Здравствуйте, Гость!
11 декабря, 03:48

Filmzone - телепрограмма на сегодня

RSS  
11 декабря, среда 

09:55 Prancūziška apgaulė (12+)
Emilė – 30-metė kirpėja, vadovaujanti grožio salonui. Ji gali ne tik apkirpti ir sušukuoti, bet ir duoti vertingą patarimą nusiminusioms klientėms. Deja, yra vienas žmogus, kuriam Emilė jaučiasi negalinti padėti. Tai Medė, jos mama. Medė neteko menkiausio noro gyventi, nes ją paliko vyras. Visas pasaulis aplink ją nusidažė tamsiom spalvom ir Emilė jaučiasi bejėgė tokio didelio motinos sielvarto akivaizdoje.Vieną gražią dieną Emilė gauna aistringą anoniminį meilės laišką ir jai galvon šauna mintis. Ji, pakeitusi vardą, persiunčia šį laišką motinai. Galbūt "slaptas gerbėjas"" pralinksmins Emilės motiną. Emilės planas pasiteisina: Medė vėl pražysta. 
11:40 Geležinė ledi (12+)
Tai pasakojimas apie Margaretą Tečer – pirmą ir vienintelę Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę. Tai viena garsiausių ir įtakingiausių dvidešimtojo amžiaus moterų. Ji įveikė visas kliūtis ir pasiekė savo tikslą. 
13:25 Svetimšalis (12+)
Džekis Čanas sugrįžta veiksmo ir įtampos kupiname trileryje apie pavojingą šių dienų pasaulį. Rytų kovų menų legenda vaidina eilinį Londono verslininką Kvaną, gyvenantį paprastą, ramų gyvenimą ir turintį vieną tikslą – užauginti be motinos likusią paauglę dukrą. Tačiau jo svajonėms nelemta išsipildyti: dukra žūsta teroro akto metu, sprogus bombai. Sielvarto apimtas tėvas iš pradžių nuoširdžiai tikisi, kad policija suras jo dukters žudikus. Deja, tyrimas jokių konkrečių pavardžių neatskleidžia. Apsiginklavęs nuolankumu ir kantrybe, Kvanas išsireikalauja susitikimo su britų vyriausybės atstovu Lijamu, tikėdamasis, kad šis padės jam surasti dukters mirties kaltininkus. 
15:20 Skundikas (12+)
Tėvas įsidarbina policijos narkotikų skyriaus slaptuoju agentu, kad išgelbėtų savo neteisingai už prekybą narkotikais apkaltintą ir už grotų atsidūrusį sūnų. 
17:15 Bastūnas, siuvėjas, kareivis, šnipas (12+)
Pagal to paties pavadinimo klasikinį romaną sukurto trilerio veiksmas vyksta šaltojo karo metais, XX a. viduryje.Reputaciją susigadinęs britų šnipas Džordžas Smailis slapta iš naujo pasamdomas į darbą. Vyriausybė bijo, kad slaptojoje Britanijos žvalgybos tarnyboje įsitaisęs sovietams dirbantis dvigubas agentas. 
19:20 Ana (12+)
Vyras kuris turi sugebėjimą matyti kitų žmonių prisiminimus imasi sunkios šešiolikmetės merginos bylos, kurioje jis turi išsiaiškinti ar ji sociopatė ar traumuota paauglė. 
21:00 Rytietiški pažadai (12+)
Kriminalinis trileris "Rytietiški pažadai" išsiskiria brutaliu smurtu, preciziškai tiksliai sulipdyta atmosfera, neišblėstančia įtampa ir pribloškiančiu aktorių darbu. Danų kilmės aktorius Viggo Mortensenas įtaigiai suvaidino Londone viešpataujančios rusų mafijos karjeros laiptais kopiantį cinišką vairuotoją, kuris slepia didelę paslaptį. Trilogijos "Žiedų valdovas" aktoriui pavyko atskleisti sudėtingą savo personažo charakterį ir įvaldyti rusų kalbos dialektą. Senokai ekranuose matytam prancūzui Vincentui Casseliui taip pat pavyko ryškiai sužibėti ir ypač tikroviškai įkūnyti rusiškai besikeikiantį žiaurų gangsterį Kirilą. 
22:40 Nešdintis visu greičiu (12+)
Jaunai amerikiečių porelei Keisiui ir Džiuljetai atostogaujant Europoje, merginai prireikia skubios medicininės pagalbos. Kadangi sveikatos draudimu jaunuoliai nepasirūpino, Keisis neturi kitos išeities ir griebiasi nelegalios veiklos. Puikiai vairuojantis automobilius, vaikinas pasiūlo savo paslaugas ekscentriškam turkų nusikaltėliui Geranui. 
00:20 Tvirti vyrukai (12+)
Pora senstančių vagių stengiasi suburti senąją gaują paskutiniam vakarėliui. Po to vienas iš vyrukų imsis paskutinės užduoties – nužudyti bendrininką. 
03:20 Closedown (12+)