Здравствуйте, Гость!
18 апреля, 19:33

Filmzone - телепрограмма на сегодня

RSS  
18 апреля, четверг 

09:05 Mes valdome naktį (12+)
1980-siais Niujorko policininkai turėjo įkvepiantį šūkį "Mes valdome naktį", kuris aiškiai simbolizavo ambicingą tikslą – išvalyti miesto gatves nuo nusikaltėlių, narkotikų prekeivių ir kitokių kriminalinio pasaulio padugnių, kurie nebaudžiamai vykdė nelegalią veiklą naktimis. Amerikiečių režisierius Jameso Gray'us pasiskolino tą pačią frazę kriminalinės dramos pavadinimui. Beveik visi esminiai filmo įvykiai vyksta tamsiuoju paros metu, kai suaktyvėja baimės jausmo neturintys rusų mafijos skalikai. Atrodo, kad nepriklausomos Holivudo studijos jau atrado naują niekšingųjų blogiečių veidą, nes naujausiuose filmuose ypač pagausėjo rusiškos kilmės nusikalstamojo pasaulio herojų. 
11:05 Hedvig ir "Angry Inch" (12+)
Translytė pankroko atlikėja iš Rytų Berlyno ir jos grupė keliauja su koncertiniu turu po JAV. Ji pasakoja savo gyvenimo istoriją ir seka buvusį meilužį bei grupės narį, kuris pavogė jos dainas. 
12:40 Būti Flynu (12+)
Dirbdamas Bostono benamių prieglaudoje Nikas Flynas sutinka savo tėvą – poetu pasiskelbusį sukčių. Nujausdamas ir jį patį užklupsiančias negandas, Nikas labai nenoriai kreipiasi pagalbos į tėvą. 
14:25 Haywire (12+)
A black ops super soldier seeks payback after she is betrayed and set up during a mission. 
16:00 End of Watch (12+)
Shot documentary-style, this film follows the daily grind of two young police officers in LA who are partners and friends, and what happens when they meet criminal forces greater than themselves. 
17:50 Puikybė ir garbė (12+)
Tikroviškas Niujorko policininkų gyvenimas... Įtempta kriminalinė drama apie tamsiojoje pasaulio pusėje atsidūrusius tvarkos sergėtojus, įsivėlusius į korupcijos skandalą. 
20:00 Kuždesių sala (12+)
Reičelė Solando dingo kaip į vandenį. Ji ištrūko pro užrakintas kameros duris. Išėjo palikusi abi poras batų ir… paslaptingą skaičių seką ant popieriaus lapo. Du pareigūnai, atvykę tirti mistiško Reičelės Solando dingimo, netrukus pasijus izoliuoti saloje, kurią nuo žemyno visiškai atskirs didžiausia per tris dešimtmečius audra. Kol vėjas ir vanduo nenuplovė paskutinių Reičelės Solando pėdsakų, jie privalės įminti jos dingimo mįslę ir atskleisti paslaptis, kurias saugo Kuždesių sala 
22:15 Skundikas (12+)
Tėvas įsidarbina policijos narkotikų skyriaus slaptuoju agentu, kad išgelbėtų savo neteisingai už prekybą narkotikais apkaltintą ir už grotų atsidūrusį sūnų. 
00:10 Sankryža (12+)
Filmo kūrėjai dėl perdėtų reilkalavimų priversti palikti įprastą filmavimo aikštelę ir persikelti į Vermontą. Čia jie tikisi sėkmingai pabaigti filmą "Senasis malūnas". Tačiau Vermonte jų laukia ne itin maloni perspektyva: filmavimui pasirinktas Vermonto malūnas, pasirodo, sudegė prieš kelis dešimtmečius, filmo žvaigždės ir naujai iškeptos žvaigždelės aikštijasi ir kelia savo reikalavimus, vietiniai gyventojai nusiteikę gana priešiškai.