Здравствуйте, Гость!
18 июня, 17:50

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
18 сентября, воскресенье 

05:45 Kaip sukurti tobulą vaikiną (12+)
Dvi stropios moksliukės Mei ir Gabi nori pritapti prie mokyklos kietuolių, bet joms niekaip nesiseka. Mei yra įsimylėjusi vieną vaikiną, bet palaikymo šokėjų lyderė viešai ją pažemina pasakydama, kad Džeidanas į šokius eis su ja, o ne su Mei... Tuomet stropuolė, neturėdama kaip atsikirsti, sumeluoja jau turinti vaikiną. Tik iš kur dabar jį iškasti, o gal prisipažinti melavus ir kęsti dar didesnes patyčias? Geriausia draugė Gabi sugalvoja išgelbėti Mei ir sukurti jai super-vaikiną, pasinaudojus jos tėčio mokslininko Hartlio laboratorija. Kūrinys, vardu Albertas, pavyksta tobulas ir visos mokyklos merginos pavydi Mei. Tačiau netrukus paaiškėja, kad paauglės sukūrė ne paprastą mokinį, o karinį robotą, kurio ieško net Pentagonas! Ką už tokias išdaigas pasakys Mei tėtis ponas Hartlis? 
07:45 Išlaisvinti Vilį 2 (12+)
Prabėgo dveji metai, kai Džesis išgelbėjo Viliui gyvybę ir jį išlaisvino. Džesis – jau paauglys, jis laimingai gyvena su jį įvaikinusiais tėvais. Paauglys iškeliauja į stovyklą, čia sutinka savo draugą indėną Randolfą ir jo krikšto dukrą Nadin. Tarp dviejų jaunuolių įsižiebia šilti jausmai, o netrukus Džesis sutinka ir banginį Vilį, tačiau staiga sugenda tankeris, ima lietis pavojingi degalai ir banginiams vėl iškyla pavojus. Ir tik Džesis su savo šeima ir naujais draugais gali išgelbėti jūrų gražuolius. 
09:10 Juokingiausi Amerikos namų vaizdeliai (12+)
Kartais sunku net patikėti, ką gali užfiksuoti buitinė vaizdo kamera. Neįtikėčiausi vaizdeliai, keliantys juoką. O kartasi net juoką pro ašaras. 
09:45 Ekstrasensų mūšis (12+)
Pagal pasaulinio ”Psychic Challenge” projekto formatą Lietuvoje kurta laida ”Ekstrasensų mūšis” dar kartą primins, kaip žmonės, remdamiesi savo sugebėjimais, gali matyti ateitį, praeitį, gydyti ir kitaip paveikti ne tik žmones, o ir aplinką.  
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:20 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:25 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:30 X Faktorius (12+)
Didžiausio muzikos projekto „X Faktorius“ ketvirtajame sezone – nauji, dar neatrasti talentai, aistros, išsipildžiusios svajonės. Padėti atsiskleisti nenugludintiems deimantams, suspindėti jiems prieš visą Lietuvą jau pasirengęs fantastiškasis teisėjų ketvertas – garsiausi dainininkai šalyje: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas ir Saulius Prūsaitis. „Neabejojame, kad net patys skeptiškiausi, kritiškiausiai nusiteikę žiūrovai sekmadieniais žiūrėdami „X Faktorių“ džiaugsis kartu su teisėjais. Lietuvoje yra dainininkų, kurių klausantis šiurpai bėgioja po nugarą, po kurių pasirodymo veide lieka šypsena, o širdyje taip gera, kad norisi dar ir dar kartą juos išgirsti“, – sako projekto komanda. 
15:00 Ta nejauki akimirka (12+)
Zacas Efronas, Michaelas B. Jordanas ir Miles´as Telleris vaidina tris geriausius draugus – Džeisoną, Maikį ir Danielį, kurie nuolat išgyvena tą nejaukią akimirką, kai santykiuose reikia nuspręsti: „o kas toliau?“. Visos Džeisono draugystės baigiasi būtent po šio klausimo – jis tiesiog nemoka įsipareigoti, tad eilinį kartą vėl lieka vienas. Jo draugas ir kolega, kartu kuriantis knygų viršelius, Danielis apskritai seniai neturėjo santykių, o trečiasis – gydytoju dirbantis Maikis – kaip tyčia gauna žmonos skyrybų prašymą. Trijulė nusprendžia savo vienišumą aplaistyti bare. Čia jie sutinka vienišiaus Danielio bičiulę Čelsę, Džeisonas ima flirtuoti su Ele, o Maikis gauna Keitės numerį. Ar tai gali būti nauja pradžia kiekvieno iš jų gyvenime ir kada vėl ateis ta nejauki akimirka, kai reiks spręsti, o kas toliau... Tačiau visi vyrai bare pasižadėjo niekam neįsipareigoti. Ar pavyks išsaugoti viengungių priesaiką? 
16:55 Motinos diena (12+)
Po nepavykusio banko apiplėšimo nuo policijos sprunkantys trys broliai patraukia namo, tikėdamiesi, kad pavyks pasislėpti pas savo motiną. Tačiau grįžę namo broliai sužino, kad jų daiktų ten nėra, o jų motina seniai ten negyvena – namas buvo konfiskuotas prieš daugelį mėnesių. Naujieji savininkai, Betė ir Danielius, bei jų svečiai, netinkamu laiku susirinkę švęsti gimtadienio, nelauktai tampa brolių įkaitais. Neilgai trūkus atvyksta jų motina, o kartu ir vaikinų sesuo Lidija, ir greitai tampa aišku, kad motina padarys absoliučiai viską, kad apsaugotų savo vaikus. 
19:05 Kruvina muzika (12+)
Jaunas vyras, vardu Elis Larkenas, svajoja apie garsaus muzikanto karjerą, bet staiga yra įpainiojamas į organizuotų nusikaltimų tinklą Nešvilyje. Ar įmanoma brutaliame nusikaltėlių pasaulyje vietą rasti jautriam muzikantui, o gal žmogus gali kardinaliai pasikeisti? Filme netrūks kontrastų: uždegančios muzikos ir rizikingų nusikaltėlių gyvenimo scenų. 
23:10 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:25 Kempiniukas Plačiakelnis (12+)
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias... 
23:55 Simpsonai (12+)
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo - Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika. 
00:25 Simpsonai (12+)
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo - Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika. 
00:55 Gero vakaro šou (12+)
Nestokojant puikaus humoro čia kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, netikėtais kampais atskleidžiant jų portretus, skamba gyvo garso pasirodymai, apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atlieka mažieji herojai – talentingi vaikai.. Justinas ir Mindaugas garantuoja, kad „Gero vakaro šou“ pokalbiai nebus nuobodūs, o svečiai kaskart sulauks labai netikėtų klausimų. Negana to, TV3 žiūrovai nuolat praplės muzikinį akiratį: čia skambės kokybiškos muzikos kūriniai, atliekami talentingiausių šalies muzikantų.„Norime šią laidą dovanoti Lietuvos žmonėms ir linksmintis kartu su mūsų žiūrovais. Tikimės, kad kartu su visa Lietuva galėsime po kiekvienos laidos pasakyti: „Vakaras, nepaisant dienos darbų, buvo geras“, – sako šou kūrėjai. 
01:55 Meilės sūkuryje (12+)
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias "Meilės sūkuryje". 
03:00 Hobitas. Penkių armijų mūšis (12+)
Bilbo Beginsas ir nykštukai iš Liūdnojo kalno mato, kaip slibinas Smogas sudegina Ežero miestą. Toks žiaurus poelgis pražudo arba palieka be namų daugelį, tačiau netrukus Smogą juodąją strėle pašauna iš kalėjimo pabėgęs Baumanas. Krentantis drakono kūnas mirtinai prispaudžia su miesto pinigais sprunkantį valdovą. Nenoriai jo vietą užima pats Baumanas. Gyventojai džiaugiasi išsivadavę nuo Smogo, bet jų laukia dar didesni pavojai. Didžiulės grėsmės akivaizdoje iki tol nesibičiuliavusios, visai skirtingos rasės, turės spręsti ar gali susivienyti, kad įveiktų pavojingiausią priešą. Artėja didžiulis penkių armijų mūšis, kurio pabaiga visai neaiški.... Filmas už vaizdo ir garso efektus buvo nominuotas Oskarui ir BAFTA prizui.