Здравствуйте, Гость!
18 апреля, 20:16

Init TV - телепрограмма на сегодня

RSS  
18 апреля, четверг 

06:00 Bučinys (12+)
Judita atsisako savo medicinos studijų dėl santuokos su mylimu mediku, tačiau prabėgus vos metams, šis ją palieka dėl savo kolegės. Sukrėsta netikėto išsiskyrimo, moteris lieka gyventi viena, prabangiame name. Čia dirbantis liftininkas Patas – irgi gyvenimo mėtytas ir vėtytas: jo santuoka iširo, dukra mirė, jis pasinėrė į lošimų pasaulį. Kartą dvi kenčiančios širdys susitinka: jiedu susipažįsta su vienas kito norais, svajonėmis ir troškimais, tik ar draugystė, tarpusavio šiluma, viltis ir užuojauta leis jiems atrasti meilę? Tai mielas, nuoširdus, atviras pasakojimas apie du vienišus žmones, netikėtai ir labai atsargiai suvestus likimo. 
06:45 DELFI TV Gyvai (12+)
07:30 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
07:50 Gero apetito (12+)
08:25 Lobiai Anykščių kalvagūbryje. Anykščių dvaras ir miestas (12+)
08:55 Meilė trunka trejus metus (12+)
Romantinė komedija apie įvairiausius meilės atspalvius, geismo protrūkius, neišvengiamus išsiskyrimus ir jausmų aritmetiką. Ir 17-ojo Vilniaus tarptautinio kino festivalio "Kino pavasaris" uždarymo ceremonijos filmas! Tikriausiai ne atsitiktinai pagrindinis filmo herojus laikomas paties rašytojo alter-ego. Ilgai puoselėta ir kantriai brandinta jauno ir talentingo literatūros kritiko Marko (aktorius Gaspardas Proustas) santuoka subliūkšta lyg nevykusiai iškeptas pyragas. Jis lieka vienas kaip katinas ir ieško jaukaus prieglobsčio širdžiai. Bet vieną sykį nudegęs vyrukas nebenori skubėti ir sparčiai verstis kūlversčiais į kitos moters glėbį. Nauji karšti jausmai pažadina Marką pačiu netikėčiausiu momentu ir itin netikėtoje vietoje. Per savo močiutės laidotuves jis sutinka Alisą (aktorė Louise Bourgoin) ir apžavėtas kerais bando gudriai įtikinti, kad artimiausioje ateityje jie galėtų būti daugiau nei draugai. Idealiai flirtavimo amatą įvaldžiusi, žavinga ir įdomi mergina lyg tyčia gyvena susituokusi su Marko pusbroliu Antuanu, bet šis faktas neprikaišioja papildomų kliūčių geismingo meilės romano užuomazgoms. Liaudies išmintis byloja, kad vyras – ne siena, konkurentą galima patraukti, kai reikia. Kone tą pačią akimirką Marko gyvenimą šarmingai nuspalvina ne tik šviežia meilė, bet nauja knyga provokuojančiu pavadinimu "Meilė trunka trejus metus". Jis sąmoningai pasirašė veikalą slapyvardžiu ir neskuba išsiduoti autorystės nuoširdžiai mylimai Alisai, nes žino klaikiai nepatogią tiesą, kad nepaprastai populiari knyga jai žiauriai nepatinka. Mergina drąsiai reiškia nuomonę, kad beviltiško romano bestselerio tekstas yra parašytas nemokšiškai ir kvailai. Ji galvoja, kad teiginį "Pirmais metais perkami baldai. Antrais metais baldai perstatomi. Trečiais metais baldai pasidalinami" galėjo parašyti tik visiškas nevykėlis. Alisa šventai tiki amžina meile, o Markas drįsta rašinėti apie konkrečius terminus ir lyginti jausmus su matematika. Ar ilgai jie sugebės išbūti kartu? Kiek metų užsitęs judviejų širdyse rašomas romanas? 
10:30 Bučinys (12+)
11:15 Mama (12+)
12:00 Naujienos (12+)
12:30 Šeimininkė (12+)
13:10 Specialusis detektyvas (12+)
14:00 Naujienos (12+)
15:00 Zirkonautai (12+)
16:45 Naujienos (12+)
17:10 Pasaulis iš vidaus (12+)
18:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
18:10 DELFI TV Gyvai (12+)
18:55 DELFI Diena su Arnu Mazėčiu (12+)
20:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
20:20 Laikykitės ten pokalbiai (12+)
Dar negirdėtos įžvalgos, niekad nekalbinti pašnekovai ir netikėtos įžvalgos nuo šiol INIT TV ekrane. Andrius Tapinas į eterį žengia nusiteikęs atskleisti daug negirdėtų tiesų ir įtraukti į slapčiausias istorijas. Lietuvos ir pasaulio aktualijos kitaip... ironiškai intelektualus garsaus Lietuvos žurnalisto tonas ir kirbanti mintis: "niekad apie tai nepagalvojau"! Visas karščiausias naujienas ir platesnį jų kontekstą sužinokite "Laikykitės ten pokalbiai" tik per INIT TV! 
21:00 Bastūnas, siuvėjas, kareivis, šnipas (12+)
23:10 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
23:30 Teisingumo agentai (12+)
00:20 Įslaptinti (12+)
01:45 Praeities žvalgas (12+)
Didžiausia naujojo sezono premjera – unikalaus formato mūsų šalyje urbanistinių tyrinėjimų ir įspūdžių laida. Buvusiose sovietinio bloko šalyse liko daug karinių objektų. Apleisti, kadaise slėpę pasiklausymo stotis, branduolių raketų paleidimo bazes, požeminius cechus ar karinę aviatechniką šiandien jie lyg magnetas traukia tyrinėtojus. Jau keletą metų po sovietinę praeitį menančias, tačiau jokiuose turistiniuose maršrutuose nepažymėtas vietas keliaujantis televizijos laidų režisierius, verslininkas Šarūnas Jasiukevičius specialiai INIT TV žiūrovams pristato išskirtinį laidų ciklą "Praeities žvalgas". 
02:10 Antigangsteriai (12+)
Prancūzų režisieriaus Benjamino Rocher veiksmo drama su prancūzų kino žvaigžde Žanu Reno. Tai garsaus britų trilerio perdirbinys, pasakojantis apie talentingą policininką Seržą, kuris kasdien susiduria su daugybe sunkių nusikaltimų. Istorija užsisuka, kai netradiciniais metodais dirbanti jo komanda bando sustabdyti siautėjančių gangsterių gaują. Koks bus miesto gelbėjimo planas? 
03:45 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
04:05 Ieškotojas (12+)
04:50 LT muzika (12+)