Здравствуйте, Гость!
26 мая, 06:23

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
04 сентября, воскресенье 

05:55 Žaislų istorija 3 (12+)
Endis užaugo ir ruošiasi pradėti studijas koledže, su numylėtais vaikystės žaislais jau metas atsisveikinti. Šie turėtų keliauti į tykią palėpę, tačiau atsiduria pasiutusių vaikų darželyje. Kol dar negavo galo nuo lipniapirščių išdaigininkų, – žaislai turi sugalvoti kaip išsigelbėti. Kaubojus Vudis ir astronautas Bazas tikrai neleis savo kompanionams pražūti. Nuotykių kupinas pabėgimo iš vaikų darželio planas pradedamas įgyvendinti!. Šis nepriekaištinga kompiuterine grafika ir įtaigumu žavintis filmas nominuotas net penkiems Oskarams, iš jų du laimėjo, taip pat apdovanotas daugybe kitų prizų. Ši, trečioji, „Žaislų istorijos“ dalis yra pelningiausias 2010 metų filmas, uždirbęs daugiau pinigų nei dvi pirmosios filmo dalys kartu sudėjus ir patekęs į visų laikų pelningiausių filmų penkioliktuką. 
08:00 Laisvės troškimas (12+)
Kiekvienoje šeimoje yra maištininkas. Netgi pirmojoje Amerikos šeimoje! Aštuoniolikmetė JAV prezidento dukra Ana negali normaliai vaikščioti į pasimatymus ir vakarėlius, nes kiekviename žingsnyje ją seka tėvo apsauginiai. Kai jie sugadina vieną romantišką vakarienę, mergina neapsikenčia ir nusprendžia skristi kuo toliau nuo laisvę varžančių seklių. Tačiau ramybės ji neras ir Europoje, prezidento galia siekia labai toli, o bėgdama nuo dar vieno globėjiško gesto, mergina atsitrenks į... tikrąją didžiąją meilę. Ar ilgai Anai pavyks nuslėpti nuo mylimojo, kas ji iš tiesų? 
10:10 Ekstrasensai tiria (12+)
Geriausi realybės šou „Ekstrasensai“ dalyviai yra pagrindiniai šios laidos herojai. Juos patalkinti pasikvietė Rusijos kriminalistai, siekdami išsiaiškinti pačius paslaptingiausius nusikaltimus. „Ekstrasensų“ laidos finalininkams pateikiamos vadinamosios „uždarytos bylos“, ir šie, dirbdami poromis, pasitelkę savo nežemiškus sugebėjimus, ieško atsakymų, kurie galėtų padėti ne tik policijos pareigūnams, bet ir paprastiems nežinioje skendintiems žmonėms. 
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:20 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:25 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:30 X Faktorius (12+)
Didžiausio muzikos projekto „X Faktorius“ ketvirtajame sezone – nauji, dar neatrasti talentai, aistros, išsipildžiusios svajonės. Padėti atsiskleisti nenugludintiems deimantams, suspindėti jiems prieš visą Lietuvą jau pasirengęs fantastiškasis teisėjų ketvertas – garsiausi dainininkai šalyje: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas ir Saulius Prūsaitis. „Neabejojame, kad net patys skeptiškiausi, kritiškiausiai nusiteikę žiūrovai sekmadieniais žiūrėdami „X Faktorių“ džiaugsis kartu su teisėjais. Lietuvoje yra dainininkų, kurių klausantis šiurpai bėgioja po nugarą, po kurių pasirodymo veide lieka šypsena, o širdyje taip gera, kad norisi dar ir dar kartą juos išgirsti“, – sako projekto komanda. 
15:00 Paskutinį kartą Vegase (12+)
Tokio bernvakario jūs dar tikrai nematėte. Kai kurie iš švęsti susiruošusių vyrų jau sunkiai pavaikšto, negali gerti, valgyti sūriai ir dažniausiai eina miegoti apie devintą, bet Las Vegasas dar ilgai atsimins jų viešnagę! Kai vienas jaunausių, vis dar verslaujantis Bilis (aktorius Michaelas Douglasas) – susiruošia vesti kur kas jaunesnę moterį, progą jis nusprendžia atšvęsti su vaikystės draugais (aktoriai Robertas De Niro, Morganas Freemanas, Kevinas Kline´as). Ketveriukė braškančiais kaulais Las Vegase ketina atsiminti savo šlovingiausias dieneles, bet nuvykę ten supranta, kad nuodėmių miestas nuo jų jaunystės gerokai pasikeitė, o ir jų draugystė jau nebe tokia kaip anksčiau... Nepaisant visko, linksmybių jiems susitikus tikrai netrūks! 
17:10 Žaidimų draugas (12+)
Į Valentinų šeimos kaimynystę atsikrausto vieniša mama su dviem sūnumis. Valentinų dukra greitai susidraugauja su mažuoju Biliu, tačiau netrukus ima dėtis keisti dalykai. Mergaitės mama pastebi, kad abu kaimynų berniukai turi baisias mėlynes, jie keistai elgiasi, o jų mama neįprastai vertina įvykius. Kai Olivija nukrinta nuo vaikiškos čiuožyklos, motinos įtarimai sustiprėja. Kokias paslaptis slepia naujakuriai? Netrukus pasirodo ir karštakošis berniukų tėvas. Valentinų gyvenimas ima virsti košmaru... 
18:50 Trys vėplos (12+)
Paliktus ant našlaičių prieglaudos slenksčio naujagimius Mo, Larį ir Garbanių užaugina vienuolės. Dabar jų vaikystės namai turi būti uždaryti dėl finansinių sunkumų. Tačiau Laris, Garbanius ir Mo, globos namuose dirbantys netikusiais prižiūrėtojais, pasiryžę juos gelbėti. Tik trys vėplos galėtų tapti įsipainioti į keistą žmogžudystės istoriją, tuo pat metu atsitiktinai pakliūdami vaidinti į ypač populiarų televizijos realybės šou. 
23:10 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:25 Kempiniukas Plačiakelnis (12+)
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias... 
23:55 Simpsonai (12+)
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo - Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika. 
00:25 Simpsonai (12+)
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo - Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika. 
00:55 Gero vakaro šou (12+)
Nestokojant puikaus humoro čia kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, netikėtais kampais atskleidžiant jų portretus, skamba gyvo garso pasirodymai, apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atlieka mažieji herojai – talentingi vaikai.. Justinas ir Mindaugas garantuoja, kad „Gero vakaro šou“ pokalbiai nebus nuobodūs, o svečiai kaskart sulauks labai netikėtų klausimų. Negana to, TV3 žiūrovai nuolat praplės muzikinį akiratį: čia skambės kokybiškos muzikos kūriniai, atliekami talentingiausių šalies muzikantų.„Norime šią laidą dovanoti Lietuvos žmonėms ir linksmintis kartu su mūsų žiūrovais. Tikimės, kad kartu su visa Lietuva galėsime po kiekvienos laidos pasakyti: „Vakaras, nepaisant dienos darbų, buvo geras“, – sako šou kūrėjai. 
01:55 Meilės sūkuryje (12+)
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias "Meilės sūkuryje". 
03:00 Kaip prisijaukinti slibiną 2 (12+)
Praėjo penkeri metai, kai Žagsulys ir Bedantis Berko saloje sėkmingai suvienijo slibinus ir vikingus. Kol Astrida, Snargliautas ir kiti gaujos nariai rungiasi slibinų lenktynėse (nauja kontaktinio sporto rūšis saloje), neišskiriama draugų pora keliauja padangėmis, žvalgydama žemėlapyje nepažymėtas teritorijas ir tyrinėdama naujas žemes. Kai vienos kelionės metu jie atranda slaptą ledo urvą, apgyventą tūkstančių naujų laukinių slibinų ir paslaptingojo Slibinų Raitelio, du draugai tampa pagrindiniais kovos dėl taikos išsaugojimo veikėjais. Dabar Žagsulys ir Bedantis turi vieningai ginti savo įsitikinimus ir pripažinti, kad tik kartu jiems užteks galios pakeisti žmonių ir slibinų pasaulį.