Здравствуйте, Гость!
16 июля, 04:30

Init TV - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
09 августа, вторник 

05:30 Prieblanda (12+)
Po penkerių metukų sūnaus paskendimo mistinių romanų rašytojos gyvenimas yra beviltiškai sudaužytas. Ji sunkiai išgyvena šią netektį, o jos geriausia draugė pasiūlo išeitį – apsigyventi vieno atokaus kaimo kotedže, kad čia siela atgautų ramybę. Tačiau čia dedasi paslaptingi bei šiurpūs reiškiniai, o rašytoja yra įtraukiama į žmogžudysčių sūkurį...  
07:20  LT muzika (12+)
09:35 Marko miuziklas (12+)
Markas prieš devynerius metus baigė koledžą, kuriame jis buvo ryškiausia miuziklų žvaigždė. Laikas bėga, o jis tebejaučia nostalgiją senoms mokyklos dienelėms. Galbūt nauja meilė padės Markui subręsti ir pradėti kitą gyvenimo etapą? Juk jam niekas netrukdo sugrįžti į sceną. 
11:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
11:10  Dienos komentaras (12+)
11:15 Susitikimai (12+)
Vedėjas S.Valadka 
12:00 Vėžliuko Semio nuotykiai (12+)
Scenaristai nežada apkrauti jaunų galvų begalybe dokumentinės informacijos. Jie nori tik visiems suprantamais, neįkyriais ir žaismingais metodais atkreipti dėmesį į klimato pasikeitimus, vandenynų užterštumą, sparčiai besikeičiantį motulės gamtos veidą. Filmo veiksmas panardins ištisus 50 metų, kai jūrų vėžlys Semis išplauks į gimtąjį krantą po ilgų, nenuspėjamų, spalvingų ir įdomių povandeninių klajonių su penkiais draugais vėžliukais. 
13:30 Simbolių kalba (12+)
14:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
14:15  Dienos komentaras (12+)
14:19  Orai (12+)
14:20 Elitinis būrys (12+)
1997-ais metais, prieš popiežiaus Jono Pauliaus II vizitą į Rio de Žaneirą, specialiųjų operacijų būrio vadovas kapitonas Nascimento gauna įsakymą kontroliuoti skurdų, pagal džiunglių ir narkomanijos baronų įstatymus gyvenantį rajoną. Pats kapitonas norėtų pasitraukti iš tarnybos ir ieško savęs verto įpėdinio, kuriuo gali tapti vienas iš dviejų jaunų Nascimento būrio išgelbėtų karo policininkų. Vienas jų stebina drąsa, kitas – protu. Jei tik Nascimento galėtų šias savybes suteikti vienam žmogui, jis jau turėtų tobulą pamainą. 
16:15 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
16:35 Viešbutis (12+)
Kriminalinis trileris. 
18:00 Patinka vairuoti (12+)
18:30  Programos pabaiga (12+)
00:55  Programa (12+)
01:00 Muzikos ekspresas (12+)
Muzika. 
02:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
02:20 Moljeras: teprasideda komedija (12+)
1644-ųjų Paryžius. 22 metų Žanas Batistas Poklenas, žinomas Moljero slapyvardžiu, dar tik pradeda karjerą. Jo klasika tapusios pjesės „Tartiufas, „Šykštuolis, „Don Žuanas pasirodys tik po dešimties metų. Ambicingas turtingo tėvo paramos atsisakęs jaunuolis net nesapnuoja būti lyginamas su Šekspyru ar Sofokliu ir neįsivaizduoja, kad netrukus sulauks neregėtos šlovės. O kol kas jis tik nevykęs aktorius, kurio prieš metus įkurta teatro trupė jau patyrė bankrotą. Kreditorių įskųstas Moljeras net kelis kartus patenka į kalėjimą, kol pagaliau paslaptingai dingsta. Istorikai ir literatūros kritikai iki šiol nesugeba užčiuopti būsimo satyrinės dramos tėvo pėdsakų, ir niekas nežino, ką veikė Moljeras tuos septynis mėnesius. Kai jo trupė vėl pradeda gastroles provincijos miesteliuose, jiems nusišypso sėkmė. Aktoriai sėkmingai gastroliuoja trylika metų, kol pasiekęs šlovę 1658-aisiais Moljeras grįžta į Paryžių. Rašytojo išradingumas ir šmaikštumas išgarsina jį ir jo trupę visoje Prancūzijoje, todėl karalius suteikia galimybę repetuoti ir kurti Paryžiaus teatre. Bet kas gi nutiko Moljerui per tuos istorijos metraščių prarastus mėnesius? Kas taip smarkiai pakeitė talentingąjį autorių ir jo požiūrį į gyvenimą? Filme mėginama užpildyti šią istorijos spragą.  
04:20 Susitikimai (12+)