Здравствуйте, Гость!
21 апреля, 07:25

LRT Televizija - телепрограмма на сегодня

RSS  
21 апреля, воскресенье 

05:10 Džesika Flečer (12+)
Likusi našle po mylimo vyro mirties nedidelio uostamiesčio Meino valstijoje gyventoja Džesika Flečer imasi rašyti detektyvus. Ji daug keliauja, lanko draugus, renka medžiagą savo naujoms knygoms, o kartu padeda policija tirti painiausias ir baisiausias žmogžudystes. Visos jos keistai susiklosčius aplinkybėms įvyksta kaip tik ten, kur rašytoja atvyksta viešnagės. Serialas rodytas daugelyje pasaulio šalių. 1984 ir 1985 metais pelnė "Auksinį gaublį" už geriausią draminį serialą, 3 kartus buvo nominuotas "Emmy" apdovanojimui kaip geriausias detektyvinis serialas. Aktorė Angela Lansbury 10 kartų buvo nominuota "Auksiniam gaubliui" ir keturiskart jį laimėjo. 12 kartų nominuota "Emmy" prizui už geriausią moters vaidmenį draminiame seriale. Pernai atšventusi savo 90-metį britų kilmės aktorė ir dainininkė debiutavo Brodvėjaus teatruose. Per savo karjerą net triskart buvo nominuota "Oskarui", 18 kartų "Emmy", 6 kartus buvo "Auksinio gaublio" laureatė ir 5 kartus apdovanota garsiausia JAV teatro premija "Tonny". 2014 metais pelnė "Oskarą" už indėlį į kino meną. 
06:00 Lietuvos Respublikos himnas (12+)
Lietuvos Respublikos himnas. 
06:05 Beatos virtuvė (12+)
Ilgiausiai TV eteryje gyvuojanti kulinarinė laida "Beatos virtuvė" šį rudenį LRT žiūrovus pasitiks su kone nacionaliniu projektu – laidos vedėja, žurnalistė, knygų autorė ir profesionali kulinarė Beata Nicholson pasišovė savo laidoje pristatyti skaniausius šalies tortus ir jų kepėjus. Dar vasarą socialiniuose tinkluose skelbusi atranką į slaptą projektą, Beata su savo komanda iš šimtų atsiųstų receptų atrinko pačius pačiausius, ypatingus ne tik savo skoniu, bet ir istorija. Daugelis šių tortų receptų iki šiol buvo laikomi paslaptyje ir perduodami iš lūpų į lūpas ateinančioms kartoms. Tačiau nuo šiol skaniausi Lietuvos tortai kartu su TV laida "Beatos virtuvė" atkeliaus į visų mūsų namus, o naujoji laidos rubrika "Mano firminis tortas" taps tikru iššūkiu LRT žiūrovams, nes tikrai norėsis daug ką išbandyt ir paragauti. Dar viena laidos naujovė – virtuvės patarimų rubrika "Šeimininkės užrašai", kurioje Beata parodys, kaip lengvai išspręsti visiems mums aktualius virtuvės klausimus. Neiškyla tešla? Plyšta lietiniai? O gal nebenorite verkti pjaustydami svogūną – jums šiuos virtuvės iššūkius padės įveikti Beata, pasidalindama profesionalų gudrybės. Žinoma, LRT žiūrovai ir toliau Beatos virtuvėje galės mėgautis įdomiais ir jaukiais pokalbiais su įdomiausiais Lietuvos žmonėmis, o pati Beata kiekvienoje laidoje bus paruošusi kulinarinių idėjų, kurios bus lengvai pritaikytos kiekvienų namų virtuvėje. 
07:00 Betovenas 2 (12+)
Vaikų numylėtinis senbernaras tėčio akyse iš bjauraus ir įkyraus padaro jau yra virtęs truputį gal ir nieko šuneliu. Todėl netrukus namuose įsikuria visa Betoveno šeimynėlė - senbernarė Misi ir keturi mažyčiai nuostabūs senbernariukai... 
08:30 Ryto suktinis su Zita Kelmickaite (12+)
Laida "Ryto suktinis" su Zita Kelmickaite skiriama tiems, kas neabejingas savo krašto žmonėms – jų meniniams pasireiškimams, gyvenimiškai išminčiai, kuri priverčia prašalaičius ir juoktis, ir verkti. Laidos kūrėja – pasiutusi – jai nepakanka tik Lietuvos, todėl kai tik yra proga, išmaišo ir pasaulio kraštus, kuriuose esama lietuvių, ir visada pasmaguriauja savitomis krašto tradicijomis. Sekmadienio rytas, 8 val.30 min. – galingiausias gražių žmonių užtaisas visai savaitei. 
09:00 Hanso Kristiano Anderseno pasakos (12+)
10:00 Gustavo enciklopedija (12+)
LRT televizijos laida vaikams "Gustavo enciklopedija" – tai ne vien pažintis su mus supančio pasaulio istorija, geografija, gamta, iškiliomis asmenybėmis. Tai tikros draugystės, tolerancijos, pozityvaus požiūrio į gyvenimą pamokėlės. Svarbiausias laidos autorių tikslas – pasitelkus fantaziją, humorą, pieštinę animaciją, visas įmanomas meninės raiškos priemones maloniai stebinti ir džiuginti žiūrovus. Per 17 laidos gyvavimo metų čia buvo sukurtas savitas pasaulis, kuriame draugiškai ir laimingai gyvena žurnalistas Gustavas, profesorius Kalėdauskas, nykštukas Benas, daygybė kitų, tikrų ir pieštų personažų. Riba, skirianti nerūpestingą vaikystę ir sudėtingą suaugusiųjų pasaulį – tarsi plonytė raudona linija, kuri čia neretai peržengiama, todėl laida skirta ne tik vaikams, bet ir visiems geros valios žmonėms. 
10:30 Šventadienio mintys (12+)
Kassavaitinė sekmadieninė televizijos laida "Šventadienio mintys" yra religininė laida, pretenduojanti tenkinti pagrindinės tikinčiosios Lietuvos visuomenės dalies – katalikų – dvasinius poreikius. Pretenduodama būti būtent religine laida, t. y. į tikrovę žvelgianti iš apibrėžtos tikėjimo perspektyvos, o ne laida apie religiją, kur tiek į pačią religiją, tiek į tikrovę apskritai galima pažvelgti ir sekuliariu žvilgsniu, laida "Šventadienio mintys" turi tikslą kelti opias krikščioniškojo tikėjimo problemas, problemiškai, apeliuojant į šių dienų aktualijas prisiminti svarbiausius krikščioniškojo gyvenimo įvykius, aktualiai priminti krikščionybės ir katalikų bažnyčios istoriją, pasakoti apie krikščionybės bei katalikybės santykį su kitomis konfesijomis, kitais tikėjimais ir religijomis, iš krikščioniškų pozicijų kelti religijos vietos šiuolaikiniame pasaulyje, šiuolaikinio žmogaus egzistencinės akistatos su religija klausimus, taip pat iš krikščioniškų pozicijų kelti ir analizuoti šiuolaikinio pasaulio iššūkius žmonijai. 
10:55 Velykų šv. Mišios iš Vatikano (12+)
13:00 Urbi et Orbi (12+)
13:30 Velykinis koncertas "Pavasario balsai" (12+)
14:15 Melagi, melagi (12+)
Aršus melagis advokatas prieš savo valią priverstas paromis kalbėti tiesą ir suvokia, kad geriausia jo ypatybė – liežuvis be kaulo – gali būti didžiausias patyčių objektas gyvenime. 
15:40 Auklė Makfi ir didysis sprogimas (12+)
Auklė Makfi pasibeldžia į Izabelės Gryn ūkio duris. Ji sužino, kad ponios Gryn vaikai paskelbė karą išlepintiems pusbroliams iš miesto. Auklė panaudoja skrajojantį motociklą, atgyjančią statulą, po medžius kopinėjantį paršelį ir pranykstantį dramblį. Ji moko vaikus penkių svarbiausių dalykų, tarp kurių, – geri santykiai. 
17:25 Loterija "Keno Loto" (12+)
17:30 Žinios. Sportas. Orai (12+)
18:00 Duokim garo! (12+)
19:30 Gimę tą pačią dieną (12+)
20:25 Loterijos "Keno Loto" ir "Jėga" (12+)
20:30 Panorama (12+)
Svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša, interviu su dienos herojais tiesioginiame eteryje. 
20:52 Sportas. Orai (12+)
21:00 Auksinis protas (12+)
Lietuvoje dar neregėto masto intelektinis žaidimas, kurio nugalėtojas laimi ne tik "Auksinio proto" titulą ir karūną, bet ir puikų pagrindinį prizą – nepamirštamą kelionę. Šis žiūrimiausias televizijos žaidimas – tai kokybiška intelektualus, smalsuolius ir įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus vienijanti pramoga. Žaidimo forma suteikia galimybę susirungti ne tik miestų, bet ir regionų auksiniams protams. Azartas ir intriga bei netikėčiausių žinių bagažas lydi kiekviename žaidime nuo pat pradžių iki galo. Stulbinama klausimų ir rungčių įvairovė į žaidimą įtraukia ne tik dalyvius, bet ir televizijos žiūrovus, trečiadienių vakarais prie televizorių ekranų suburia šeimas – tėvus, vaikus ir senelius! "Auksinis protas" – tai nepakartojama intelektuali kova! 
22:20 Rožinė pantera (12+)
Kažkas nužudė visame pasaulyje garsų futbolo trenerį ir pagrobė žiedą su neįkainojamu briliantu – "Rožine pantera". Dabar Prancūzijos vyriausybei reikalingas tikras superdetektyvas, galintis įminti šio paslaptingo nusikaltimo mįslę ir surasti vertingą deimantą. Kadangi toks neatsiranda, bylą tirti imasi inspektorius Klozo (akt. S. Martinas) – seklys, kurio darbo metodai yra kiek keistoki, labai pavojingi ir šokiruojančiai originalūs. Ir vis dėlto savo ištikimo pagalbininko Žilbero Pontono (akt. J. Reno) padedamas, Klozo aptinka nusikaltėlių pėdsakus. Gražuolė popžvaigždė (akt. B. Knowles), garsus futbolininkas ar samdomas žudikas iš Kinijos – visi jie galėjo "padėti" gerbiamam treneriui nukeliauti į aną pasaulį ir pagrobti brangenybę. Taigi, kuris iš jų yra tikrasis žudikas? Ir svarbiausia – kur yra legendinis deimantas? Keistuolio Žako Klozo laukia ne vienas painus galvosūkis 
23:55 Atpildas (12+)
XIV a. Anglijoje jaunas vienuolis sulaužo skaistybės įžadą, todėl pasprunka iš vienuolyno. Bėgdamas jis tampa žmogžudystės liudininku ir prisideda prie keliaujančių aktorių trupės. Atvykę į miestą jie sužino, jog viena vietinė mergina buvo neteisingai apkaltinta žmogžudyste, todėl greitai sukuria spektaklį, paremtą jos istorija.