Здравствуйте, Гость!
12 апреля, 02:56

Balticum TV - телепрограмма на сегодня

RSS  
12 апреля, понедельник 

07:00 Snowdenas (12+)
09:10 Prieš vidurnaktį (12+)
Richardas Linklateris yra šios romantinės dramos, kurioje vaidina Ethanas Hawke'as ir Julie Delpy, režisierius. Tai filmų "Prieš saulėtekį" (1995) ir "Prieš saulėlydį" (2004) tęsinys. Prieš 18 metų amerikietis Džesis (akt. Hawke'as) ir prancūzė Selina (akt. Delpy) susitiko per visą Europą važiuojančiame traukinyje ir įsimylėjo klajodami Vienos gatvėmis. Džesis apie tai parašė romaną ir šis tapo bestseleriu JAV, tad praėjus beveik dešimtmečiui jis vėl susitiko Seliną ten, kur įsižiebė jų jausmai. Šiame filme vėl išvysime porelę, dabar jie kartu gyvena Paryžiuje ir yra dviejų mergaičių tėvai. Tačiau porelės gyvenimas toli gražu nėra tobulas. Seliną trikdo tai, kad jos karjera nesiklostė taip sėkmingai kaip Džesio, tad ji svarsto užsiimti kažkuo kitu. O Džesis iš visų jėgų stengiasi užmegzti ryšį su savo paaugliu sūnumi Henku, atvykusiu iš Čikagos vasarai. 
11:00 Geriausia, ką turiu (12+)
13:00 Kino žvaigždės Liverpulyje nemiršta (12+)
15:00 Kirtis dešine (12+)
17:00 Bredo gyvenimas (12+)
19:00 Pyragėlis (12+)
21:00 Atominė blondinė (12+)
Tarp Rytų ir Vakarų padalintame mieste nužudomas britų slaptosios tarnybos agentas. Išnarplioti įvykį į Berlyną išsiunčiama geriausia agentė Lorena Broton, žinoma "Atominės blondinės" slapyvardžiu. Mieste kur tvyro didelių permainų nuojauta, ji pasitelkia visus savo sugebėjimus ir ima sekti karštais šnipų-žudikų pėdsakais. Mirtinose lenktynėse su laiku ir už kiekvieno kampo tūnančiu priešu. Atominė blondinė privalo įvykdyti užduotį ir atstatyti trapią pasaulio jėgų pusiausvyrą. 
23:00 Vudšokas (12+)
Po savo motinos savižudybės Teresa niekaip negali susitaikyti su netektimi. Kaltės apsėsta moteris keliauja žemyn tamsiais savo sielos labirintais ir atkartoja keistą mamos elgesį prieš mirtį. Trapi vidinė būsena, haliucinacijos ir realybės suvokimo sutrikimai veda prie dar vienos tragiškos baigties. Šokiruojanti ir vizuali kelionė po tamsiąsias sielos gelmes. 
01:00 Dvasia šarvuose (12+)
Netolima ateitis. Majorė kažkada buvo žmogus, o dabar – technologijos stebuklas, kuriam nėra lygių. Ji vadovauja ypatingam specialiųjų pajėgų padaliniui. Jų tikslas kovoti prieš tobulėjančius kibernetinius nusikaltėlius, hakerius, pavojingiausius ekstremistus ir psichopatus. Vieną dieną padaliniui iššūkį meta paslaptingas priešas. Iškyla grėsmė ne tik miesto tvarkai, bet ir pačios Majorės gyvybei.