Здравствуйте, Гость!
28 мая, 17:17

Init TV - телепрограмма на неделю

Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
02 мая, четверг 

06:00 Muzikos ekspresas (12+)
06:30 Ukrainos naujienos. FREEDOM (12+)
09:00 Žvelk giliau. Analitinė laida (k.) (12+)
09:30 Nediplomatinis pokalbis (1/6) (12+)
10:15 Delfi diena (12+)
11:00 TV Sveikinimų koncertas (k.) (12+)
Kviečiame gražiausių švenčių proga nepamiršti skirti dėmesio savo artimiesiems, draugams ir mylimiems žmonėms. Sveikinimų koncertas – puiki vieta parodyti savo meilę ir dėkingumą, maloniai nustebinti ir šventę papuošti ypatingais linkėjimais. Asmeniškai skiriami šilti žodžiai ir muzika iš televizijos ekrano tiesiai į Jūsų namus – taps nepamirštama gimtadienio, vardadienio, sukaktuvių ar kitos ypatingos progos dovana. Draugystę, meilę ir gyvenimą švęskime kartu! 
11:30 Vyrų šešėlyje (9/2). Laidų ciklas 2023 m. (12+)
Lietuvą, kokią ją matome šiandien, kūrė ne vien tik vyrai, bet ir moterys. Informacinėje erdvėje, kurioje skelbiami pagrindiniai ir svarbiausi šalies įvykiai, dažniausiai matome vyriškus vardus ir pavardes, tačiau greta jų randame ir moteriškų vardų. Kas buvo tos moterys, kurios darė įtaką svarbiausius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų? Apie tai – laidose „Vyrų šešėlyje“. 
11:55 Istorijos kodas. Pažintinė laida (k.) (12+)
12:55 Sveikatos IQ (1/5) (12+)
13:20 „Didžioji skruzdėlyčių karalystė 2“ (Minuscule 2). Animacija 2018 m. Prancūzija (12+)
Artėjant žiemai, juodosios skruzdėlytės ima ruošti maisto atsargas. Netikėtai aptikę tikrą lobį – daugybę maisto vienoje vietoje – pagalbon jos pasikviečia skraidyti galinčią bičiulę boružėlę. Žinoma, šauniosios maisto rinkėjos nė įsivaizduoti negalėjo, kad jų surastas lobis yra paprasčiausias pakavimo sandėlis. Būtent čia ir slypėjo didžiausias pavojus. Boružėlei netyčia įkritus į kartoninę dėžę, žmonės ją išsiunčia į kitą pasaulio kraštą – į tolimuosius Karibus. Tačiau juodosios skruzdėlytės draugų nelaimėje nepalieka. 
14:45 Misija ūkis (2/2). Gyvenimo būdo laida (12+)
Laida „Misija ūkis“ – ir ūkininkams, ir miestiečiams. Turėsime išskirtinę galimybę susipažinti su sėkmingiausiais Lietuvos ūkininkais ir iš arčiau pamatyti jų gyvenimą. Išvysime ne tik ūkininkų darbo užkulisius, bet ir sužinosime, kaip jiems pavyksta suderinti darbus ir įdomiausius hobius. Vedėja - Justė Zinkevičiūtė. 
15:10 Valanda su kita Rūta. Pokalbių laida (k.) (12+)
16:10 Iš esmės. Diskusijų laida (12+)
Aštrios ir netikėtos diskusijos, pokalbiai su politologais, ekonomistais, politikais, verslininkais ir kitais savo srities specialistais. Laidą veda žurnalistai Daiva Žeimytė-Bilienė, Kristina Pocytė, Greta Klimkaitė ir Aurimas Perednis. 
17:00 Žinios (12+)
17:15 Prie arbatos su Kęstučiu Skrebiu. Pokalbių laida (k.) (12+)
Laidoje „Prie arbatos su Kęstučiu“ jos autorius Kęstutis Skrebys nagrinėja Lietuvai aktualias socialines, ekonomines ir geopolitines temas. Visuomenės ir politikos pokyčių analizė pateikiama žinomų pašnekovų – savo srities profesionalų lūpomis, dažnai parodanti ir neviešą ar alternatyvią keliamų klausimų pusę. 
18:00 Pašnekesiai su Adu Jakubausku (12+)
18:45 IQ kovos 2 prieš 2 (1/41) (12+)
IQ kovų 2 prieš 2 lyga - tai filmuojami protmūšiai, kuriuose varžosi ne visa komanda, o tik du jos nariai prieš kitos komandos du narius. Ši lyga skirta parodyti, kad protmūšiai gali būti ir be studijų, parašytų scenarijų, susikaustymų, kostiumų ar suknelių. Protmūšis gimė kaip baro viktorina, tad filmuojama ten, kur žaidžiama. 
19:10 Iš kiemo pusės. Humoro laida (12+)
Satyros ir humoro laida, žaismingai apžvelgianti visiems rūpimus įvykius ir aktualijas. Laidos vedėjas gerai žinomas Lietuvos aktorius, režisierius, scenaristas bei visuomenės veikėjas Artūras Orlauskas. 
19:30 Alfa taškas. Aktualijų laida (12+)
20:00 Žinios (12+)
20:15 Akimirkos taikinyje. Pokalbių laida (12+)
21:45 Lietuvos dešimtukas. Pokalbių laida (12+)
Žurnalistai Rūta Janutienė ir Naglis Puteikis šioje laidoje praneša pačias svarbiausias naujienas ir įvykius Lietuvoje, kurie nepasirodo daugumoje žiniasklaidos priemonių. Jie pasakoja, kas vyksta politiniuose užkulisiuose ir aštriai komentuoja. Žiūrėdami šią laidą jūs žinote, kas iš tiesų vyksta Lietuvoje. 
23:25 „Meilės punšas“ (Love Punch). Komedija 2013 m. Prancūzija. Vaid. P.Brosnan, E.Thompson N-7 (12+)
Ričardas Džounsas jau buvo pasirengęs pradėti pensininko gyvenimą. Sėkmingai pardavęs savo sukurtą firmą ir jau ketino iškilmingai užverti biuro duris, kai paaiškėjo, kad firmos pirkimo procesas tebuvo didžiulė apgaulė. Rezultate – nei firmos, nei pinigų. Buvę sutuoktiniai Ričardas ir Keitė išvyksta į Kanus, Jų planas - pavogti piršlybų deimantą iš juos apgavusio finansininko. Ar šie planai taps realybe? 
01:00 „Moteris eina pirma“ (Woman Walks Ahead). Istorinė drama 2017 m. JAV. Vaid. J.Chastain, S.Rockwell N-14 (12+)
Filmas, paremtas tikrais įvykiais, pasakoja apie Niujorko dailininkę Ketrin Veldon, kuri atvažiuoja į Šiaurės Dakotą su tikslu nutapyti garsaus indėnų vado Sėdinčio Jaučio portretą. Tuo pačiu metu JAV vyriausybė vis labiau spaudžia amerikos indėnus dėl žemių, o Sėdintis Jautis vadovauja pasipriešinimui prieš JAV pajėgas. 
02:40 Muzikos ekspresas (12+)
04:30 Programos pabaiga (12+)