Здравствуйте, Гость!
22 апреля, 15:00

BTV - телепрограмма на сегодня

RSS  
22 апреля, понедельник 

07:05 40-asis Tarptautinis Monte Karlo cirko festivalis (12+)
1974 m. Monako princo Rainierio III sukurtas tarptautinis cirko festivalis tapo didžiausiu ir prestižiškiausiu pasaulyje cirko įvykiu. Artistai iš viso pasaulio demonstruoja geriausius savo pasirodymus ir pagal nuopelnus apdovanojami labiausiai gerbiamu prizu cirko pasaulyje – "Auksinio klouno" statulėle. 
09:25 Pono Septimo restoranas (12+)
Ponas Septimas pačiame Paryžiaus centre atidaro prašmatnų restoraną. Gurmaniški patiekalai kainuoja didelius pinigus ir jame lankosi labai įtakingi klientai. Tačiau kartą vienas iš jo garsių klientų dingsta. Ko griebsis išmanusis restorano valdytojas? Vaidina nepamirštamasis Louis de Funesas. 
11:15 Heraklis (12+)
Režisieriaus Rogerio Youngo fantastinė, istorinė juosta, nominuota "Emmy" apdovanojimui už geriausius garso efektus. Joje nusifilmavo "Vampyro dienoraščiuose" matytas Paulas Telferis ir "Žiedų valdovo" žvaigždė Seanas Astinas. Nuotykių kupinas filmas pasakoja legendinio graikų herojaus gyvenimo istoriją. Pirma dalis žiūrovus nukelia į Tirėnus, kur Heraklis praleidžia visą vaikystę ir veda panelę Megarą. Kokius iššūkius turės priimti būsimasis graikų herojus? 
13:05 Nikulino cirkas. Auksinis sezonas (12+)
15:10 Žmogus – orkestras (12+)
Legendinė prancūzų komedija su komiku Louis De Fuinesu ir jo sūnumi Olivieriu. Šokėjų grupės vadovas Evanas kartu su savo padėjėju lydi merginas kelionėje po Italiją ir saugo, kad jos nebendrautų su vietiniais vyrais. Tačiau netikėtai paaiškėja, kad viena šokėjų jau turi vaiką Romoje. Ko imsis griežtasis vadovas? 
17:00 Betsafe-LKL. Lietkabelis – Neptūnas (12+)
Stipriausios Lietuvos krepšinio komandos aiškinasi, kuri bus geriausia šį sezoną. 2018-2019 metų "Betsafe-LKL" čempionatas žada atkaklių kovų, įnirtingų dvikovų ir gausybės aistrų. 26-ojo "Betsafe-LKL" čempionato šūkis – "Viena svajonė". Prisijunk ir išpildyk savo svajonę! 
19:30 Mumijos sugrįžimas (12+)
Rikas su žmona Evelina jau dešimt metų gyvena susituokę ir augina sūnų, tačiau vis dar nepamiršta kraupaus susidūrimo su baisiuoju visagaliu Egipto faraonu, kuris sukėlė didžiąsias smėlio audras. Ramų šeimos gyvenimą sudrumsčia Londono tarptautinio meno muziejaus darbuotojai, surengę senovės Egipto mumijų ekspoziciją. Ir mumijos antrą kartą atgyja, visai žmonijai vėl kyla didžiulė grėsmė... Vaidina Brendanas Fraseris, Rachel Weisz ir kt. 
22:00 Mumija. Drakono imperatoriaus kapas (12+)
Trečiosios "Mumijos" dalies veiksmas vyksta Azijos platybėse: nuo Kinijos iki Himalajų kalnų. Iš amžinojo miego prikeliamas žiaurus imperatorius, valdęs Kiniją prieš daugiau nei du tūkstančius metų. Tuomet prakeiktas galingos burtininkės, su visa savo kariauna imperatorius buvo sutramdytas. Dabar Drakonas pakyla į naują kovą. Archeologo šeimai teks sustabdyti prisikėlusią mumiją ir rasti būdą, kaip ją vėl nuvaryti į kapą.. Vaidina Brendanas Fraseris ir kt. 
00:10 Prieglobstis (12+)
Pirmasis aktoriaus Paul Bettany režisūrinis darbas, kuris priverčia susimąstyti ir kitu kampu pažvelgti į vieną opiausių socialinių problemų. Hana ir Tahiras – du gatvėje gyvenantys benamiai, kurie neturėdami stogo virš galvos, prieglobstį randa vienas kitame. Sužinoję apie vienas kito praeitį, jie stengiasi įveikti dabarties sunkumus ir nepraranda vilties dėl šviesesnio rytojaus. 
02:20 Netark nė žodžio (12+)
Tai įtemptas ir šiurpus trileris su Michaelu Douglasu. Šįkart jis vaidina garsų psichiatrą Konradą. Kolegos ypač gerbia jo nuomonę, todėl, kai vienas bičiulis paprašo pasikalbėti su ypač sunkia ligone, daktaras visai nenustemba. Mergina patyrė prievartą. Ji atsisako bendrauti, nesuvokia, kas vyksta aplinkui, ir vis giliau grimzta į beprotybę. Vieną rytą Konradas sužino, kad jo dukra pavogta, o butas pilnas sekimo įrangos. Žiaurūs vaiko grobikai nenori pinigų. Jie nori, kad psichiatras iš pamišusios paauglės galvos išgautų šešis skaitmenis. Jei negaus, ko nori, jie nužudys jo vienintelį vaiką. Tačiau daktaro Konrado pacientė nė nemano prabilti... 
04:05 Closedown (12+)