Здравствуйте, Гость!
24 июня, 21:04

LRT Kultūra - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
14 октября, пятница 

05:00 DW naujienos rusų kalba (12+)
DW naujienų laida rusų kalba. 
05:10 Stambiu planu (12+)
Ved. Andrius Rožickas. 
05:45 Girių horizontai (12+)
Ved. Algimanta Žukauskienė ir Aušra Virvičienė. 
06:15 Gimtoji žemė (12+)
Svarbiausi ir ūkininkams rūpimiausi dalykai, naujausi valdžios sprendimai ir gražiausios šventės Lietuvos kaimuose ir miesteliuose. 
06:40 Misija: Vilnija (12+)
Laida pasakos Vilniaus krašto žmonių istorijas, analizuos ir, kaip tikisi jos autoriai, padės spręsti šio krašto problemas, kartu ir pamėgins padėti Lietuvoje gyvenantiems skirtingų tautų žmonėms geriau suprasti vienas kitą ir šalyje vykstančius procesus. 
07:15 Kelias į namus (12+)
Tai kelionė su žymiu Lietuvos žmogumi į jo tėviškę arba į kitą, ypač brangią jo gyvenime Lietuvos vietą. Vienos dienos kelionė į gimtąjį kraštą su prisiminimais ir susitikimai su gyvenančiais ir kuriančiais ten kraštiečiais galėtų būti ne tik geografinė kelionė, bet kelias į patį save, savo gyvenimo pasirinkimų patikrinimas. Laidos herojus tarsi kviečiamas atsakyti sau pačiam į klausimą, kokios aplinkybės, įvykiai lėmė dabar jau visiems gerai žinomą gyvenimo kelią. 
07:45 Nes man tai rūpi (12+)
Ved. Jolanta Kryževičienė. 
08:30 Likimo valsas (12+)
Vaidybinis serialas. Rež. Maris Martinsons 
08:53 Likimo valsas (12+)
Vaidybinis serialas. Rež. Maris Martinsons 
09:20 Lietuvos tūkstantmečio vaikai (12+)
Po sėkmingo aštuntokų starto gabiausių Lietuvos vaikų konkursas kviečia į atrankas šeštųjų ir dešimtųjų klasių mokinius. Šios anketos padės atrinkti vaikus, labiausiai vertus varžytis dėl garbingo Tūkstantmečio vaiko vardo. Spalio pabaigoje pasirodys anketos ir kitų klasių mokiniams. Apie tai bus pranešta išplatinant pranešimus mokykloms bei transliuojant anonsus per Lietuvos televiziją. Anketa yra visapusiška – reikia užpildyti bendro pobūdžio informaciją apie save, atsakyti į keletą atvirų klausimų, o taip pat išspręsti testą. Vienas svarbiausių atrankos kriterijų – praėjusių metų metinio trimestro pažymių vidurkis, kitas svarbus kriterijus – dalyvavimas įvairiose olimpiadose, konkursuose, bei įvairūs kiti pasiekimai ir laimėjimai. 
10:15 Pašėlęs gegužis (12+)
Dokumentinis filmas. Aut. Jadvyga Janulevičiūtė 
10:45 KINO JUOSTOS (12+)
Kur tas šaltinėlis. Dainuoja Vaclovas Daunoras. Aut. Jadvyga Janulevičiūtė 
11:15 Bodo (12+)
Serialas. Lenkija  
12:15 Legendos (12+)
Dokumentinių apybraižų ciklas. Ved. Aistė Stonytė-Budzinauskienė. 
13:00 Retrospektyva (12+)
Monsinjoras. Dokumentinis filmas. Rež. V. Vainoraitė 
13:30 Toli, palei šilą (12+)
14:00 Laiptai į dangų. Rytojaus ilgesys (12+)
Istorinė drama. Vokietija Rež. Carlo Rola. 
15:40 Poezija. LRT aukso fondas (12+)
15:45 Atspindžiai (12+)
Scen. aut. Ingrida Daraškevičiūtė. 
16:15 DW naujienos rusų kalba (12+)
DW naujienų laida rusų kalba. 
16:30 Dabar pasaulyje (12+)
Informacinė-analitinė laida rusų kalba iš Prahos. 
17:00 Kaulai ir rūdys (12+)
Vieną dieną, visiškai nelauktai, Ali tampa atsakingas už Semą – savo penkiametį sūnų, kurio beveik nepažįsta. Kišenėse švilpia vėjai, o gyvenimas neturi aiškios krypties. Jiedu išvyksta į Pietų Prancūziją ir apsistoja sesers ir jos vyro garaže. Ali susiranda darbą naktiniame klube. Čia jis susipažįsta su žavia orkų dresuotoja Stefani. Pasirodo, kad Ali – netipinis stačiokas, jis nepaiso mandagaus elgesio taisyklių ir nesivadovauja išankstiniais nusistatymais. Kaip tik dėl to jis geba išlaikyti ryšį su Stefani net ir po baisaus nelaimingo atsitikimo. „Kaulai ir rūdys“ – tai dviejų žmonių nykstančių ir vis iš naujo kuriamų painių santykių anatomija. 
19:00 Laba diena, Lietuva (12+)
Pačios naujausios žinios iš LRT radijo ir televizijos studijų ir truputis muzikos atokvėpiui, aktualūs interviu ir ne mažiau intriguojantys archyvo kadrai. 
20:45 Misija: Vilnija (12+)
Laida pasakos Vilniaus krašto žmonių istorijas, analizuos ir, kaip tikisi jos autoriai, padės spręsti šio krašto problemas, kartu ir pamėgins padėti Lietuvoje gyvenantiems skirtingų tautų žmonėms geriau suprasti vienas kitą ir šalyje vykstančius procesus. 
21:15 Legendos (12+)
Ved. Aistė Stonytė-Budzinauskienė. 
22:00 Euromaxx (12+)
DW kultūros ir gyvenimo būdo žurnalas. Ved. Ugnė Galadauskaitė. 
22:30 Panorama (12+)
Svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša, interviu su dienos herojais tiesioginiame eteryje. 
22:52 Sportas (12+)
„Sporto žiniose“ – Lietuvos ir pasaulio rekordai bei svarbiausių varžybų akimirkos. Faktai ir įspūdžiai iš didžiausių planetos stadionų bei mūsų šalies miestų arenų. Olimpinių medalių spindesys ir sūrūs sportininkų prakaito lašai.  
22:57 Orai (12+)
Tiksli ir išsami orų prognozė. 
23:00 Lietuvos Respublikos himnas (12+)
Lietuvos Respublikos himnas. 
23:05 Duokim garo! (12+)
Laidos tikslas – parodyti stipriausias ir kūrybingiausias Lietuvos kapelas, dainininkus ir muzikantus, lavinti žiūrovo požiūrį į etninės kultūros reiškinius šiandien. 
00:30 Kelias (12+)
Drama.  
00:45 Kultūrų kryžkelė. Rusų gatvė (12+)
01:15 Kultūrų kryžkelė. Vilniaus albumas (12+)
„Vilniaus Albumas“ – vienintelė Lietuvoje informacinė publicistinė TV laida lenkų kalba. 
01:30 Kultūrų kryžkelė. Trembita (12+)
Laida ukrainiečių kalba. Ukrainoje nuo senų laikų muzikinis instrumentas trembita kviesdavo žmones į liaudies forumą. Jis pranešdavo apie svarbius visai visuomenei įvykius. Trembita tapo naujienų ir susivienijimo simboliu.Tą patį šiandien bando daryti ir laida „Trembita“. 
01:45 Kultūrų kryžkelė. Menora (12+)
Laida apie Lietuvos žydus. Tai pasakojimas apie septynis šimtmečius Lietuvoje trunkančią šios tautos istoriją, Lietuvos žydų tragediją ir šių dienų gyvenimą. 
02:00 Kultūrų kryžkelė. Vilniaus sąsiuvinis (12+)
Laida baltarusių kalba, skirta Lietuvos baltarusiams. Laidoje – apie istorines asmenybes, kurios Lietuvoje paliko savo kultūrinės veiklos pėdsakus. Įdomių žmonių portretai, šių dienų baltarusių gyvenimas ir kultūriniais renginiai. 
02:15 Krikščionio žodis (12+)
Šviečiamoji, religinė laida, adresuota visiems, kuriems įdomi stačiatikių istorija, tradicijos, kultūra nuo Kristaus gimimo iki mūsų dienų. 
02:30 Maistas ir aistros (12+)
Ved. Erikas Tamašauskas ir Indrė Tamašauskienė. 
03:00 Pradėk nuo savęs (12+)
Scen. aut. Dalia Juočerytė. 
03:30 Pažvelk į profesiją kitaip (12+)
Ved. Andrius Baranovas. 
04:00 Mokslo ekspresas (12+)
Mokslo ir technologijų naujienų laida. Ved. Rolandas Maskoliūnas. 
04:20 XIV tarptautinio teatralizuoto vaikų ir jaunimo muzikos festivalio „Mes – Pasaulis“ šokio pasaka (12+)
„Dinozaurų salos paslaptis”.alis.