Здравствуйте, Гость!
27 апреля, 00:00

Init TV - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
08 июня, среда 

05:25 Mano vidinis aš (12+)
Saimonas Keiblas (akt. Ryan Phillippe) prabunda ligoninėje visiškai nieko neatsimindamas apie paskutinius dvejus savo gyvenimo metus. Tačiau netrukus jis suvokia, jog yra apdovanotas nepaprastu gebėjimu persikelti laike. Vyras pabando išsiaiškinti praeities detales ir sužinoti, kas nužudė jo brolį. 
07:00 Telelaikraštis (12+)
08:20 Mergaitė ir lapė (12+)
Raudonplaukė strazdanė mergaitė gyvena vienkiemyje kalnuose. Mergaitė neturi nei seserų, nei brolių, o tėvai nuolatos užsiėmę. Grįžusi iš mokyklos, dienas ji leidžia savo kambaryje arba klajodama po slėnį.Tačiau vieną dieną keliaudama iš mokyklos strazdanė sutinka jauną laputę – tokią pat raudonplaukę kaip ir ji. Vieniša mergaitė pasijunta sutikusi draugą, bet laputė pasprunka. Mergaitei telieka klaidžioti po pievas ir giraites su viltimi, jog galbūt sutiks raudonkailę. Filmas pelnė Jaunojo aktoriaus apdovanojimą. 
11:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
11:15 Objektyvas (12+)
11:55 Kaktusas (12+)
Dvi bėdos kuo puikiausiai papildo viena kitą. Tad metas kelionėn, kurios metu nutiks dar daugiau bėdų. Nuotaikinga prancūzų komedija. Samio gyvenime yra viena didelė bėda - jis serga hipochondrija, tad paniškai baiminasi dėl savo sveikatos. Patriko gyvenime taip pat yra didelė bėda - Samis. Kadaise vaikystėje Samis jam išgelbėjo gyvybę ir nuo to laiko Patrikas negali Samiui nieko atsakyti. Po eilinės daktarų apžiūros paaiškėja, kad Samiui gyventi liko vos trys mėnesiai. Patrikas pasiryžta šiuo sunkiu metu paremti draugą, tačiau neįtaria, kad šis įvykis apvers jo gyvenimą aukštyn kojomis - nuves jį į Indiją. Būtent ten jo draugas tikisi stebuklingai pagyti. 
13:30 Sportas, grožis, sveikata (12+)
14:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
14:19  Orai (12+)
14:20 Pažymėtasis (12+)
Kovinė drama 104´ 
16:10 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
16:30 Belaisvė (12+)
Aštuoneri metai prabėgo nuo devynmetės Kasandros dingimo. Staiga atsirado ženklų, kad ji gali būti gyva. Pradingėlės tėvas Metju (aktorius Ryan Reynolds) apgailestauja, kad tiek daug laiko praėjo, o tiek mažai tepadaryta dukrai surasti, be to, dėl dukters dingimo jį negailestingai graužia žmona, įtarimų pateikė ir detektyvai. Negalėdamas taikstytis su priekaištais, jis ima tyrimą į savo rankas. Ar pavyks rasti dukrą ir įrodyti, kad jis nė kiek neprisidėjęs prie dukros pagrobimo? 
18:25 Nuskendusio slėnio paslaptys (12+)
18:55 Klastotė (12+)
Denielis žino, kad jo darbai geri. Bet visuomenė nepripažįsta jo talento ir tenkinasi vidutiniokais. Denielio savimeilė įžeista, jis susierzinęs. Įtūžio apimtas nutapo paveikslą, kopijuodamas madingą dailininką. Darbą akimirksniu nuperka. Tad gimsta dar vienas. Ir dar vienas....Bet tiesa netruks paaiškėti ir štai  tada dailininko gyvybė pakibs ant plauko.... 
20:45  Programos pabaiga (12+)
02:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
02:30 Sniego karalienė (12+)
Animacinis f. 73´ 
03:45 Sportas, grožis, sveikata (12+)
04:15 Nors mirk iš gėdos (12+)
Šioje iššaukiančioje komedijoje Elizabeth Banks („Bado žaidynės“, „Aukšta klasė“) vaidina sumanią korespondentę, kuri po vienos nakties nuotykio su patraukliu nepažįstamuoju (akt. Jamesas Marsdenas iš „Žinių vedėjas 2“) ryte įstringa Los Andželo centre be telefono, automobilio, asmens dokumento ir pinigų. Ir tai nutinka tuomet, kai iki svarbiausio jos karjerai pokalbio dėl darbo likusios 8 valandos.