Здравствуйте, Гость!
11 июля, 21:37

Init TV - телепрограмма на сегодня

RSS  
11 июля, суббота 

06:00 LT muzika (12+)
07:00 Svečiuose pas Pingviniuką (12+)
10:40 Laikykitės ten su Andriumi Tapinu (12+)
Televizijos eterį užkariauja intelektualumu ir sarkastiškais pasisakymais garsėjantis Andrius Tapinas. Visiems gerai žinomas žurnalistas, laidų vedėjas ir rašytojas žiūrovus džiugins daug dėmesio susilaukusiu flagmanu. Kiekvienas kviečiamas įsitraukti į intelektualios satyros vakarus, kurių metu įvairiausiais kampais bus apžvelgi kasdieniai įvykiai, rimtos problemos ir visiems rūpimos aktualijos. Žinomi svečiai, įdomiausios diskusijos ir įžvalgos su gyva auditorija filmuojamoje laidoje "Laikykitės ten su Andriumi Tapinu"! 
11:25 Autopilotas (12+)
Kokie automobiliai rieda mūsų gatvėmis? Ko galima tikėtis iš ką tik rinkoje pasirodžiusių naujienų ir kas pristatyta paskutinėse pasaulinėse parodose? Ilgiausiai televizijų eteryje gyvuojančioje laidoje automobilių mėgėjams – praktiniai patarimai, automobilių vertinimas ir viskas, kas susiję su automobilių sportu. 
11:50 Žvejo kelias su Ričardu (12+)
Laida apie žvejyba su žveju sportininku. Žvejosime ne tik Lietuvoje, bet ir keliausime, ne tik źiema, bet ir vasara. Laidos natūralios, prisotintos patarimais ir senolių išmintimi! 
12:15 Gyvenu čia (12+)
13:00 LFF I lyga (12+)
15:00 Maištininkas rugiuose (12+)
1939-ieji. Pradedantysis rašytojas Džeromas Selindžeris pradeda lankyti įkvepiančius rašymo kursus Kolumbijos universitete. Deja, nerūpestingą jaunuolio gyvenimą negailestingai nutraukia Antrasis pasaulinis karas, kurio metu jis pradėjo rašyti savo romaną "Rugiuose prie bedugnės". Nepaisant po karo išgyventos gilios depresijos, kūrybinės krizės, jis galiausiai užbaigia romaną, kuris, jo paties nusivylimui, atneša jam šlovę. Juosta apie garsų rašytoją bei jį išgarsinusį romaną. 
16:50 Laikykitės ten pokalbiai (12+)
Dar negirdėtos įžvalgos, niekad nekalbinti pašnekovai ir netikėtos įžvalgos. Andrius Tapinas į eterį žengia nusiteikęs atskleisti daug negirdėtų tiesų ir įtraukti į slapčiausias istorijas. Lietuvos ir pasaulio aktualijos kitaip... ironiškai intelektualus garsaus Lietuvos žurnalisto tonas ir kirbanti mintis: "niekad apie tai nepagalvojau"! Visas karščiausias naujienas ir platesnį jų kontekstą sužinokite "Laikykitės ten pokalbiai". 
18:30 Kasdienybės herojai (12+)
Gyvenimo būdo laida "Kasdienybės herojai" – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – naujas interviu su gerai žinomu, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi. 
19:15 Pavojinga tiesa (12+)
"Saulėlydžio" žvaigždė Tayloras Lautneris vaidina vaikiną, atsitiktinai sužinojusį, kad visas jo gyvenimas buvo grįstas melu. Tiesa paaiškėjo, kai Neitonas interneto svetainėje apie dingusius žmones netikėtai rado savo vaikystės nuotrauką. Pradėjęs domėtis tikrąja tapatybe, vaikinas tampa profesionalių žudikų taikiniu. Vienintelė galimybė išgyventi ir sužinoti daugiau apie biologinį tėvą yra atremti priešų puolimą ir perimti situaciją į savo rankas. 
21:00 Senmergės (12+)
Tris drauges pasiekia žinia – išteka joms gerai pažįstama Beki. Pasirodo, storulė, iš kurios kadaise šaipėsii mokykloje, nušluostė nosį visoms trims! Džena ir Keit iki šiol vienišos, o Regan džiūsta laukdama lemtingojo klausimo... Todel kai Beki paprašo Regan būti viena iš pamergių ir padėti rengti vestuves, pastarąją apima juodas pavydas. Akivaizdu, kad tokios vestuvės geruoju nesibaigs, bet kad viskas bus būtent taip, Beki negalėjo net įsivaizduoti! 
22:25 Pagrobimas 3 (12+)
00:10 Angelo veidas (12+)
Pagarsėjusi jaunos merginos žmogžudystė Sienoje, Italijoje pritraukė sensacijų žurnalistų ir medžiotojų minias iš viso pasaulio. Čia jaunas dokumentinių filmų režisierius ir susipažino su amerikiečių žurnaliste, kuri jau suspėjo apie šį įvykį parašyti labai prieštaringą knygą. 
01:50 Arčiau namų (12+)
02:35 Radvilų Biržai (12+)
03:05 Mokslo sriuba (12+)
03:35 Muzikos kaleidoskopas (12+)