Здравствуйте, Гость!
26 мая, 20:04

Init TV - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
24 июня, пятница 

06:20 Telelaikraštis (12+)
06:40 Senamiesčio žiogas (12+)
Koncertas 
09:20 Artistas (12+)
Holivudas, 1927-ieji. Nebyliojo kino era baigiasi. Netrukus kino aktoriai ekrane prabils savais balsais. Kino žvaigždė Žoržas Valentenas žino, kad jo šlovės valanda baigiasi. Jo veidas dings iš ekranų, o pavardė nugrims užmarštin. Visai kitokius laikus šis perversmas atneša jaunai statistei Pepi Miler. Gražuolei plačiai atsiveria studijos durys ir kelias į populiarumą. Tai nebylus filmas, kuris senąja pirmtakų maniera pasakoja melodramišką susipynusių likimų, taurios meilės, garbės ir tuštybės istoriją. 
11:00 Maistas ir aistros (12+)
apie kulinariją 
11:30 Mažasis riteris Trenkas (12+)
Animacinis nuotykinis f. 77´ 
13:00 Joninių kupolė (12+)
Koncertas 
14:00 Restorane (12+)
DžoDžo - svajonės atrodo, pagaliau išsipildė – ji dirba sėkmingame Dublino restorane. „Raw“ ne tik populiarus. Jame keistokai persipynė bičiulystė, gurmaniški patiekalai ir profesionalumas, tad jis viena geidžiamiausių vietų mieste. Bet... ne viskas taip tobula, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio... Kiekvienas šios komandos narys turi savų problemų. Vadybininkė Tania nuolat kankinama depresijos, jos vyras virėjas Melas, įsitikinęs savo genialumu, todėl nepakenčia jokios krtitikos, DžoDžo kaimynas, o kartu ir pagrindinis Dublino pleibojus Bobis, nepraleidžia nei vienos padavėjos.. Bet „Raw“ aukštyn kojom viskas pasikeis, kai prie komandos prisijungs DžoDžo brolis Šeinas... 
15:00 Susitikimai (12+)
15:45 Karmen (12+)
Romantinė drama 115´ 
17:45 Pasaulio muzika: Harry Manx (12+)
18:30 Kaliniai (12+)
Lietingą Padėkos dieną mažame Amerikos miestelyje dingsta dvi mergaitės: šešiametė Ana ir jos draugė Džoi. Pagrobimo bylos imasi jaunas detektyvas Lokis, kuris sulaiko nestabilios psichikos vaikiną , tačiau pritrūksta kaltės įrodymų. Nenorėdamas prarasti laiko, Anos tėvas Keleris pagrobia ir įkalina įtariamąjį.. Desperacijos apimtas tėvas pasiryžęs viskam, kad iš savo belaisvio išgirstų, kur yra jo dukra... 
21:00  Programos pabaiga (12+)
00:00 Sukurtas Haroldas (12+)
Haroldas Krikas yra užkietėjęs vienišius, kuris maniakiškai dievina skaičius. Galbūt todėl jis dirba auditoriumi mokesčių inspekcijoje ir kiekvieną dieną privalo kantriai skaičiuoti. Vyriškis principingai nenuolaidžiauja klientams, todėl užsitarnauja labiausiai nelaukiamo svečio reputaciją daugelyje įstaigų. Haroldas taip pat garsėja pedantišku punktualumu, nes tiksliai žino ką veiks kiekvieną valandą, kiekvieną minutę ir netgi kiekvieną sekundę. Pas jį absoliučiai viskas suplanuota ir taip jau tęsiasi ištisus 12 metų. Tačiau vieną ypač neįprastą dieną griežtomis taisyklėmis ir skaičiais apribotas auditoriaus rutininis pasaulis subyra į šipulius.  
02:00 Sportas, grožis, sveikata (12+)
02:30 Objektyvas (12+)
03:00 Maistas ir aistros (12+)
apie kulinariją  
03:30 Lietuvos dvarai (12+)
04:00 Brėkštanti aušra (12+)
Ši pasaulinio bestselerio ekranizacija nepaliko abejingų, nes joje – ilgai lauktas įvykis – Edvardo su Bela vestuvės. Nuostabi ceremonija ir Džeikobo tramdomas pavydas. Po vestuvių jaunavedžiai medaus mėnesį švęs egzotiškoje Brazilijos gamtoje. Čia jų laukia pirmasis suartėjimas, kuris gali būti labai neprognozuojamas. Ar itin stiprių galių turintis Edvardas nenuskriaus Belos? Kai ši ims lauktis – nerimas dėl jos sveikatos sustiprės. Ar nepakenks mirtingajai jos įsčiose neįprastai greitai auganti nežemiška būtybė?