Здравствуйте, Гость!
18 июня, 04:09

Init TV - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
10 июня, пятница 

06:25 Telelaikraštis (12+)
09:20 Dykumų mėnuo (12+)
11:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
11:15 Maistas ir aistros (12+)
apie kulinariją 
11:45 Prancūziška apgaulė (12+)
Jauna kirpėja nukerpa, sušukuoja ir pataria visais gyvenimo klausimais visiems klientams ir draugams. Deja, vienintelis žmogus, kuriam ji, atrodo, negali padėti yra jos motina, kuri prarado aistrą gyvenimui po to, kai ją paliko vyras. Visas pasaulis aplink ją nusidažė tamsiom spalvom ir Emilė jaučiasi bejėgė tokio didelio motinos sielvarto akivaizdoje. Vieną gražią dieną Emilė gauna aistringą anoniminį meilės laišką ir jai galvon šauna mintis. Ji, pakeitusi vardą, persiunčia šį laišką motinai. Galbūt „slaptas gerbėjas pralinksmins Emilės motiną. Emilės planas pasiteisina: Medė vėl pražysta. Emilė lengviau atsipučia matydama ją laimingą. Tačiau jaunoji kirpėja greitai susivokia, jog taip problemos neišsprendė, o sukūrė dar vieną - dabar ji turės aprūpinti motiną nuolatiniais meilės laiškais. O netrukus Emilė turės surasti ir „laiškų autorių . Tuo tarpu tikrasis meilės laiško, adresuoto Emilei, autorius, Žanas (akt. Samy Bouajila), kasdien beveik nepastebimas sukiojasi jos panosėje. 
13:30 10+1 temų apie teatrą su... (12+)
14:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
14:19  Orai (12+)
14:20 Restorane (12+)
DžoDžo - svajonės atrodo, pagaliau išsipildė – ji dirba sėkmingame Dublino restorane. „Raw“ ne tik populiarus. Jame keistokai persipynė bičiulystė, gurmaniški patiekalai ir profesionalumas, tad jis viena geidžiamiausių vietų mieste. Bet... ne viskas taip tobula, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio... Kiekvienas šios komandos narys turi savų problemų. Vadybininkė Tania nuolat kankinama depresijos, jos vyras virėjas Melas, įsitikinęs savo genialumu, todėl nepakenčia jokios krtitikos, DžoDžo kaimynas, o kartu ir pagrindinis Dublino pleibojus Bobis, nepraleidžia nei vienos padavėjos.. Bet „Raw“ aukštyn kojom viskas pasikeis, kai prie komandos prisijungs DžoDžo brolis Šeinas... 
15:15 Susitikimai (12+)
16:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
16:20 Seksualus piktas genijus (12+)
Jauna, graži ir seksuali Nikė, trys jos buvusieji ir dabartinis mylimasis – advokatas, padėjęs jai išvengti rimtų nemalonumų. Štai taip keturi vaikinai atsiduria bare Los Andželo centre, kur jų laukia tikrai nelengvas, netgi pamišėliškas vakaras. Juodoji komedija apie tai kad kerštas gali būti mirtinas. 
17:50 Pasaulio muzika: Yalunina – Degoosarov (12+)
19:05 Imtynininkas (12+)
Prieš dvidešimt metų imtynininkas Rendis Robinsonas maudėsi šlovės spinduliuose. Dabar vienišas vyras gyvena namelyje ant ratų, dirba prekybos centre, o savaitgaliais dalyvauja imtynėse. Po vieno imtynių mačo Rendį ištinka širdies smūgis, ir jam atliekama chirurginė operacija. Gydytojai uždraudžia Rendžiui vartoti anabolinius steroidus bei dalyvauti imtynėse, ir jis nusprendžia išeiti pensijon. Bet ar buvęs imtynininkas sugebės visam laikui atsisakyti didžiausios savo gyvenimo aistros? 
20:55  Programos pabaiga (12+)
00:00 Nekenčiu Valentino dienos (12+)
Ženevjeva turi gėlių parduotuvę Brukline. Į pasimatymus ji žvelgia savotiškai: su vyrais susitinka tik po penkis kartus, kad nebūtų įskaudinta. Vieną dieną Ženevjeva susipažįsta su Gregu. Jis gražus, linksmas, ką tik atvykęs. Netrukus jie vienas kitą įsimyli. Gal šįkart Ženevjeva nepaisys savo susikurtos penkių pasimatymų taisyklės? 
02:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
02:30 Objektyvas (12+)
03:00 Maistas ir aistros (12+)
apie kulinariją  
03:30 10+1 temų apie teatrą su... (12+)
04:00 Koncertas (12+)
Andrejus Leonido Brežnevo epochoje buvo pripažintas dirigentas ir dirbo Maskvos Didžiajame operos ir baleto teatre. Tačiau jis neįtiko KGB organams , ir jo karjera žlugo. Praėjo dvidešimt penkeri metai, o Andrejus tebedirba tame pačiame Didžiajame operos ir baleto teatre. Tik jis ne dirigentas, ir net ne administracijos darbuotojas. Andrejus - valytojas, kurį uja kas netingi. Atsitiktinumo dėka Andrejui į rankas patenka faksu atsiųstas kvietimas teatro orkestrui vykti gastrolių į Paryžių. Jam į galvą šauna beprotiška idėja: kodėl gi jam nesurinkus senosios trupės ir neatsigriebus už sulaužytą karjerą?