Здравствуйте, Гость!
25 мая, 01:25

Init TV - телепрограмма на неделю

Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
06 марта, среда 

05:30 Programos pabaiga (12+)
07:00 Muzikos ekspresas (12+)
07:30 Ukrainos naujienos. FREEDOM (12+)
10:00 Prie arbatos su Kęstučiu Skrebiu. Pokalbių laida (k.) (12+)
Laidoje „Prie arbatos su Kęstučiu“ jos autorius Kęstutis Skrebys nagrinėja Lietuvai aktualias socialines, ekonomines ir geopolitines temas. Visuomenės ir politikos pokyčių analizė pateikiama žinomų pašnekovų – savo srities profesionalų lūpomis, dažnai parodanti ir neviešą ar alternatyvią keliamų klausimų pusę. 
10:50 Valanda su kita Rūta. Pokalbių laida (k.) (12+)
11:50 Kelionių dienoraščiai. AŽ kelionės (k.) (12+)
Patyrusių ir pradedančių keliautojų pasakojimai apie savo išvykas. Gražiausi pasaulio kampeliai, nepažintos šalys ir turistų dar neatrastos vietos. Laidų ciklas „Kelionių dienoraščiai“ įkvėps išsirinkti naują atostogų kryptį ir suteiks smagių emocijų. 
12:30 Žvejo kelias su Ričardu. Laida (k.) (12+)
Laida apie žvejyba su žveju sportininku. Žvejosime ne tik Lietuvoje, bet ir keliausime, ne tik źiema, bet ir vasara. Laidos natūralios, prisotintos patarimais ir senolių išmintimi! Laidos vedėjas Richardas Jankevičius. 
12:55 Akimirkos taikinyje. Pokalbių laida (k.) (12+)
14:35 Alfa savaitės interviu (k.) (12+)
15:00 Autopilotas. Laida apie automobilius (k.) (12+)
„Autopilotas“ – laida automobilių ir automobilių sporto mėgėjams, kritiškai žvelgianti į naujus, ką tik rinkoje pasirodžiusius ar dar tik pasirodysiančius automobilius. Kasmet kūrybinė grupė vyksta į bent dvi pasaulines automobilių parodas ir iš ten parveža gausybę naujienų. Nemažai dėmesio skiriama ir eismo saugumui bei autosportui. 
15:25 „Paslaptis: Išdrįsk svajoti“ (The Secret: Dare To Dream). Drama 2020 m. JAV. Vaid. K.Holmes, J.Lucas N-7 (12+)
„Paslaptis: išdrįsk svajoti“ – tai pasaulinę šlovę pelniusio, australų rašytojos Rondos Biorn bestselerio kino adaptacija. Brėjus Mirandos gyvenime atsiduria it perkūnas iš giedro dangaus. Jis išmokysiantis ją tikėti minties galia, materializuoti savo mintis ir pasiekti didžių gyvenimo stebuklų. Po šios pažinties Mirandos gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvęs anksčiau... 
17:10 Iš esmės. Diskusijų laida (12+)
Aštrios ir netikėtos diskusijos, pokalbiai su politologais, ekonomistais, politikais, verslininkais ir kitais savo srities specialistais. Laidą veda žurnalistai Daiva Žeimytė-Bilienė, Kristina Pocytė, Greta Klimkaitė ir Aurimas Perednis. 
18:00 Žinios (12+)
18:15 Žvelk giliau. Analitinė laida (12+)
18:45 Suprasti Rusija. Analitinė laida (k.) (12+)
19:10 Istorijos kodas. Pažintinė laida (k.) (12+)
20:10 Iš kiemo pusės. Humoro laida (12+)
Satyros ir humoro laida, žaismingai apžvelgianti visiems rūpimus įvykius ir aktualijas. Laidos vedėjas gerai žinomas Lietuvos aktorius, režisierius, scenaristas bei visuomenės veikėjas Artūras Orlauskas. 
20:30 Alfa taškas. Aktualijų laida (12+)
21:00 Žinios (12+)
21:15 Pašnekesiai su Adu Jakubausku (12+)
22:00 Paskutinė instancija. Publicistinė laida. Ved. R.Janutienė (12+)
Paslaptys, nuslėpti įvykiai, tikros istorijos ir komentarai žurnalistinių tyrimų ir publicistikos laidoje „Paskutinė instancija“. Autorė ir vedėja R. Janutienė viešina tai, ką šio pasaulio galingieji siekia žūtbūt nuslėpti. 
23:45 Žvelk giliau. Analitinė laida (k.) (12+)
00:20 „Tikslas - vestuvės!“ (Destination Wedding). Komedija 2018 m. JAV. Vaid. K.Reeves, W.Ryder N-14 (12+)
Ar gali kam nors nepatikti vestuvės? Gali, jei tau – virš 40, niekad nebuvai sukūręs šeimos ir esi cinikas iki panagių. O šiame filme tokių cinikų net du: Lindsė ir Frenkas. Jau po penkių minučių sugebėję vienas kitą suerzinti, Lindsė ir Frenkas netrukus išsiaiškina, kad jų kelionės tikslas – tas pats: bendrų draugų vestuvės. Suvienyti tokio apmaudaus atsitiktinumo, pakeleiviai priversti palaikyti bent minimalų pokalbį, kurio eigoje paaiškėja ir daugiau bendrumų: tiek Lindsė, tiek Frenkas nekenčia jaunųjų, nekenčia vestuvių, nekenčia savęs ir svarbiausia – nekenčia vienas kito. 
01:45 „Artemis: Žudikų viešbutis“ (Hotel Artemis). Veiksmo drama 2018 m. JAV. Vaid. J.Foster, J.Goldblum N-14 (12+)
2028-ieji metai. Nusikaltimų nukamuotame Los Andžele vienas iš nedaugelio saugių prieglobsčių yra viešbutis „Artemis“. Jau du dešimtmečius jame veikia ypatinga nusikaltėlių ligoninė – jei tik esi viešbučio narys, tau bet kuriuo metu bus suteikta pati geriausia pagalba. Ligoninės valdytoja – aukščiausio lygio medikė, kurią visi žino tik „Seselės“ pravarde. Jos valdose galioja trys paprastos taisyklės: negalima įžeidinėti personalo, negalima įsinešti jokio ginklo, griežtai draudžiama kėsintis į kito paciento sveikatą ar gyvybę. 
03:15 Muzikos ekspresas (12+)