas... 
18:50 Paranormalūs reiškiniai 2 (12+)
Pirmoji šio siaubo filmo dalis pribloškė Ameriką ir pasaulį: 15 000 JAV dolerių kainavusi juosta surinko virš 150 milijonų JAV dolerių pelno! Pirmosios dalies stilistika išlieka ir antrojoje, tačiau kraują stingdančių netikėtų akimirkų čia tikrai netrūks. Bijodami nusikaltėlių įsilaužimų, herojų šeimos nariai įtaiso kameras name, kieme ir tik tada supranta, kad čia dedasi tokie nepaaiškinami įvykiai, kurie baugina daug labiau už kaukėtų nusikaltėlių apsilankymą... 
23:15 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:30 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
00:00 Transformeriai. Praimas (12+)
Tolimose kosmoso platybėse, Kybertrono planetoje, tebuvo tik viena – mechaninė gyvybės forma: transformeriai – robotai, gebantys transformuotis į įvairiausius mechanizmus. Epas, prasidėjęs transformerių susiskaldymu į dvi priešiškas stovyklas – autobotus ir deceptionistus, dabar sulaukia kulminacijos: Optimusas Praimas vėl stoja į kovą su didžiausiu savo priešu – Megatronu! Pasiruoškite ne tik moderniausiai kompiuterinei animacijai, atėjusiai į televizijos ekranus, bet ir įspūdingiems didiesiems mūšiams: Megatronas kausis dviguba jėga, vėl siekdamas užimti Žemės planetą. Įvykių sūkuryje atsidurs trys Žemės paaugliai. 
00:30 Nindžago: Spinjitzu meistrai (12+)
Kai Nindžago pasauliui iškyla neregėta grėsmė, yra tik keli garbingi nindzės, kuriais galima pasitikėti. Jie turi surasti slaptus auksinius ginklus, kol šie nepateko į blogio valdovo Garmadano rankas. Nindzės išsiruošia į kelionę, o Garmadano pakalikai – sunkiai suvaldomos kaukolės – jau mina jiems ant kulnų. Visoje istorijoje netrūks įspūdingų nuotykių ir kelionių! Filmukas sukurtas pagal to paties pavadinimo „Lego“ žaidimą, o Nindžago yra išgalvotas pasaulis, kurį įkvėpė Japonijos ir Kinijos mitai bei kultūra. Tačiau filmuko herojai, nors ir vilki tradiciniais nindzių drabužiais, veikia šiuolaikiniame pasaulyje – vairuoja modernias mašinas, nardo tarp didžiulių dangoraižių, dirba su robotais ir kitomis naujausiomis technologijomis. 
01:00 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
01:30 D´Artanjanas ir trys muškietininkai (12+)
Pagal garsųjį Aleksandro Diuma romaną sukurtas rusų filmas muškietininkų nuotykius atskleidžia pasitelkdamas miuziklo žanrą. Sovietų Sąjungoje sukurto filmo dainos itin išpopuliarėjo septintajame ir aštuntajame dešimtmetyje, o dabar laikomos savita kino klasika. Keturi draugai – trys patyrę muškietininkai Atas, Portas bei Aramis ir naujai prie jų prisijungęs D´Artanjanas – ištikimai tarnauja Prancūzijos karalienei, gina jos garbę, kovoja su kardinolo Rišeljė visagalybe ir Miledi klastomis. Filme rodomos pavojingos akistatos, įspūdingi nuotykiai ir pasiaukojama vyrų draugystė visais laikais sutraukia daugybę žiūrovų. 
03:35 Karštos galvos! 2 (12+)
Parodijų komedijos „Karštos galvos!“ tęsinyje Toperis Harlis (akt. Charlie Sheen) vadovauja gelbėjimo komandai, kuri atvyksta į Iraką išlaisvinti Irako karo belaisvių ir kitų misijos neįvykdžiusių gelbėjimo komandų...