Здравствуйте, Гость!
18 июня, 19:13

TV1 Lietuva - телепрограмма на неделю

Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
25 апреля, четверг 

06:00 Mano likimo žaidimai (85) (12+)
(The Game of My Destiny (Kaderimin Oyunu)). Vaid.: Akin Akinozu, Oyku Karayel, Sarp Apak. 
07:00 Ragana (11) (12+)
(Witch). Vaid.: Evgenija Loza, Jelena Stefanskaja, Maksim Radugin, Natalija Vasko. 
08:00 Akloji (75) (12+)
(Blind I-IV). 
08:30 Akloji (76) (12+)
(Blind I-IV). 
09:00 Uždraustas vaisius (53) (12+)
(Forbidden Fruit (Yasak Elma) V). Vaid.: Baris Aytac, Eda Ece, Sevval Sam. 
10:00 Sunkių nusikaltimų skyrius (15) (12+)
(Major Crimes III). Vaid.: Mary McDonnell, G.W. Bailey, Tony Denison, Raymond Cruz. 
11:00 Pakrančių apsauga (3) (12+)
(Coast Guard: Lake Constance). Vaid.: Floriane Daniel, Noah Calvin, Wendy Guntensperger. 
12:00 Nusikalstami protai (4) (12+)
(Criminal Minds XIII). Vaid.: A.J. Cook, Aisha Tyler, Joe Mantegna, Kirsten Vangsness, Matthew Gray Gubler. 
13:00 Įstatymas ir tvarka. Specialiųjų tyrimų skyrius (21) (12+)
(Law & Order: Special Victims Unit XI). Vaid.: Mariska Hargitay, Christopher Meloni, Ice-T .. 
14:00 Detektyvė Rizoli (3) (12+)
(Rizzoli & Isles IV). Vaid.: Angie Harmon, Sasha Alexander, Jordan Bridges, Lorraine Bracco, Bruce McGill. 
15:00 Anupama (1060) (12+)
(Anupamaa). Vaid.: Gaurav Khanna, Rupali Ganguly, Sudhanshu Pandey. 
15:30 Anupama (1061) (12+)
(Anupamaa). Vaid.: Gaurav Khanna, Rupali Ganguly, Sudhanshu Pandey. 
16:00 Būk su manim (292) (12+)
(Saath Nibhaana Saathiya II). Vaid.: Akanksha Juneja, Harsh Nagar, Sneha Jain. 
16:30 Būk su manim (293) (12+)
(Saath Nibhaana Saathiya II). Vaid.: Akanksha Juneja, Harsh Nagar, Sneha Jain. 
17:00 Tu - mano pavasaris (44) (12+)
(Kader Oyunları (Bahar)). Vaid.: Ali Yasin Ozegemen, Hilal Yildiz, Turku Su Demirel. 
18:00 Akloji (77) (12+)
(Blind I-IV). 
18:30 Akloji (78) (12+)
(Blind I-IV). 
19:00 Daktaras Hausas (19) (12+)
(House M.D.). Vaid.: Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard. 
20:00 Įstatymas ir tvarka. Specialiųjų tyrimų skyrius (22) (12+)
(Law & Order: Special Victims Unit XI). Vaid.: Mariska Hargitay, Christopher Meloni, Ice-T .. 
21:00 DETEKTYVO VAKARAS. PREMJERA Spąstai (3) (12+)
(Trapped II). Vaid.: Ilmur Kristjansdottir, Ingvar Sigurdsson, Olafur Darri Olafsson. 
22:10 DETEKTYVO VAKARAS. PREMJERA Spąstai (4) (12+)
(Trapped II). Vaid.: Ilmur Kristjansdottir, Ingvar Sigurdsson, Olafur Darri Olafsson. 
23:20 Užjūrio detektyvai (35) (12+)
(Pacific Criminal). Vaid.: Antoine Stip, Marielle Karabeu, Nathan Dellemme, Yaëlle Trules. 
00:30 Užjūrio detektyvai (36) (12+)
(Pacific Criminal). Vaid.: Antoine Stip, Marielle Karabeu, Nathan Dellemme, Yaëlle Trules. 
01:40 Verpetai (8) (12+)
(Spiral III). Vaid.: Audrey Fleurot, Caroline Proust, Gregory Fitoussi, Thierry Godard. 
02:40 Pabelsk į mano širdį (115) (12+)
(Love Is in the Air (Sen Cal Kapimi)). Vaid.: Evrim Dogan, Hande Ercel, Kerem Bursin. 
03:30 Uždraustas vaisius (53) (12+)
(Forbidden Fruit (Yasak Elma) V). Vaid.: Baris Aytac, Eda Ece, Sevval Sam. 
04:15 Programos pabaiga (12+)