Здравствуйте, Гость!
12 апреля, 04:44

Init TV - телепрограмма на сегодня

RSS  
12 апреля, понедельник 

06:00 LT muzika (12+)
07:05 Pokalbis su Daiva Žeimyte-Biliene (12+)
07:50 Praeities žvalgas (12+)
Didžiausia naujojo sezono premjera – unikalaus formato mūsų šalyje urbanistinių tyrinėjimų ir įspūdžių laida. Buvusiose sovietinio bloko šalyse liko daug karinių objektų. Apleisti, kadaise slėpę pasiklausymo stotis, branduolių raketų paleidimo bazes, požeminius cechus ar karinę aviatechniką šiandien jie lyg magnetas traukia tyrinėtojus. Jau keletą metų po sovietinę praeitį menančias, tačiau jokiuose turistiniuose maršrutuose nepažymėtas vietas keliaujantis televizijos laidų režisierius, verslininkas Šarūnas Jasiukevičius specialiai INIT TV žiūrovams pristato išskirtinį laidų ciklą "Praeities žvalgas". 
08:15 Spręskite patys (12+)
"Spręskite patys" diskusijų laidoje svečiai diskutuos aktualiomis temomis ir bandys Jus įtikinti, kad kiekvieno jų poziciją yra geresnė. Laidą pasikeisdami veda keturi "Laisvės TV" vedėjai. 
09:00 Andy Ray pokalbiai (12+)
Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenėje glūdi nesuskaičiuojama galybė įdomių istorijų ir patirčių – jų tiek, kiek ir žmonių. Kad jų gyvenimai yra įdomus ne mažiau už pasaulinio garso žvaigždes, atskleidžia savanoriška tautiečių iniciatyva – internetinis pokalbių kanalas "Andy Ray pokalbiai" (Andy Ray Talks). Herojų toli ieškoti nereikia – jie čia, tarp mūsų, sako Andy, vienas iš kanalo autorių. 
10:15 Meilės pusiausvyra (12+)
11:50 Pagrobta princesė (12+)
Seniai, seniai, kažkur pasaulio pakrašty, gyveno galingas burtininkas Piktabarzdis, kuris kartą per šimtą metų pagrobdavo po įsimylėjusią princesę. Jam jos reikėdavo tam, kad atnaujintų savo stebuklingas galias. Atėmęs iš merginos meilės jėgą, jis ją paversdavo akmenine statula. Šį kartą į jo pinkles patenka žavioji Mila, į kurios paieškas ir leidžiasi riteriu apsimetęs linksmasis gatvės artistas Tajus. Jaunasis karžygys pakeliui sutinka visokiausių pasakiškų padarų – išmintingą katiną, akmeninį monstrą bei kalbančią galvą, saugaučią stebuklingą kardą. 
13:25 LT muzika (12+)
14:45 Nuo letenos iki uodegos (12+)
15:10 Orijaus kelionės (12+)
15:40 Gyvenu čia (12+)
16:25 Kvailio diena (12+)
Antikorupcinė komedija žymios N.Gogolio pjesės "Revizorius" motyvais. Kyšininkas provincijos miestelio meras ir vagiantys jo administracijos valdininkai atvykėlius iš Maskvos palaikė Tyrimų komiteto atstovais. Vakarykščio durininko laukia karališkas priėmimas ir kyšis mero dukters rankos ir širdies pavidalu... arba skandalingas demaskavimas. 
18:00 Žinios (12+)
18:10 Kontrolinis šūvis (12+)
19:05 Laikykitės ten (12+)
Televizijos eterį užkariauja intelektualumu ir sarkastiškais pasisakymais garsėjantis Andrius Tapinas. Visiems gerai žinomas žurnalistas, laidų vedėjas ir rašytojas žiūrovus džiugins daug dėmesio susilaukusiu flagmanu. Kiekvienas kviečiamas įsitraukti į intelektualios satyros vakarus, kurių metu įvairiausiais kampais bus apžvelgi kasdieniai įvykiai, rimtos problemos ir visiems rūpimos aktualijos. Žinomi svečiai, įdomiausios diskusijos ir įžvalgos su gyva auditorija filmuojamoje laidoje "Laikykitės ten su Andriumi Tapinu"! 
20:00 Žinios (12+)
20:10 Kasdienybės herojai (12+)
Gyvenimo būdo laida "Kasdienybės herojai" – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – naujas interviu su gerai žinomu, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi. 
21:00 Kartą Niujorke (12+)
1921-ieji. Kaip ir tūkstančiai emigrantų iš visos Europos, Eva su seserimi Magda palieka gimtąją Lenkiją ir išplaukia į Niujorką. Tačiau kelias link amerikietiškos svajonės tikrovėje pasirodo daug sunkesnis. Serganti Magda uždaroma į karantiną, o Eva atsiduria Manhatano gatvėse. Ten ji susipažįsta su Bruno, kurio išorinis žavesys ir draugiškumas slepia nuožmų pavojingą būdą. Nepraeina daug laiko, kol Bruno įtraukia žavią moterį į naktinių Niujorko plaštakių ir burleskos šokėjų gyvenimą, o jo duodami pinigai tampa ne tik vieninteliu Evos pragyvenimo šaltiniu, bet ir būtinomis lėšomis sesers gydymui. 
22:55 Žinios (12+)
23:05 Kontrolinis šūvis (12+)
23:55 Sąmokslo teorija (12+)
Diskusijų laida "Sąmokslo teorija" atsinaujinusi grįžta į TV eterį. Laidos vedėjas Arnas Klivečka žada toliau laikytis svarbiausio principo – kalbėti apie tai, kas aktualiausia žmonėms. 
00:45 Lojalioji (12+)
Trisė to nenorėdama, supurtė nusistovėjusias pasaulio taisykles. Jos pasirinkimai sukėlė grėsmę idealiai veikiančių bendruomenių santvarkai. Turėdama vienintelį tikslą – sužinoti tiesą – ji patenka į nuožmaus karo epicentrą. Atsakymų ieškanti Trisė netrukus suvokia, kad karas nulems ne tik jos pačios, bet ir viso jos pasaulio likimą. 
02:45 Autopilotas (12+)
Kokie automobiliai rieda mūsų gatvėmis? Ko galima tikėtis iš ką tik rinkoje pasirodžiusių naujienų ir kas pristatyta paskutinėse pasaulinėse parodose? Ilgiausiai televizijų eteryje gyvuojančioje laidoje automobilių mėgėjams – praktiniai patarimai, automobilių vertinimas ir viskas, kas susiję su automobilių sportu. 
03:10 Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis (12+)
Naujas pažintinis laidų ciklas, dangus, žemė, vandenys ir požemiai pilni paslapčių ir stebuklų, apie kuriuos pasakojami padavimai. Mūsų kelionė po baltų Lietuvą kviečiam naujai pažvelgti į šias vietoves ir susipažinti ne vieną kelionę įkvėpusios knygos "Lietuva. 101 legendinė vieta" autorių – mitologės Daivos Vaitkevičienės ir archeologo Vykinto Vaitkevičiaus – mintis. 
03:40 Muzikos kaleidoskopas (12+)