Здравствуйте, Гость!
19 мая, 23:58

Init TV - телепрограмма на неделю

Вы просматриваете архив телепрограммы. По ссылке доступна программа передач на сегодня
04 мая, суббота 

06:00 Muzikos ekspresas (12+)
07:00 Ukrainos naujienos. FREEDOM (12+)
10:00 Sveikatos IQ (1/6). Ved. T.Kumžienė (12+)
10:25 Praeities žvalgas (5/26). Laidų ciklas. Ved. Š.Jasiukevičius (12+)
„Praeities žvalgas“ – keliautojo ir publicisto Šarūno Jasiukevičiaus, interneto platybėse žinomo kaip praeities žvalgo, neabejingo karinėms paslaptims ir istorijai, projektas. Jis aplanko įdomiausias sovietinės armijos paliestas vietas, esančias Lietuvos ir aplinkinių valstybių teritorijoje. Kadangi dauguma objektų yra sunkiai randami, jie nenuniokoti vandalų, taigi keliautojas juose randa daugybę praeitį pasakojančių artefaktų. 
10:50 Istorija gyvai. Lietuviškos veislės (5). Laidų ciklas 2023 m. (12+)
Lietuvos ir Europos istorija gyvai. Archeologijos, istorijos, dailės, architektūros, sakralinio meno, kraštovaizdžio paminklai, esantys šalia mūsų, tampa ypač įdomūs ir saugotini tada, kai mes juos geriau pažįstame. Bibliotekų, muziejų ir archyvų fondai – taip pat neišsemiami lobynai, kuriuos reikia mokėti atverti, kad patirtume pažinimo džiaugsmą. 
11:15 Žvejo kelias su Ričardu (234). Laida (12+)
Laida apie žvejyba su žveju sportininku. Žvejosime ne tik Lietuvoje, bet ir keliausime, ne tik źiema, bet ir vasara. Laidos natūralios, prisotintos patarimais ir senolių išmintimi! Laidos vedėjas Richardas Jankevičius. 
11:40 Autopilotas (5/16). Laida apie automobilius. Ved. R.Fetingis (12+)
„Autopilotas“ – laida automobilių ir automobilių sporto mėgėjams, kritiškai žvelgianti į naujus, ką tik rinkoje pasirodžiusius ar dar tik pasirodysiančius automobilius. Kasmet kūrybinė grupė vyksta į bent dvi pasaulines automobilių parodas ir iš ten parveža gausybę naujienų. Nemažai dėmesio skiriama ir eismo saugumui bei autosportui. 
12:05 Misija ūkis (2/3). Gyvenimo būdo laida. Ved. J.Zinkevičiūtė (12+)
Laida „Misija ūkis“ – ir ūkininkams, ir miestiečiams. Turėsime išskirtinę galimybę susipažinti su sėkmingiausiais Lietuvos ūkininkais ir iš arčiau pamatyti jų gyvenimą. Išvysime ne tik ūkininkų darbo užkulisius, bet ir sužinosime, kaip jiems pavyksta suderinti darbus ir įdomiausius hobius. Vedėja - Justė Zinkevičiūtė. 
12:30 Pašnekesiai su Adu Jakubausku (k.) (12+)
13:05 „Programa“ (The Program). Sporto drama 2015 m. D.Britanija. Vaid. B.Foster N-7 (12+)
Airis, sporto žurnalistas, įsitikinęs, kad Lance’ui Armstrong‘ui skinti pergales „Tour de France“ lenktynėse padeda uždrausti preparatai. Vedamas savo įsitikinimų jis pradeda įrodymų paieškas. Ar žurnalistui pavyks atskleisti Armstrong‘o apgaulę? Visi atsakymai, tikrais faktais paremtoje dramoje – „Programa“. 
14:45 Suprasti Rusija (2/28). Analitinė laida. Ved. V.Laučius (12+)
15:10 Akimirkos taikinyje. Pokalbių laida (k.) (12+)
16:40 Nota bene (57). Aktualijų kaida (12+)
Naujas INIT TV informacinis projektas, skirtas šiandienos aktualijoms aptarti plačiau. Temų spektras itin platus. Jei vieną savaitę aptariame virtualios realybės privalummus ir keliamas grėsmes, tai kitą aiškinamės kaip iš vienos iš reakcingiausių pagal pandemijos tramdymą valstybių Lietuva vis dėlto tapo viena iš pirmųjų, atšaukusių nelogiškus ribojimus. Ciklo autorė – J. Barzdžiuvienė 
17:05 Alfa taškas. Aktualijų laida (k.) (12+)
17:30 TV Sveikinimų koncertas (12+)
Kviečiame gražiausių švenčių proga nepamiršti skirti dėmesio savo artimiesiems, draugams ir mylimiems žmonėms. Sveikinimų koncertas – puiki vieta parodyti savo meilę ir dėkingumą, maloniai nustebinti ir šventę papuošti ypatingais linkėjimais. Asmeniškai skiriami šilti žodžiai ir muzika iš televizijos ekrano tiesiai į Jūsų namus – taps nepamirštama gimtadienio, vardadienio, sukaktuvių ar kitos ypatingos progos dovana. Draugystę, meilę ir gyvenimą švęskime kartu! 
18:00 RKL A diviziono finalas. Tiesioginė transliacija (12+)
20:00 Neteisingumo registras. Aktualijų laida. Ved. R.Čekutis (12+)
Žurnalistai Rūta Janutienė ir Ričardas Čekutis šioje laidoje praneša pačias svarbiausias naujienas, bei kriminalinius įvykius. kurie nepasirodo daugumoje žiniasklaidos priemonių. Jie pasakoja, kas vyksta politiniuose užkulisiuose ir aštriai komentuoja. Žiūrėdami šią laidą jūs žinote, kas iš tiesų vyksta Lietuvoje. 
21:30 „Penktasis elementas“ (The Fifth Element). Fantastinis veiksmo f. 1997 m. Prancūzija. Vaid. B.Willis, M.Jovovich N-7 (12+)
Keturi pasaulio elementai - žemė, oras, ugnis ir vanduo - kartu sudaro sąlygas atsirasti penktajam - gyvybei. Tačiau egzistuoja jėga, priešinga teigiamai gyvybės energijai. Jėga, kurią sudaro visa, kas bloga, kurios tikslas - sunaikinti gyvybę. Kas 5000 metų tarp dviejų pasaulių atsiveria praėjimas, ir blogio jėgos gali išsiveržti. Kas 5000 metų visatai reikia didvyrio, kuris sukliudytų blogio jėgoms. 2259 - aisiais tokiu herojumi pats to nenorėdamas netikėtai tampa niekuo neišsiskiriantis Niujorko taksistas Korbenas Dalasas. Košė užverda tada, kai į jo skraidantį taksi vieną gražią dieną tiesiog pro stogą įkrenta... pusnuogė mergina. Atsipeikėjusi ji ima labai keistai elgtis... 
23:35 „I.T.“ (I.T.). Kriminalinė drama 2016 m. Airija. Vaid. P.Brosnan N-14 (12+)
01:10 „Egipto dievai“ (Gods Of Egypt). Fantastinis veiksmo f. 2016 m. JAV. Vaid. G.Butler, G.Rush N-7 (12+)
Negailestingam tamsos dievui Setui užgrobus Egipto sostą, kažkada klestėjusi šalis paniro į chaosą. Žiauriam tironui priešinasi tik atskiros grupelės sukilėlių. Naudodamasis savo beribe valdžia, Setas pagrobia nuostabaus grožio merginą Zają. Ją įsimylėjęs paprastas vaikinas Bekas pasiryžta išlaisvinti Zają. Sugebėjęs pagalbon pasitelkti galingąjį dangaus dievą Horusą, Bekas iškeliauja vaduoti savo meilės. Grandioziniame mūšyje bus nulemtas ne tik Beko, Zajos, bet ir visos šalies likimas. 
03:10 Praeities žvalgas (5/26). Laidų ciklas (12+)
„Praeities žvalgas“ – keliautojo ir publicisto Šarūno Jasiukevičiaus, interneto platybėse žinomo kaip praeities žvalgo, neabejingo karinėms paslaptims ir istorijai, projektas. Jis aplanko įdomiausias sovietinės armijos paliestas vietas, esančias Lietuvos ir aplinkinių valstybių teritorijoje. Kadangi dauguma objektų yra sunkiai randami, jie nenuniokoti vandalų, taigi keliautojas juose randa daugybę praeitį pasakojančių artefaktų. 
03:35 Kelionių dienoraščiai. AŽ kelionės (k.) (12+)
Patyrusių ir pradedančių keliautojų pasakojimai apie savo išvykas. Gražiausi pasaulio kampeliai, nepažintos šalys ir turistų dar neatrastos vietos. Laidų ciklas „Kelionių dienoraščiai“ įkvėps išsirinkti naują atostogų kryptį ir suteiks smagių emocijų. 
03:55 Muzikos ekspresas (12+)