Здравствуйте, Гость!
22 января, 11:45

Filmzone - телепрограмма на неделю

RSS  
Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
26 июля, пятница 

09:05 12 klausimų (12+)
Trumpametražiai Baltijos kino ir medijų mokyklos studentų filmai. 
11:00 Denas tikrame gyvenime (12+)
Denas Burnsas – našlys, trijų dukrų tėvas, aštrialiežuvis žurnalistas, prestižinio laikraščio populiarios skilties redaktorius. Atsitiktinai sutikta Mari apverčia jo gyvenimą aukštyn kojomis – Denas dėl moters pameta galvą. 
12:40 Didžiosios vestuvės (12+)
Geri tėvai padarys viską, kad jų vaikai būtų laimingi, tiesa? Nenusižengti taisyklei nusprendžia ir "Oskarų" laureatai Robertas De Niro ir Diane Keaton, kurie šioje iš kojų verčiančioje romantinėje komedijoje vaidina laimingą tėvų porą. Bet tik savaitgalį ir tik todėl, kad šito paprašė jų besituokiantis įsūnis. 
14:10 Prestižas (12+)
Devyniolikto amžiaus pabaiga. Robertas, jo mylima žmona Julija ir Alfredas yra iliuzionisto padėjėjais dirbantys draugai. Kai pasirodymo metu Julija tragiškai žūva, Robertas apkaltina Alfredą. Abu tampa garsiais tarpusavyje konkuruojančiais ir vienas kitam trukdančiais magais. Alfredui sukūrus išgarsėjųsį triuką, Robertas lyg apsėstas bando išsiaiškinti jo paslaptį. Padariniai tragiški. 
16:20 Tobulas apiplėšimas (12+)
Persekiojimo trileris su Robertu de Niro "Tobulas apiplėšimas" seka kruvinu ir įtemptu į kazino įsilaužusių vyrukų maršrutu. Net ir tuomet, kai įkandin jų vyniojasi kilometrinė policijos ir banditų uodega, nebeturintys ko prarasti nusikaltėliai desperatiškai bando išsaugoti pavogtus pinigus. Įtampą didina ir faktas, kad pačių plėšikų siekiai ir charakteriai visiškai skirtingi, o teisėsauga yra tampriai susipynusi su mafija. 
17:55 Kirtis dešine (12+)
Bokso žvaigždės Bilio Hope gyvenimas primena pasaką. Jis turi viską apie ką gali svajoti žmogus – sėkmingą karjerą, gražuolę žmoną ir žavią dukrą, jaukius namus ir įspūdingą pinigų sumą šeimos sąskaitoje. Tačiau žmogus planuoja, o Dievas juokiasi... Netikėtai žiaurus likimo posūkis ir... Biliui lieka vienintelė išeitis – prisiminti nuožmų kovotojo būdą ir grįžti į ringą. Tik šįkart jam teks kovoti ne dėl medalių, o dėl savo paties gyvenimo. 
20:00 Nepalaužiama drąsa (12+)
Niujorko radijo stoties reportere Erika Bein džiaugėsi gyvenimu, tačiau per vieną lemtingą vakarą visa tai skausmingai dingo – Erika ir jos sužadėtinis buvo brutaliai užpulti ir siaubingai nukentėjo: moteris patyrė rimtų sužalojimų, o mylimasis žuvo. Negalėdama susitaikyti su išgyventa tragedija, Erika desperatiškai klaidžioja tamsiomis Niujorko gatvėmis, persekiodama žmogų, kurį ji laiko atsakingu už jos nelaimę ir prarastą gyvenimą. 
22:00 Pjūklo ketera (12+)
Antrasis pasaulinis karas.Amerikiečių armijos medikas Desmondas Dosas tikėjo karo būtinybe, tačiau manė, jog žudymas yra nereikalingas, perteklinis blogis. Jis tapo pirmuoju kariu istorijoje, dėl pacifistinių įsitikinimų atsisakiusiu į rankas paimti ginklą. Net ir mirtinas pavojus kovos lauke neprivertė jo išsižadėti savo pažiūrų ir įsitikinimų. Kruviname Okinavos mūšyje beginklis Dosas, nuolat apšaudomas priešų ugnies, iš mūšio lauko išnešė 75 sužeistus amerikiečių karius ir suteikė medicininę pagalbą daugybei kitų. Kelis kartus kliudytas snaiperių ir netgi sužeistas granatos sprogimo, ginklo į rankas taip ir nepaėmęs Dosas išgyveno Okinavos pragarą ir tapo pirmuoju pacifistu istorijoje, apdovanotu Kongreso Garbės medaliu. 
00:20 Kodas 999 (12+)
Planuojant didžiulį apiplėšimą, policininkai netgi nusprendžia paaukoti vieną saviškį – nuovados naujoką Chrisą, kuris yra mafijos ir policijos ryšius tiriančio seržanto Džefrio sūnėnas. Planas toks: pora korumpuotų pareigūnų viename miesto gale nužudys Chrisą ir per raciją paskelbs kodą "999" (pareigūno sužeidimas ar nužudymas). Kai policijos pajėgos išvyks į nusikaltimo vietą, likusieji grupės nariai kitame miesto gale ramiai atliks darbą. Tačiau nepavykus sklandžiai įgyvendinti pirmosios plano dalies, mieste užverda tikras pragaras. 
02:15 Vagių pasaulis (12+)
Pagyvenęs brangenybių vagis Riplis ima į partnerius mažiau patyrusi kolega, kad įgyvendint grandiozinį apiplėšimą. Jie ruošiasi pavogti du antikinius kiaušinius, kurie yra saugomi rusų juvelyro Romanovo seife. Kiekvienas kiaušinis juodojoje rinkoje yra vertas 20 mln. dolerių. Vienam iš vagių reikia pinigų kad sumokėti skolas mafijai. Kitas sutinka jam padėti tik permiegojęs su kolegos dukterėčia. Tuo metu letenantas Vėberis, kuris nesėkimngai bandė sugauti Riplį 20 metų, imasi veiksmų, kad ši operacija pavyktų.