Здравствуйте, Гость!
22 мая, 03:46

Init TV - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
06 июня, понедельник 

06:40 Telelaikraštis (12+)
09:00 Hercogienė (12+)
Džordžijana Kavendiš (akt. Keira Knightley) – graži ir protinga mergina, kuri išteka už turtingo Devonšyro hercogo. Subtilų skonį madai ir tvirtas politines pažiūras turinti mergina nesunkiai pelno visuomenės simpatijas ir tampa viena mylimiausių XVIII a. britų aukštuomenės garsenybių. Tačiau asmeninis Džordžijanos gyvenimas tikrai neprimena pasakos. Santuoka su šaltu ir bejausmiu hercogu (akt. Ralph Fiennes) pastūmėja ją ieškoti meilės kito vyro glėbyje. Netrukus jauna hercogienė savo kailiu patiria, kaip XVIII a. skiriasi vyrų ir moterų teisės. 
11:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
11:15 Europos naujienos (12+)
11:45 Tai nutiko Jemene (12+)
Žaisminga ir romantiška britų humoro komedija apie vienišą žvejybos ekspertą, kuris gauna netikėtą pasiūlymą kardinaliai pakeisti nelaimingą gyvenimą, jeigu sugebės įvykdyti neįmanomą misiją ir užveisti lašišas kaitrioje Jemeno dykumoje. 
13:30 Mūsų praeities beieškant (12+)
Istorinė laida 
14:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
14:19  Orai (12+)
14:20 Mano gyvenimo dienos (12+)
Drama 85´ 
15:50 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
16:10 Amerikietiška intriga (12+)
Аtrodo, kad JAV prezidento Džono Kenedžio tragedija 1963-siais parodyta kine visais įmanomais kampais, bet.... Eilinis paauglys, didžiąją laiko dalį leidžia paskendęs savo paties mintyse, o vakarais jis svajoja apie karštą blondinę. Ketrin neseniai įsikūrė name priešais. Stebėdamas ją Adamas netrunka sužinoti, kad ji laisva menininkė, išsiskyrusi ir... tiesiogiai susijusi su šalies prezidentu. Keisto likimo (ir šios istorijos vingių) vedini herojai patenka į netikėtinų įvykių verpetą, kuris baigsis JAV prezidento Džono Kenedžio nužudymu. 
17:45 10+1 temų apie teatrą su... (12+)
18:15 Leik sitis (12+)
Šioje karščiu alsuojančioje pietietiškoje dramoje motina ir sūnus vėl suras vienas kitą po ilgų ilgų metų. Šeimos tragedija išskyrė juos ir metai, praleisti toli vienas nuo kito negali nepalikti pėdsakų. 
19:50  Programos pabaiga (12+)
02:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
02:30 Aš, Frankenšteinas (12+)
Veiksmo prisotinto trilerio režisierius Stuartas Beattie´s, vaidina aktoriai Aaronas Eckhartas ir Billas Nighy´s Praėjus 200 metų nuo jo sukūrimo, nemirtingasis daktaro Frankenšteino kūrinys Adomas vis dar klajoja po pasaulį. Atsidūręs geranoriškų Leonoros vadovaujamų Gargoilų ir jį medžiojančių piktavalių demonų pajėgų mūšio viduryje, Adomas priverstas kovoti su tais, kurie siekia išnaudoti jo natūralų gebėjimą gyventi amžinai, ir padaryti galą jų tikslui sunaikinti žmoniją... 
04:05 Mūsų praeities beieškant (12+)
04:35 Vėžliuko Semio nuotykiai (12+)
Scenaristai nežada apkrauti jaunų galvų begalybe dokumentinės informacijos. Jie nori tik visiems suprantamais, neįkyriais ir žaismingais metodais atkreipti dėmesį į klimato pasikeitimus, vandenynų užterštumą, sparčiai besikeičiantį motulės gamtos veidą. Filmo veiksmas panardins ištisus 50 metų, kai jūrų vėžlys Semis išplauks į gimtąjį krantą po ilgų, nenuspėjamų, spalvingų ir įdomių povandeninių klajonių su penkiais draugais vėžliukais.