Здравствуйте, Гость!
20 апреля, 19:28

Lietuvos ryto televizija - телепрограмма на сегодня

RSS  
20 апреля, суббота 

05:20 Grigorijus R (12+)
06:10 Pasaulis iš viršaus (12+)
06:35 Krepšinio pasaulyje su Vidu Mačiuliu (12+)
Devyniasdešimtmečio Lietuvos krepšinio puslapiai: kokie mes buvom prieškario ir pokario laikais. Kodėl ir kaip gimė Lietuvos krepšinio lyga. Tapatus ir skirtingas mūsų oranžinio kamuolio sportas prieš 20 metų ir šiandien. Pasiekimai ir trūkumai. Pergalių ir pralaimėjimų kaina. Ar sprendžiamos krepšinio problemos. Geriausių Lietuvos trenerių, žaidėjų, teisėjų ir aistruolių pamąstymai. Žinomi ir dar nematyti archyviniai vaizdai. Viktorinos ir konkursai. 
07:00 Programa (12+)
07:04 TV parduotuvė (12+)
Parduotuvė televizijoje. 
07:20 Partizanų keliais (12+)
Artėjant valstybės atkūrimo šimtmečiui, televizija "Lietuvos rytas" transliuos 6 laidų ciklą "Partizanų keliais". Kiekvienos laidos metu istorikas ir Lietuvoje žinomas žmogus leisis į žygį partizanų keliais. Lankysis žieminėse, kaimuose, ieškos dar gyvų liudininkų. Lankant partizanų buveines, laidos kūrėjai aplankys ir nykstančius kaimus, kurių Lietuvoje vis daugėja. Kai kuriuose kaimuosem iš 20-ies trobų, mokyklos, bažnyčios, karčiamos likę vos keletas namų, kuriuose vis dar gyvena senoliai, menantys partizanų istorijas. Visos partizanų buveinės, slaptavietės yra unikalios ir turi savo istoriją. Pristatant lankytiną vietą, remsimės istoriniais faktais apie ją: nuotraukos, spauda, išrašai, dokumentai ir liudininkų pasakojimai. 
07:55 Pavojingiausios kelionės (12+)
08:30 Pavojingiausios kelionės (12+)
09:00 Skinsiu raudoną rožę (12+)
Skinsiu raudoną rožę" – laida sodininkams ir apie sodus, kurią kuria Rūta Janutienė ir Aurelija Aleškevičienė, jau trijus metus iš eilės yra mėgiama žiūrovų už paprastumą, polėkį ir gerą nuotaiką. Laidos komanda nuolat keliauja po gražiausius Lietuvos ir pasaulio sodus, lanko pasaulines sodų parodas. "Mes norime, kad mūsų žiūrovai jaustųsi dalimi sodininkų pasaulio, kuriame agurkus augina, ravi, kuria grožį savo kieme ir lietuvis, ir olandas, ir anglas, ir prancūzas", – pasakoja laidos vedėjos. Kita vertus, laida yra labai praktiška, nes joje sodininkams pataria profesionalūs agronomai, patyrę specialistai, ir daro tai kaip tik tuomet, kai to labiausiai reikia. Patarimų rubrikos yra susijusios su sodo darbų kalendoriumi. Taip pat laidoje savo unikaliais patarimais dalijasi sodo astrologė Palmira Kelertienė. 
09:30 Vantos lapas (12+)
Unikali laida apie pirties malonumus kiekvieną sekmadienio rytą pravers žinomų žmonių pirties duris ir suteiks galimybę ne tik pabūti su jais neformalioje aplinkoje, bet ir atskleis daugybę pirties paslapčių. Laidos kūrėjai garantuoja – "Vantos lapas" bus atsvara įprastinėms televizijos laidoms, ji įkvėps ne tik žiūrėti, bet ir kurti, patirti, išbandyti.Tikriausiai teko stebėti ne vieną sveikatos patarimų laidą, kurioje aptariami veiksmingi vaistai, diskutuojama apie jų poveikį, žalą organizmui... Tačiau ar teko matyti tokią laidą, kurioje atskleidžiami paprasti, bet veiksmingi būdai išlikti sveikam? Televizijos laida "Vantos lapas" – pirmas žingsnis Lietuvoje pristatantis pirtis, kurių poreikis užkoduotas mūsų tautos genuose, ir kviečianti tapti tikrais ne tik pirties, bet ir maisto, kuris gaminamas krosnyse, gurmanais. Net ir prastai iškūrenta pirtis yra žymiai geriau nei jokios, o tik pagalvokite kokią naudą gautumėte, jei žinotumėt kaip ja teisingai naudotis, kad pirtis taptų ne tik puikia vieta atsipalaiduoti, bet ir geriausiu vaistu. 
10:00 Skonio reikalas (12+)
10:30 Kitoks pokalbis (12+)
Laidoje kalbinami šalyje žinomi ir įtakingi žmonės, perspektyvūs talentai, garsūs savo srities profesionalai. Laidos vedėja Aušra Kilkuvienė kalbina ne tik svečius, bet ir jų artimuosius, šeimos narius ir taip atskleidžia intriguojančias jų gyvenimo detales. 
11:00 Inspektorius Luisas (12+)
Nuo neišmatuojamos holivudinių serialų banalybės paslapčių mėgėjams tėra vienintelis priešnuodis. Tai — angliški detektyvai, su tarsi iš gatvės surankiotais personažais, didžiulėmis mažų žmogelių aistromis ir pakankamai supinkliotais siužetais, kuriuose ūsuotas negražus žmogus dar visai nereiškia žudiko. Vienas naujausių ir populiariausių tokių serialų Didžiojoje Britanijoje yra „Inspektorius Luisas” 
13:00 Adomo obuolys (12+)
Po beveik 20-ies metų į televizijos ekranus grįžta kadaise labai populiari ir intriguojanti pokalbių laida "Adomo obuolys" su Inga Valinskiene. Garsi dainininkė pokalbiui pakvies žinomus, karjeros viršūnėje esančius, o kartais nepelnytai pamirštus, mylimus ir kritikos sulaukiančius visuomenės vyrus – verslininkus, meno pasaulio atstovus, ekonomistus, politikus. Inga įsitikinusi, kad kiekviena laida bus unikali, nes jos centre bus išskirtinės asmenybės. Darbas, meilė, maistas, moterys.... "Lietuvos ryto TV" žiūrovų laukia gurmaniškų pokalbių pusvalandis prie televizijos ekrano. "Labiausia mėgstu sąmojingus vyrus", – užuominomis apie būsimus savo pokalbių laidos svečius kalba I. Valinskienė. 
14:05 Ne spaudai (12+)
"Lietuvos ryto" TV eteryje startuoja laida "#NeSpaudai", skirta šviežiausioms šalies aktualijoms. Neįprasta laidoje tai, kad ji skirta "nematomai" ir dažniausiai nutylimai tų aktualijų įvykių pusei atskleisti. Kas savaitę maksimaliai kritiškai, skaidriai bei neformaliai valdžios gyvenimą apžvelgs laidos autoriai bei vedėjai, dienraščio "Lietuvos rytas" ir portalo lrytas.lt žurnalistai, politikos apžvalgininkai Vytautas Bruveris ir Tadas Ignatavičius.T. Ignatavičius teigė, kad jų tikslas – pusiau neformalaus formato laida, kurioje aktualiais klausimais ne tik būtų kalbinami politikos "mohikanai", bet ir būtų galima padiskutuoti tarpusavyje, pasidalinti subtiliomis politinėmis replikomis, intelektualiai pajuokauti. "Norėjome su kolega bent dalį savo pokalbių, kuriuos gvildename bene kaskart keliaudami iš Seimo atgal į redakciją, perkelti ir į viešąją erdvę. Dažniausiai politines aktualijas aptariame smagiai, su gera juodo humoro doze, nes tos aktualijos dažnai ir būna labiau tragikomiškos, nei rimtos", – teigė V. Bruveris. 
15:10 Pasaulio turgūs (12+)
16:00 Žinios (12+)
Žinios - tai pagrindiniai įvykių šalyje akcentai, įvykių komentarai ir objektyvus pateikimas, gyventojų rūpesčiai ir jų problemų sprendimas, švenčių akimirkos ir svarbiausia informacija Vilniaus, Kauno ir Alytaus regionų gyventojams ir svečiams. Žinių vedėjai: Andrius Kavaliauskas, Guoda Pečiulytė, Marius Jančius. 
16:20 Europos karatė čempionato apžvalga iš Vilniaus (12+)
18:00 Žinios (12+)
Žinios - tai pagrindiniai įvykių šalyje akcentai, įvykių komentarai ir objektyvus pateikimas, gyventojų rūpesčiai ir jų problemų sprendimas, švenčių akimirkos ir svarbiausia informacija Vilniaus, Kauno ir Alytaus regionų gyventojams ir svečiams. Žinių vedėjai: Andrius Kavaliauskas, Guoda Pečiulytė, Marius Jančius. 
18:30 Nuoga tiesa (12+)
Tai nuomonių ir argumentų karas, kuriame dalyvauja dvi pusės. Vienoje – laidos herojus, metęs iššūkį visuomenei ar kuriai nors jos grupei, valdžiai, politikams savo netikėtu poelgiu, aštria pozicija, kitoje – kovingoji laidos vedėja Rūta Janutienė, už žurnalistinius tyrimus apdovanota V. Kudirkos premija. Laidos kūrėjai reaguos į karštas aktualijas, bus atliekami išsamūs tyrimai, o diskusijų dalyviams tiesioginio eterio metu bus pateikiamas netikėtas filmuotas argumentas. Šį sezoną į pagalbą diskutuojantiems ateina juokinga, mistiška ir kandi muzikantų grupė "Antikvariniai Kašpirovskio dantys". Laidos kūrėjams temas diktuoja pats gyvenimas: kuo kvėpuoja Lietuva, apie ką ji kalba biuruose, kabinetuose ar virtuvėse, apie tai diskutuoja ir laidos dalyviai. 
20:00 Žinios (12+)
Žinios - tai pagrindiniai įvykių šalyje akcentai, įvykių komentarai ir objektyvus pateikimas, gyventojų rūpesčiai ir jų problemų sprendimas, švenčių akimirkos ir svarbiausia informacija Vilniaus, Kauno ir Alytaus regionų gyventojams ir svečiams. Žinių vedėjai: Andrius Kavaliauskas, Guoda Pečiulytė, Marius Jančius. 
20:25 Šelesto bylos (12+)
22:00 Žinios (12+)
Žinios - tai pagrindiniai įvykių šalyje akcentai, įvykių komentarai ir objektyvus pateikimas, gyventojų rūpesčiai ir jų problemų sprendimas, švenčių akimirkos ir svarbiausia informacija Vilniaus, Kauno ir Alytaus regionų gyventojams ir svečiams. Žinių vedėjai: Andrius Kavaliauskas, Guoda Pečiulytė, Marius Jančius. 
22:30 Šelesto bylos (12+)
23:05 Mentų karai. Odesa (12+)
01:25 Moterų daktaras (12+)
Į mažo miestelio ligoninės akušerijos skyrių atvyksta naujas gydytojas Platonas Zemcovas. Jis visiška priešingybė ankščiau ten dirbusiam Romanui. Platonas yra be proto talentingas gydytojas, tačiau jis nemėgsta bendrauti su savo pacientėmis, svarbiausia jam yra darbas. Maža to naujasis gydytojas turi paslaptį, kurią stengiasi labai krupščiai nuslėpti tiek nuo ligonių, tiek nuo savo kolegų. Ligoninės darbuotojai stengiasi kuo daugiau išsiaiškinti apie Platono praeitį, o tuo metu naujasis gydytojas kiekvieną dieną gelbsti vis naujas gimdyves ir jų kūdikius. Dar daugiau jautrių moterų istorijų ir dar daugiau gimimo stebuklų naujame jūsų pamėgto serialo "Moterų daktaras" sezone. 
02:55 Šeimininkė (12+)
04:35 Vantos lapas (12+)
Unikali laida apie pirties malonumus kiekvieną sekmadienio rytą pravers žinomų žmonių pirties duris ir suteiks galimybę ne tik pabūti su jais neformalioje aplinkoje, bet ir atskleis daugybę pirties paslapčių. Laidos kūrėjai garantuoja – "Vantos lapas" bus atsvara įprastinėms televizijos laidoms, ji įkvėps ne tik žiūrėti, bet ir kurti, patirti, išbandyti.Tikriausiai teko stebėti ne vieną sveikatos patarimų laidą, kurioje aptariami veiksmingi vaistai, diskutuojama apie jų poveikį, žalą organizmui... Tačiau ar teko matyti tokią laidą, kurioje atskleidžiami paprasti, bet veiksmingi būdai išlikti sveikam? Televizijos laida "Vantos lapas" – pirmas žingsnis Lietuvoje pristatantis pirtis, kurių poreikis užkoduotas mūsų tautos genuose, ir kviečianti tapti tikrais ne tik pirties, bet ir maisto, kuris gaminamas krosnyse, gurmanais. Net ir prastai iškūrenta pirtis yra žymiai geriau nei jokios, o tik pagalvokite kokią naudą gautumėte, jei žinotumėt kaip ja teisingai naudotis, kad pirtis taptų ne tik puikia vieta atsipalaiduoti, bet ir geriausiu vaistu.