Здравствуйте, Гость!
23 мая, 22:25

Init TV - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
22 августа, понедельник 

06:05 Pasaulio muzika: Queen in Jazz (12+)
07:45  LT muzika (12+)
09:10 Savaitės filmų filmas. Bointono pakrantės našlių klubas (12+)
Niekada nevėlu atrasti tikrąją ir vienintelę meilę. Linksma ir šviesi komedija. Merilin, kuri neseniai tapo našlė ir vis dar negali atsigauti po sutuoktinio mirties, sutinka prisidėti prie Boitono pakrantės našlių klubo ir nelauktai suranda naują draugų kompaniją. Kad ir nenorėdama užmegzti naujų pažinčių, ji nustemba, kad dauguma jos bendraamžių iš tiesų ieško meilės. Luisą bando užkariauti jaunesnis vyras, tuo tarpu Haris ieško meilės internete ir ragina savo draugą Džeką užmegzti romaną su paslaptingąja Sende. Boitono pakrantės našlių klubas įrodo, kad gyvenimas prasideda ne tik sulaukus 40-ies, bet ir 60-ies, todėl niekada ne vėlu įsimylėti. 
11:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
11:15 Patinka vairuoti (12+)
11:40 Kur tas Fredas? (12+)
Fredas turi mylimą merginą. Mergina turi sūnelį. O sūnelis turi svajonę – trokšta krepšinio kamuolio su mylimos komandos žaidėjų autografais. Ko tik nepadarysi, kad vaikas, taigi, ir mylimoji, būtų laimingi. Fredui tenka apsimesti invalidu. Taip, čia nėra gerai. Tačiau ką daryti? Kai artimųjų laimė visų svarbiausia, dar ne tam ryžtumeisi! 
13:30 Mūsų praeities beieškant (12+)
Istorinė laida 
14:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
14:14  Orai (12+)
14:15 Tamsoje (12+)
Veiksmas vyksta 1943-iųjų kovą Lvove (tuometėje Lenkijoje). Miestas – nacių okupacijos gniaužtuose. Silpnieji persekioja dar silpnesnius, vargšai vagia iš dar vargingesnių. Šiai žmonių grupei priklauso ir Leopoldas Soha – smulkus vagišius. Jis puikiai pažįsta kanalizacijos tunelius, tad ten slepia savo grobį. Tačiau mieste gyvena ir dar nelaimingesnių už Sohą žmonių. Tai – žydai. Sužinojusi, kad getas bus naikinamas, grupelė belaisvių sugalvoja planą, kaip pasprukti kanalizacijos tuneliais. Kai tik pastarieji atsiduria tamsiajame pasaulyje, juos aptinka Soha. Žydai vyrui pasiūlo pinigų, kad šis saugiai juos paslėptų. Bausmė už žydų slėpimą – vieša visos šeimos egzekucija. Bet Sohai labai reikia pinigų, taigi vagišiui atsiranda puiki galimybė pasipelnyti. Kai spaudimas išduoti žydus didėja, Soha atsiduria dideliame pavojuje. Tačiau prabudusi sąžinė neleidžia palikti naujos „šeimos“ likimo valioje. 
15:55 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
16:10 Adelainos amžius (12+)
Adelaina gimė 1908 m. sausio pirmą dieną. Kuomet jai buvo 29-eri, moteris pateko į autokatastrofą, pakeitusią jos gyvenimą amžiams. Tą lemtingąjį vakarą visagalis laikas užmiršo Adelainą. Kuomet pasaulis aplink ją keitėsi, moteris, bėgant metams, išliko tokia pat. Kad niekas nesužinotų jos paslapties, Adelaina pasirinko vienatvę, apie savo nemirtingumą papasakojusi tik mylimai dukrai. Beveik aštuoniasdešimt metų moteris bėgo nuo visų ir nuo visko: atstumdavo tuos, kurie jausdavo jai simpatiją, nesileisdavo į draugystes ir niekur neapsistodavo ilgam. Tačiau vieną dieną Adelaina susipažįsta su charizmatišku filantropu Eliu Džonsu. Pamažu įsiliepsnoję abipusiai jausmai prasiskverbia pro Adelainos šarvus. Moteris ryžtasi sprendimui, dar kartą pakeisiančiam jos gyvenimą. 
18:00 Maistas ir aistros (12+)
apie kulinariją  
18:30  Programos pabaiga (12+)
00:55  Programa (12+)
01:00 Muzikos ekspresas (12+)
Muzika. 
02:00 Žinios (12+)
Karšta, objektyvi, greita ir įdomi Kauno ir Vilniaus įvykių apžvalga. 
02:20 Švytinti žvaigždė (12+)
Šis nepaprastas, Oskaru už scenarijų filmui Fortepijonas apdovanotos režisierės Jane Campion filmas pasakoja žymaus XIX a. anglų poeto Džono Kytso meilės istoriją. Susirgusį nepagydoma liga Džoną apžavi šalia jo gyvenanti aukštąją madą studijuojanti gražuolė Fani Braun. Pradžioje jis manė ją esant stilinga pasipūtėle, o jos nedomino ne tik jo eilės, bet literatūra apskritai. Tačiau nesutarimais prasidėję poros santykiai pamažu virsta liepsnojančia aistra, nemirštančia net tada, kai įsimylėjėlius išskirti kėsinasi likimas. 
04:20 Mūsų praeities beieškant (12+)
04:50 Moljeras (12+)
1644-ųjų Paryžius. 22 metų Žanas Batistas Poklenas, žinomas Moljero slapyvardžiu, dar tik pradeda karjerą. Jo klasika tapusios pjesės „Tartiufas, „Šykštuolis, „Don Žuanas pasirodys tik po dešimties metų. Ambicingas turtingo tėvo paramos atsisakęs jaunuolis net nesapnuoja būti lyginamas su Šekspyru ar Sofokliu ir neįsivaizduoja, kad netrukus sulauks neregėtos šlovės. O kol kas jis tik nevykęs aktorius, kurio prieš metus įkurta teatro trupė jau patyrė bankrotą. Kreditorių įskųstas Moljeras net kelis kartus patenka į kalėjimą, kol pagaliau paslaptingai dingsta. Istorikai ir literatūros kritikai iki šiol nesugeba užčiuopti būsimo satyrinės dramos tėvo pėdsakų, ir niekas nežino, ką veikė Moljeras tuos septynis mėnesius. Kai jo trupė vėl pradeda gastroles provincijos miesteliuose, jiems nusišypso sėkmė. Aktoriai sėkmingai gastroliuoja trylika metų, kol pasiekęs šlovę 1658-aisiais Moljeras grįžta į Paryžių. Rašytojo išradingumas ir šmaikštumas išgarsina jį ir jo trupę visoje Prancūzijoje, todėl karalius suteikia galimybę repetuoti ir kurti Paryžiaus teatre. Bet kas gi nutiko Moljerui per tuos istorijos metraščių prarastus mėnesius? Kas taip smarkiai pakeitė talentingąjį autorių ir jo požiūrį į gyvenimą? Filme mėginama užpildyti šią istorijos spragą.