Здравствуйте, Гость!
26 мая, 10:17

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
08 октября, суббота 

06:20 Daktaras Dolitlis (12+)
Garsusis komikas Eddie Murphy vaidina daktarą Dolitlį. Veterinaro gyvenimas puikus - nuostabi žmona, dvi žavios dukrelės ir karjera, kurios bet kas galėtų pavydėti. Tačiau vieną gražią dieną daktarėliui nutinka keisčiausias dalykas - jis pradeda suprasti, ką kalba gyvūnai. Žinoma, gandas apie nuostabųjį veterinarą netrunka pasklisti po gyvūnijos pasaulį. Pas daktarą Dolitlį skuba visi, kas gali ir kas jau nebegali paeiti. Nenuostabu, kad tokie pacientai nežavi daktarienės, o Dolitlio kolegos, matydami, kaip šis bendrauja su ligoniais, nejuokais susirūpina jo paties sveikata... 
08:00 Pasivaikščiojimas su dinozaurais (12+)
Pirmą kartą kino istorijoje žiūrovai iš tikrųjų pamatys ir pajus, kokia buvo Žemė, kai joje gyveno dinozaurai. „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“, pasitelkiant modernią 3D technologiją, suteikia žiūrovui galimybę pasinerti į tikrovišką kelionę po įspūdingą epinį priešistorinį pasaulį, kur nelabai sėkmingas dinozauras galiausiai tampa didvyriu, kurio narsa bus prisimenama ištisus šimtmečius. 
09:45 Ekstrasensų mūšis (12+)
Pagal pasaulinio ”Psychic Challenge” projekto formatą Lietuvoje kurta laida ”Ekstrasensų mūšis” dar kartą primins, kaip žmonės, remdamiesi savo sugebėjimais, gali matyti ateitį, praeitį, gydyti ir kitaip paveikti ne tik žmones, o ir aplinką.  
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:15 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:20 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:25 Eurojackpot (12+)
Loterija 
12:30 Iššūkis kaime (12+)
Realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą, lietuvišką kaimą. 10 įskirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Nors šiuolaikinis ūkis – pažangus ir modernus verslas, šou dalyviai turės įveikti ilgą ir sudėtingą išbandymų kelią. Bebaimių drąsuolių dalyvių kasdienybe taps sunkūs ūkio darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto. O įvykdžius užduotis lauks smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobile. Projektą „IššŪKIS kaime“ veda televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis Jonas Pranaitis. 
14:00 Patriotai (12+)
Napoleonas Šereika (akt. Ramūnas Cicėnas) – prisiekęs Lietuvos patriotas. Meilė tėvynei yra šio vyro gyvenimo esmė, tad kai sūnus Karolis (akt. Marius Čižauskas) pasiryžta eiti į karius savanorius, tėvo širdis tiesiog uždainuoja, o gal net užgieda tautišką giesmę. Tokią progą švenčia visa patriotiška šeima – Napoleono žmona ir Karolio mama Liuba (akt. Rimantė Valiukaitė), vadovaujanti berniukų chorui, ruošia specialų pasirodymą su savo kūrybos dainomis, iš užjūrių grįžta Šereikų dukra Liucija (akt. Miglė Polikevičiūtė), sunkiai kalbanti be anglicizmų, ir jos išrinktasis Markas Bumbul (akt. Giedrius Savickas), Marijos žemėje ieškantis savo šaknų. . Į Karolio išlydėtuves idealistas tėvas pakviečia ir savo kolegą, labai neaiškų tipą Petrą Veličką (akt. Arūnas Sakalauskas). Susibūrus tokiai margai kompanijai, garsiai deklaruojančiai savo patriotiškumą, netrūks kuriozų ir nesusipratimų, bei paaiškės, ar tikrieji patriotai tikrai yra tie, kurie garsiausiai kalba apie atsidavimą Lietuvai. O gal meilė tevynei irgi įmanoma tik iš išskaičiavimo?Komedijos scenarijų, remdamasis Lietuvos poeto ir vertėjo Petro Vaičiūno to paties pavadinimo pjese, parašė žinomas dramaturgas ir žurnalistas Mindaugas Nastaravičius. Auksiniu scenos kryžiumi ir Kultūros ministerijos Jaunojo menininko premija apdovanoto rašytojo kūrinys labai sušiuolaikintas, panaudotos dabartinės aktualijos, tačiau išsaugota esminė Vaičiūno idėja, pavadinimas ir veikėjų vardai. 
16:00 Redirected/Už Lietuvą! (12+)
Keturi Anglijos sukčiai Džonas, Benas, Timas ir Maiklas prasuko nešvarų reikaliuką ir su milijonu gautų svarų svajoja atsipūsti Azijoje. Bet išsiveržia nelemtas, neištariamo pavadinimo – Ejafjadlojokudlio – ugnikalnis Islandijoje ir pabėgimo skrydis nukreipiamas į... jų pirmą kartą girdimą šalį – Lietuvą. Draugeliai tikisi, kad šioje žemėje teks užsibūti neilgai ir jie galės tęsti suplanuotą kelionę atostogų link, tačiau Lietuvos „linksmybės“ įtraukia britus į neprognozuojamų įvykių sūkurį. Po smarkaus vakarėlio herojai atsibunda skirtingose vietose: Džonas prostitutės prirakintas prie radiatoriaus, o Benas ir Timas – gūdžiame, visus privalomus atributus turinčiame Lietuvos kaime bei tikrose kaimietiškose vestuvėse, o gudrusis Maiklas sumano sprukti vienas su visu grobiu. Tačiau ketveriukę atsiveja kur kas rimtesni gangsteriai, nepasivarginę dėl milijono svarų atsibelsti net į negirdėtąją Lietuvą. Vinnie´o Jones´o herojaus vadovaujama grupė pradeda įnirtingas gaudynes. Ironija ir aštria leksika garsėjančio lietuvių režisieriaus Emilio Vėlyvio filme galima atpažinti daugybę realiai nutikusių, nors ne pačių šlovingiausių situacijų: čia ir svetimšalius apgaudinėjantys, apiplėšiantys taksistai, ir naktiniuose klubuose gudraujančios lietuvaitės, ir užsieniečių apšlapinta Prezidentūros siena, ir kontrabandininkų klanai Lietuvos kaimuose, ir korumpuota policija, ir dviveidžiai dvasininkai ir t.t. Filmo pasidižiavimas – į Lietuvą prisikviesti žymūs D. Britanijos aktoriai: Vinnie Jones, Scot Williams, Gil Darnell. Juostoje vaidina ir daugybė garsiausių Lietuvos aktorių: garbaus atminimo Vytautas Šapranauskas, Andrius Žiurauskas, Vita Šiaučiūnaitė, Monika Vaičiulytė, Mindaugas Papinigis, Marius Repšys ir kt. 
18:10 Zulu (12+)
Apleistą Pietų Afriką alina skurdas, nedarbas ir grupiniai nusikaltimai. Policijos vadas Ali Sokhela narplioja kriminalus, tačiau jam netrūksta ir savų bėdų. Vyrą iki šiol persekioja vaikystėje matytos kruvinos politinės kovos, tėvo kankinimo scenos ir sunki paauglystė augant tik su motina. Negi pasaulis per tiek metų nė trupučio nepasikeitė? Ali su baltaodžiu vėjavaikiu kolega Brajenu siekia bent kiek pagerinti padėtį savo šalyje. Nors Brajeno šeima tuomet buvo kitoje apartheido pusėje, vyrai darbe sutaria neblogai. Visas savo jėgas jiems tenka sutelkti žiaurios žmogžudystės tyrimui, kai randami dviejų merginų kūnai. Į miestą, pasirodo, nusileido naujas blogis, tarp gyventojų pasklido naujas narkotikas. Benarpliojant nusikaltimą ima aiškėti, kad skaudžios praeities šešėliai niekur nedingo.. Filmą pagal Caryl Férey knygą sukūrė prancūzų režisierius Jérôme Salle. Pagrindinį Ali vaidmenį kuria „Oskaru“ apdovanotas Forestas Whitakeris, jo kolegą Brajeną vaidina „Žiedų valdovo“ žvaigždė Orlando Bloomas. Juosta buvo atrinkta 2013 m. Kanų kino festivaliui kaip uždarymo filmas. 
23:15 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:30 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
00:00 Transformeriai. Praimas (12+)
Tolimose kosmoso platybėse, Kybertrono planetoje, tebuvo tik viena – mechaninė gyvybės forma: transformeriai – robotai, gebantys transformuotis į įvairiausius mechanizmus. Epas, prasidėjęs transformerių susiskaldymu į dvi priešiškas stovyklas – autobotus ir deceptionistus, dabar sulaukia kulminacijos: Optimusas Praimas vėl stoja į kovą su didžiausiu savo priešu – Megatronu! Pasiruoškite ne tik moderniausiai kompiuterinei animacijai, atėjusiai į televizijos ekranus, bet ir įspūdingiems didiesiems mūšiams: Megatronas kausis dviguba jėga, vėl siekdamas užimti Žemės planetą. Įvykių sūkuryje atsidurs trys Žemės paaugliai. 
00:30 Nindžago: Spinjitzu meistrai (12+)
Kai Nindžago pasauliui iškyla neregėta grėsmė, yra tik keli garbingi nindzės, kuriais galima pasitikėti. Jie turi surasti slaptus auksinius ginklus, kol šie nepateko į blogio valdovo Garmadano rankas. Nindzės išsiruošia į kelionę, o Garmadano pakalikai – sunkiai suvaldomos kaukolės – jau mina jiems ant kulnų. Visoje istorijoje netrūks įspūdingų nuotykių ir kelionių! Filmukas sukurtas pagal to paties pavadinimo „Lego“ žaidimą, o Nindžago yra išgalvotas pasaulis, kurį įkvėpė Japonijos ir Kinijos mitai bei kultūra. Tačiau filmuko herojai, nors ir vilki tradiciniais nindzių drabužiais, veikia šiuolaikiniame pasaulyje – vairuoja modernias mašinas, nardo tarp didžiulių dangoraižių, dirba su robotais ir kitomis naujausiomis technologijomis. 
01:00 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
01:30 Mamyčių klubas (12+)
Informatyvi savaitgalio laida „Mamyčių klubas“ mamytėms ir tėveliams naujajame sezone suteiks visą aktualią informaciją nuo nėštumo pradžios iki tol, kol vaikai sulaukia mokyklinio amžiaus.. Nors tėvų ir vaikų tema neišsenkama, ši TV3 laida ypač daug pasakos apie vaikų vystymąsi. Ikimokyklinio amžiaus vaikus auginantys tėvai išgirs apie naujausias tendencijas, susijusias su vaikų auginimu, išklausys vaikų gydytojų ir specialistų patarimų, sužinos, kaip pasirengti vyresnėliams sutikti broliuką ar sesutę. 
02:00 Kulinariniai triukai (12+)
Alfo Ivanausko kuriama laida visai šeimai, kurios tikslas parodyti, kaip, praleidžiant virtuvėje kuo mažiau laiko, pasiekti patį geriausią rezultatą. Čia išmoksite ne vieną triuką, kaip gaminti lengviau, greičiau, įdomiau. O gal netyčia paaiškės, kad jau seniai maišote tuos produktus, kurių maišyti nereikėtų. Laidos patiekalus kaskart degustuos tie, kurių nuomonė yra tvirta ir nepaperkama – vaikai. Tik nuo jų pasirinkimo priklausys ir vieno iš laidos vedėjų likimas.. Alfo improvizacijos kaskart liesis studijoje, kur svečiuosis didžiausios Lietuvos žvaigždės. Jų laukia linksmos pamokos, bandymai ir išbandymai, specialistų komentarai ir galvosūkiai, kurie privers įsitraukti net prie televizoriaus ekranų sėdinčius žiūrovus. 
02:30 Penkių žvaigždučių būstas (12+)
TV laida apie statybas, naujausias technologijas, medžiagas, modernius dizaino sprendimus ir augančią nekilnojamo turto vertę. 
03:00 Svajonių sodai (12+)
Laida apie sodininkystę aktuali kiekvienam, turinčiam sodą, daržą ar bent jau prieskonių vazonėlį namuose ant palangės. Laidos komanda kaskart pateikia naudingiausius patarimus apie sodą, daržą, želdinimą, augalų priežiūrą. Profesionaliausi sodininkystės ir želdynų specialistai konsultuoja ne tik laidos kūrėjus, bet ir herojus. Savo namų aplinką „Svajonių sodų“ komandai patiki ir šalies įžymybės. 
04:00 Ratai 2 (12+)
Šaunusis Žaibas Makvinas ir jo draugas vilkikas Materis grįžta džiuginti mažųjų žiūrovų. Šių ratuotų draugų laukia nuostabūs nuotykiai, nes Materis suorganizuoja savo draugui vietą prestižinėse pasaulio Grand Prix lenktynėse. Prie juokingo ir tiesmuko Materio „prisistato“ žavinga mašinytė Holė ir anglų aristokratiškas automobilis Finas. Ši porelė ieško amerikiečių šnipo ir yra įsitikinę, kad dulkėtas ir aprūdijęs Materis yra kaip tik tas, kurio jie įnirtingai dairosi.. Ar Materis turi rimtų paslapčių? Jei taip – kam jis dirba? Ir kaip šalia blizgančių lenktyninių bolidų seksis linksmuoliui Žaibui Makvinui? Visi atsakymai paaiškės nuotaikingame, „Auksiniam gaubliui“ nominuotame filme visai šeimai – „Ratai 2“.