Здравствуйте, Гость!
25 июня, 08:05

TV3 Lietuva - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
22 октября, суббота 

05:45 Išdykėlis Danstonas (12+)
Robertas Grantas dirba penkių žvaigždučių viešbučio valdytoju. Belaukdamas į viešbutį atvykstančios komisijos Robertas iš kailio neriasi, kad viskam būtų tobulai pasiruošta. Tačiau viešbutyje apsigyvena brangenybių vagis, o drauge su juo ir padėjėjas - orangutangas Danstonas. Tvarkos čia nelieka nė kvapo, kai Danstonas pabėga ir susidraugauja su Roberto sūnumis Brajanu ir Kailu. 
07:25 Dvyniai (12+)
Arnoldas Švarcnegeris ir Denis De Vito šį kartą - valstybinio genetinio eksperimento aukos. Dvynukai išskiriami ir trisdešimt šešerius metus auga toli vienas nuo kito, ir nė vienas neįtaria turįs brolį. O įdomiausia, kad susitikę jie išrodo skirtingai ir dar skirtingiau elgiasi. Todėl ir ima pasiutiškai suktis vijurku nuotykiai apie penkis milijonus dolerių ir kitokius įspūdingus dalykėlius. 
09:45 Ekstrasensų mūšis (12+)
Pagal pasaulinio ”Psychic Challenge” projekto formatą Lietuvoje kurta laida ”Ekstrasensų mūšis” dar kartą primins, kaip žmonės, remdamiesi savo sugebėjimais, gali matyti ateitį, praeitį, gydyti ir kitaip paveikti ne tik žmones, o ir aplinką.  
11:30 TV3 žinios (12+)
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. 
12:15 TV3 sportas (12+)
Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais. 
12:20 TV3 orai (12+)
Kasdien su TV3 žiūrovais sveikinasi žinomiausias orų pranešėjas Lietuvoje – Naglis Šulija. Čia galima ne tik sužinoti pačias aktualiausias artimiausių dienų orų prognozes Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir pamatyti gražiausias žiūrovų užfiksuotas nuotraukas. 
12:25 Eurojackpot (12+)
Loterija 
12:30 Iššūkis kaime (12+)
Realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą, lietuvišką kaimą. 10 įskirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Nors šiuolaikinis ūkis – pažangus ir modernus verslas, šou dalyviai turės įveikti ilgą ir sudėtingą išbandymų kelią. Bebaimių drąsuolių dalyvių kasdienybe taps sunkūs ūkio darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto. O įvykdžius užduotis lauks smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobile. Projektą „IššŪKIS kaime“ veda televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis Jonas Pranaitis. 
14:00 Kunigo naudą velniai gaudo (12+)
Viename jaukiame tradiciniame Lietuvos kaime teka įprastas gyvenimas, kol visko nesudrumsčia keli keisti nutikimai. Į kaimą, bėgdamas nuo jį persekiojančio įtartino „verslininko“ Aleksandro (akt. Kęstutis Jakštas), atklysta Remigutis (akt. Mindaugas Papinigis). Čia jo laukia ne tik sergantis tėvas, bet ir beprotiškai meilės ištroškusi senmergė ir klebono šeimininkė Birutė (akt. Toma Vaškevičiūtė). Visame kaime sujudimas – po tragiškos klebono mirties gyventojai baisiai susirūpinę dvasininko turtais – nė vienas nesirengia palikti jų kaimynams. Tačiau indai ir rakandai dar ne viskas, dvasiškasis tėvelis turėjo prikaupęs ir pinigų – tiktai kur jis juos padėjo? Lengvo pelno ištrokęs Remigutis irgi norėtų tai sužinoti, bet teks sukti galvą, kaip pasprukti nuo Aleksandro ir kaip susitvarkyti su Birute. Tiek kuriozų šitas kaimas dar niekada nematė!. Žmogiškas ydas, gobšumą, pavydą ir pasileidimą pašiepianti komedija, paremta garsiuoju Žemaitės to paties pavadinimo kūriniu, leis naujai pažvelgti į lietuvių literatūros klasiką ir pasijuokti iš savų silpnybių. 
15:45 Pats baisiausias filmas 5 (12+)
Laimingai susituokusių Deno ir Džudės porelė savo namuose ima pastebėti keistus reiškinius, kai tik parsiveža į juos sūnėną ir dukterėčią. Nelaimės išsiplečia ir už namų sienų – bėdų nestinga Džudės balerinos darbe ir Deno, beždžionių tyrėjo, veikloje. Aiškiaregio patarimu namie jie įmontuoja filmavimo kameras, kad susektų dvasias, drumsčiančias jiems gyvenimą. Skamba kaip baisus filmas? Iš tikrųjų tai pats baisiausias filmas, kuriame parodijuojami puikiai žinomi filmai: „Paranormalūs reiškiniai“, „Grėsmingas“, „Piktieji numirėliai“, „Pradžia“, „Juodoji gulbė“ ir kiti.. Pagrindinį, Džudės, vaidmenį atlieka popdainininkė ir aktorė Ashley Tisdale, jos vyrą vaidina nuolatinis „Pačių baisiausių filmų“ aktorius Simonas Rexas, komedijoje taip pat pasirodo žinomi aktoriai Heather Locklear, Charlie Sheenas, Lindsay Lohan ir muzikantas Snoopas Dogas. 
17:20 Išleistuvės (12+)
Tai pasakojimas apie paauglius, besiruošiančius paskutinei šventei mokykloje – išleistuvių vakarėliui. Novą įsiutina klasiokas, tik per plauką nesugriovęs jos išleistuvių planų. Tačiau pamažu ji suvokia, kad jis – puiki pora vakarėliui. Taileris su Mei nori, kad paskutinis renginys mokykloje jiems būtų nepriekaištingas. Visi klasiokai nekantriai laukia išleistuvių. 
19:20 Baimės įlanka (12+)
Prieš keletą metų vasarą viename Merilendo miestelyje žmonės šventė tradicinę krabų fiestą. Tačiau šventė buvo sugadinta, kai netikėtai ėmė dėtis keisti dalykai: jūra išmetė negyvas žuvis, iš dangaus krito paukščiai. Daug žmonių staiga susirgo, juos užklupę simptomai vertė žurnalistus manyti, kad geriamame vandenyje yra pavojinga infekcija. Kai sergantieji ėmė elgtis keistai, o kai kurie net mirė, kilo panika. Valdžia tiek iš žurnalistų, tiek iš paprastų gyventojų surinko visą filmuotą medžiagą apie tai, kas nutiko švenčiant Nepriklausomybės dieną, konfiskavo ir paslėpė, tačiau vienas reporteris po kelerių metų ryžosi atskleisti siaubingas paslaptis... 
23:15 Teleparduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
23:30 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
00:00 Transformeriai. Praimas (12+)
Tolimose kosmoso platybėse, Kybertrono planetoje, tebuvo tik viena – mechaninė gyvybės forma: transformeriai – robotai, gebantys transformuotis į įvairiausius mechanizmus. Epas, prasidėjęs transformerių susiskaldymu į dvi priešiškas stovyklas – autobotus ir deceptionistus, dabar sulaukia kulminacijos: Optimusas Praimas vėl stoja į kovą su didžiausiu savo priešu – Megatronu! Pasiruoškite ne tik moderniausiai kompiuterinei animacijai, atėjusiai į televizijos ekranus, bet ir įspūdingiems didiesiems mūšiams: Megatronas kausis dviguba jėga, vėl siekdamas užimti Žemės planetą. Įvykių sūkuryje atsidurs trys Žemės paaugliai. 
00:30 Nindžago: Spinjitzu meistrai (12+)
Kai Nindžago pasauliui iškyla neregėta grėsmė, yra tik keli garbingi nindzės, kuriais galima pasitikėti. Jie turi surasti slaptus auksinius ginklus, kol šie nepateko į blogio valdovo Garmadano rankas. Nindzės išsiruošia į kelionę, o Garmadano pakalikai – sunkiai suvaldomos kaukolės – jau mina jiems ant kulnų. Visoje istorijoje netrūks įspūdingų nuotykių ir kelionių! Filmukas sukurtas pagal to paties pavadinimo „Lego“ žaidimą, o Nindžago yra išgalvotas pasaulis, kurį įkvėpė Japonijos ir Kinijos mitai bei kultūra. Tačiau filmuko herojai, nors ir vilki tradiciniais nindzių drabužiais, veikia šiuolaikiniame pasaulyje – vairuoja modernias mašinas, nardo tarp didžiulių dangoraižių, dirba su robotais ir kitomis naujausiomis technologijomis. 
01:00 Ančiukų istorijos (12+)
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje! 
01:30 Mamyčių klubas (12+)
Informatyvi savaitgalio laida „Mamyčių klubas“ mamytėms ir tėveliams naujajame sezone suteiks visą aktualią informaciją nuo nėštumo pradžios iki tol, kol vaikai sulaukia mokyklinio amžiaus.. Nors tėvų ir vaikų tema neišsenkama, ši TV3 laida ypač daug pasakos apie vaikų vystymąsi. Ikimokyklinio amžiaus vaikus auginantys tėvai išgirs apie naujausias tendencijas, susijusias su vaikų auginimu, išklausys vaikų gydytojų ir specialistų patarimų, sužinos, kaip pasirengti vyresnėliams sutikti broliuką ar sesutę. 
02:00 Kulinariniai triukai (12+)
Alfo Ivanausko kuriama laida visai šeimai, kurios tikslas parodyti, kaip, praleidžiant virtuvėje kuo mažiau laiko, pasiekti patį geriausią rezultatą. Čia išmoksite ne vieną triuką, kaip gaminti lengviau, greičiau, įdomiau. O gal netyčia paaiškės, kad jau seniai maišote tuos produktus, kurių maišyti nereikėtų. Laidos patiekalus kaskart degustuos tie, kurių nuomonė yra tvirta ir nepaperkama – vaikai. Tik nuo jų pasirinkimo priklausys ir vieno iš laidos vedėjų likimas.. Alfo improvizacijos kaskart liesis studijoje, kur svečiuosis didžiausios Lietuvos žvaigždės. Jų laukia linksmos pamokos, bandymai ir išbandymai, specialistų komentarai ir galvosūkiai, kurie privers įsitraukti net prie televizoriaus ekranų sėdinčius žiūrovus. 
02:30 Penkių žvaigždučių būstas (12+)
TV laida apie statybas, naujausias technologijas, medžiagas, modernius dizaino sprendimus ir augančią nekilnojamo turto vertę. 
03:00 Svajonių sodai (12+)
Laida apie sodininkystę aktuali kiekvienam, turinčiam sodą, daržą ar bent jau prieskonių vazonėlį namuose ant palangės. Laidos komanda kaskart pateikia naudingiausius patarimus apie sodą, daržą, želdinimą, augalų priežiūrą. Profesionaliausi sodininkystės ir želdynų specialistai konsultuoja ne tik laidos kūrėjus, bet ir herojus. Savo namų aplinką „Svajonių sodų“ komandai patiki ir šalies įžymybės. 
04:00 Džordžas ir drakonas (12+)
Komedija, sukurta remiantis legenda apie šv. Jurgį ir drakoną. Gražus anglų riteris vardu Džordžas grįžta į Angliją iš kryžiaus žygio. Pavargęs nuo kovų jis nori pasidėti kardą ir pradėti ramų, taikų gyvenimą. Džordžas iškeliauja į šiaurę, kur žemė derlinga, o ją valdo gerasis karalius Edgaras. Deja, Edgarą užgriuvo baisi nelaimė – pradingo jo gražuolėlį dukra Luna. Mainais už nedidelį žemės lopinėlį Džordžas sutinka surasti princesę Luną ir leidžiasi į kelią su ištikimu karaliaus Edvardo tarnu Elmendorfu. Džordžas nė nenujaučia, kad jo laukia…