Здравствуйте, Гость!
20 февраля, 22:27

Filmzone - телепрограмма на сегодня

RSS  
20 февраля, среда 

09:15 Tūkstančiai mylių iki tavęs (12+)
Jei Gardneris gyventų Žemėje, jis būtų paprastas 16-metis vaikinas, niekuo nesiskiriantis nuo savo bendraamžių. Tačiau taip nėra. Gardneris yra pirmasis žmonijos atstovas, gimęs Marse. Jo motina, su kitais astronautais išsikrisdama į raudonąją planetą, buvo nėščia, nors nė pati to dar nežinojo. Jai mirus gimdymo metu, Gardnerį užaugino kiti ekspedicijos dalyviai. Vaikinas apie Žemę žino tik iš pasakojimų, knygų ir filmų. Trokšdamas sužinoti daugiau, jis užmezga ryšį su savo bendraamže iš Kolorado valstijos – Tulsa. 
11:15 Sėkmė avansu (12+)
Jaunasis Trevoras, kenčiantis nuo girtaujančios motinos ir nežinia kur esančio ir nežinia kada atsirandančio ir vėl išnykstančio tėtušio, pasineria į mokytojo Mr. Simoneto užduotį ir sugalvoja neįtikėtiną dalyką, kaip padaryti, kad pasaulyje nors šiek tiek būtų maloniau ir lengviau gyventi. 
13:20 Izė keliauja per miestą (12+)
Gyvenimo dugne atsidūrusi moteris turi rasti būdą nusigauti į kitą Los Andželo pusę ir sugadinti buvusio vaikino sužadėtuvių vakarėlį. 
14:50 Kosmoso kaubojai (12+)
Praėjus keturiems dešimtmečiams, sugenda rusų palydovo IKON sistema. Vienas NASA vadovų, Bobas Gersonas, randa neįtikėtiną išeitį – kadangi jų palydovas SKYLAB yra beveik identiškas rusiškajam, tai IKON gedimus lengvai pašalinti galėtų amerikiečių palydovo kūrėjai. Vienintelis toks yra pensininkas Frankas Corvinas. Atrodo, pagaliau jo svajonei bus lemta išsipildyti... Frankas sutinka organizuoti profesionalų komandą, kuria galėtų visiškai pasitikėti. DEADALUS įgula vėl imasi veikti. 
17:05 Nesunaikinami 2 (12+)
Jie yra šešėlis priešo akies mirksnyje... Jie yra vaiduoklis nakties tamsoje. Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce'as Willisas, Jasonas Stathamas, Jetas Li, Mickey Rourke'as, Dolphas Lundgrenas – tai ne vien garsiausi veiksmo filmų herojai, tai ištisa armija! 
18:50 Sirijana (12+)
Politinis trileris, nagrinėjantis JAV centrinės žvalgybos veiklą Vidurio Rytuose. Paremtas buvusio CŽV agento Roberto Baerio atsiminimais, filmas pasakoja apie JAV kovą su terorizmu pasibaigus šaltajam karui. Sirijana – geopolitinis centrinės žvalgybos sukurtas terminas, nusakantis karštus Vidurio Rytų taškus, kuriuose ypač aktyviai priešinamasi JAV karinėms pajėgoms. Sirijana yra ta vieta, kur politika, nafta ir terorizmas yra glaudžiausiai susiję.. 
21:00 Rizika (12+)
Setas Deivisas susvetimėjusiam tėvui siekia įrodyti, kad gyvenime gali pasiekti ko nori. Ambicingas ir protingas, tačiau iš koledžo išmestas jaunuolis įsidarbina nedidelėje brokerių firmoje. Jam puikiai sekasi, tačiau Setas sužino, kad įmonė patikliems pirkėjams platina beverčius vertybinius popierius. Vaikinas suvokia, kokia jo ambicijų kaina ir kaip giliai jis įklimpęs į apgaulę. 
23:00 Riplio žaidimai (12+)
Ponas Riplis grįžta iš pensijos, kad surengtų paskutinį mirtiną žaidimą. Ar jam pavyks įkalbėti nekaltą žmogų įvykdyti žmogžudystę? 
00:55 Vienišius (12+)
Benas Kalmanas sensta: jį kankina rimta širdies liga, jo santuoka byra į šipulius, mašinų biznis pasmerktas bankrotui, o vienintelis gyvenimo tikslas – permiegoti su kuo daugiau moterų: kuo jaunesnė – tuo geresnė... Iš daugelio merginų Benas pasirenka dabartinę aštuoniolikmetę draugę Džordan, nes jos tėvas gali jam pasiūlyti nauja automobilių sandėrį, kuris išgelbėtų žlungantį Beno verslą. Ar įmanoma išbristi iš užburto nesėkmių rato? 
03:55 Closedown (12+)